IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Има 70милиона от инвеститори събрани. Къде са по пера. 11млн за в камъни. Другите 59 къде са?
    Как разбрахте, че са събрани от Айвълайн 70 000 000 еденици?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      МаринОФФ ака Ивелин го казва в едно интервю пред Капитал - от продажба на акции са събрани 70 милиона. Тука въпросите са два - дали е излъгал или дали реално са събрали толкова.
      Това е точна информация. Може ли да ми цитирате интервюто?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
        Чичо Тодоре Pyramid, я кажи, тоя коментар в друга тема в този форум, твоя ли е?



        Твоето име пише. Та в тази връзка, призоваваш хората да не съдят Мъск за "нереалистичната му представа за колонизирането на Марс", и пишеш, че лично му аплодираш, щото искат да сбъдне очакванията си. Много алтруистично, браво!!!

        А, я кажи, защо ти самия съдиш Ивелин Михайлов за неговия проект и го критикуваш от години? Той не иска ли да сбъдне очакванията си? Той няма ли резултати?
        Той, СВОИТЕ очаквания вече ги е сбъднал. Ще го духат пишман "акционерите", за които, ми е мъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
          Милионите, за които мечтаеш, са у нас. Не в банка, щото нали виждаш какво прави Ананас (монопола), гледа банковите сметки.
          У нас са. Искаш ли да дойдеш да ти ги покажа?
          Мирослав Маринов(ф), стига си се вживявал и мечтал милионите да са у вас. Щото ти 1000лв на куп си виждал само когато ги събра да вземеш Опела (Вектричката), камо ли милиони

          Толкова и ще видиш и от проекта с парка - нула, освен ако не си много дупе и гащи с Михайлов и не прибираш някакви пари от далаверите и комисионни от продадените "акции" ... ама преди няколко дни едно пиленце ми каза, че пак са те видели с Опелчо, та се съмнявам и от таз далавера да си намазал. Виж дето намазват как коли сменят, къщи си строят ... Ти само скачаш да защитаваш боса, ама той даже не те е включил да бръкнеш в кацата с меда, не като Детелинов, Радославчо и т.н. близкия му кръг. Та дори и там си девета дупка на кавала, ама се вземаш за голяма работа, че и за милионите у вас се базикаш. Ама се замисли как им вършиш черната работа и клакьорка го раздаваш за тоз дето духа и че не те бръснат за нищо дори там. Ставаш само Ивелин да те викне за статист в някое клипче, да кажеш каквото трябва и после да те натири по форумите да разтягаш балалайки на аванта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

            Ама къде пише, че са събрали 70 млн.?
            МаринОФФ ака Ивелин го казва в едно интервю пред Капитал - от продажба на акции са събрани 70 милиона. Тука въпросите са два - дали е излъгал или дали реално са събрали толкова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
              И как точно това отговаря на въпросите ми:
              Нека аз! Може ли? Моля?!

              Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
              Как един бизнес може да печели в етапа на своето изграждане, преди да е започнал да работи с клиенти?
              Вашия е спечелил много, защото сте на плюс едни 58 милиона, които са гепени от акционерите.

              Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
              Как се оценява един бизнес, според скромните ти познания, разбира се?
              Виж първият ми отговор - тоест вие сте оценени на 58 милиона "чисти" лева


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Той парка май ще се изгражда перманентно и с пари назаем, така че не виждам кога ще е на печалба
                Колко струва като бизнес?
                Предвид мрачните прогнози за туризма и факта, че е построен с пари назаем.... и като гледам ръста на загубите, дори да е открит за посетители, пандемийки, тва-онова... минус 4-5 млн. лв.
                Иначе бизнеса с орлетата се оценява на около 58 млн. лв., може и да е скромна тая оценка, ти ще дадеш по-точни числа

                И как точно това отговаря на въпросите ми:

                Как един бизнес може да печели в етапа на своето изграждане, преди да е започнал да работи с клиенти?

                и

                Как се оценява един бизнес, според скромните ти познания, разбира се?



                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Има 70милиона от инвеститори събрани. Къде са по пера. 11млн за в камъни. Другите 59 къде са?
                  Ама къде пише, че са събрали 70 млн.?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


                    2) Как безотчетни бе, Делчев? Нали ти казах, че са вкъщи. Заповядай да ти ги покажа.

                    Странна птица си ти - хем питаш къде са, хем като ти отговорят не искаш да дойдеш да ги видиш. Ами защо питаш тогава, да не би някаква друга цел да се крие зад това?

                    Сега, след като за пореден път ти отговорих на въпроса, за който повтаряш като папагалче, че не си получил отговор, ще ми отговориш ли и ти на моя?

                    ЗАЩО заключихте темата във "Форум Финанси"? От какво се страхувате? Не искате да бъдете разобличени в лъжите и манипулациите си, заедно с дружките ти Дяков, СтойНЕ Василев и компания?

                    Това ли е причината? Затова ли спряхте темата там, за да продължите да пишете от анонимните си профилчета тук?

                    Ще отговориш ли, смелчаго?
                    Има 70милиона от инвеститори събрани. Къде са по пера. 11млн за в камъни. Другите 59 къде са?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Много ме кефи как маринОФФ ака Ивелин виси във форума и се обяснява като селски учител на група анонимни никакъвци Трябва да проверя, но доколкото знам никой шеф на мултимилионна и нагоре корпорация и фирма не си губи времето да се обяснява така като тетка Я някой набърже да каже дали Безос, Мъск или някой друг така си губи мега ценното време по форуми в спорове със знайни и незнайни форумни запалянковци Или наблюдаваме пъврият от този нов вид ЦЕОта (алелуя!), или шмекерията яко е загнила и яйцето е на дупето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                        Бейче, и ти като чичко Тодор Несторов, продължаваш да искаш да научиш нещо, което не можеш да разбереш, дори и да ти бъде обяснено. Виж, чичко Тодор (пирамидата) - електроинженерът - инвеститор (ака финансов експерт) поне си призна, че не разбира от финанси и че това не е финансов форум.

                        Пък ти продължаваш да се напъваш. Що така?

                        След като не щеш да ми отговориш на въпроса как ИП да е на печалба в етапа на изграждане, преди още да е започнал реална дейност с клиенти, да ти отправя друг, по-лесен въпрос:

                        Как се оценява колко струва един бизнес?
                        Той парка май ще се изгражда перманентно и с пари назаем, така че не виждам кога ще е на печалба
                        Колко струва като бизнес?
                        Предвид мрачните прогнози за туризма и факта, че е построен с пари назаем.... и като гледам ръста на загубите, дори да е открит за посетители, пандемийки, тва-онова... минус 4-5 млн. лв.
                        Иначе бизнеса с орлетата се оценява на около 58 млн. лв., може и да е скромна тая оценка, ти ще дадеш по-точни числа
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                          Айде, смелчаго, покажи се! Покажи, че не си като другите форумни мишчици в тази тема, и имаш куража да застанеш с лицето и името си зад обвиненията, които отправяш по адрес на Ивелин Михайлов, консултантите и целия проект.
                          Шамандурке великолепна Аз нали не съм анонимен, бре Да не би да се промени нещо? Забележи, че от ваша страна няма ни един нещастник, дето да се е показал кой е. Не че това ще промени факта, че сте жалки измамници

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                            От тук може да заключим, че съм прав да питам този въпрос или в грешка, защото не съм прав. Кое е?

                            Кой е верният отговор:
                            1) Твоят шеф е излъгал пред Капитал.
                            2) Твоят шеф не е излъгал Капитал, но има едни 58 безотчетни лева в ГФО.
                            3) Имам грешка, но къде ми е грешката?

                            2) Как безотчетни бе, Делчев? Нали ти казах, че са вкъщи. Заповядай да ти ги покажа.

                            Странна птица си ти - хем питаш къде са, хем като ти отговорят не искаш да дойдеш да ги видиш. Ами защо питаш тогава, да не би някаква друга цел да се крие зад това?

                            Сега, след като за пореден път ти отговорих на въпроса, за който повтаряш като папагалче, че не си получил отговор, ще ми отговориш ли и ти на моя?

                            ЗАЩО заключихте темата във "Форум Финанси"? От какво се страхувате? Не искате да бъдете разобличени в лъжите и манипулациите си, заедно с дружките ти Дяков, СтойНЕ Василев и компания?

                            Това ли е причината? Затова ли спряхте темата там, за да продължите да пишете от анонимните си профилчета тук?

                            Ще отговориш ли, смелчаго?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение



                              3) Е как къде, в чипа ти. Да не си се ваксинирал?

                              След като разбрахме, че не схващам иронията в думите ти и ми обясняваш като на дете, ще ми обясниш ли защо затворихте темата във "Форум Финанси"?

                              От какво се страхувате, Делчев? Защо не искате да излезете с лицата си, та да знаят всички кои са тези, които от години плюят по Исторически парк и внушават, че ИП е измама?

                              Айде, смелчаго, покажи се! Покажи, че не си като другите форумни мишчици в тази тема, и имаш куража да застанеш с лицето и името си зад обвиненията, които отправяш по адрес на Ивелин Михайлов, консултантите и целия проект.
                              Най-накрая почна да схващаш, че ме бъркаш с друг човек. Сега дай да се възползваме от импулса на тази твоя мисловна дейност и се пробвай да отговориш:
                              Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                              На думите или подписа ви да вярваме?


                              Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви

                              От тук може да заключим, че съм прав да питам този въпрос или в грешка, защото не съм прав. Кое е?

                              Кой е верният отговор:
                              1) Твоят шеф е излъгал пред Капитал.
                              2) Твоят шеф не е излъгал Капитал, но има едни 58 безотчетни лева в ГФО.
                              3) Имам грешка, но къде ми е грешката?

                              Коментар


                              • Чичо Тодоре Pyramid, я кажи, тоя коментар в друга тема в този форум, твоя ли е?

                                Журналист: Мъск има нереалистична представа за колонизирането на Марс
                                коментира | 06 март 2021, 09.39ч.
                                И колониалистически да мисли, дава ли резултат, какви сме ние, че да го съдим? Животът е пред него, а той, не само взема, ами и дава. Затуй се и трепе, да сбъдне очакванията си. Предпочитам да аплодирам, отколкото да хуля такива хора. А вие?


                                Твоето име пише. Та в тази връзка, призоваваш хората да не съдят Мъск за "нереалистичната му представа за колонизирането на Марс", и пишеш, че лично му аплодираш, щото искат да сбъдне очакванията си. Много алтруистично, браво!!!

                                А, я кажи, защо ти самия съдиш Ивелин Михайлов за неговия проект и го критикуваш от години? Той не иска ли да сбъдне очакванията си? Той няма ли резултати?

                                Коментар

                                Working...
                                X