IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 20:33 секунда на клипа https://www.youtube.com/watch?v=RfhHTiqrJic

    Ивелин Михайлов се е абонирал. Той се крие зад ника Plameniva_d

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical
      Ивелин, джендър ли си? Защо пишеш от женски профил като си такъв мъжкар? Защо се криеш и представяш за жена? Имал ли си някакви преживяваня по-специални с протежето ти и направен от теб милионер георги детелинов? В ИП случват ли се някакви диви оргии и къде са семейните ценности които проповядваш. Защо един мъж заклеймяващ педерастията, джендерството и прочие се представя за жена? Имаш някакви други наклоности?
      И това ли знаете за Айвълайн? Наистина ли сте разбрали, че имат сексуална връзка с Георги Детелинов? Това ми заприличва на сапунен сериал. Имате ли и снимки?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

        Аз това го разбирам, просто не разбирам защо има едни 150+ страници с що годе едно и също съдържание, като още от началото беше пределно ясно, че това са хора, които влизат тук с цел някакъв вид провокация и за да постигнат някакъв конкретен резултат, който да използват после във видеа/фейсбук. Честно казано, аз като видях, че няма да има администратори, които да върнат дискусията в някакви нормално рамки се отказах. Интересно би било да има диалог с представители на парка, но това се оказва невъзможно, предвид голямата тайнственост, постоянното прибягване до НЛП и цялостно стилът им на комуникация.
        На този етап, темата във форум финанси, която е заключена, се оказва доста по-добър ресурс - има споделени истории на хора, ходили на срещи с Исторически Парк, има реална история от техен бивш консултант, както и доста други преживявания от първа ръка. Тука си стана няква скандалджийница.
        Че те това търсят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

          Прав си, ама на мен не ми увира главата и съм достатъчно тъп и упорит Нещата не просто не вървят добре, а са приключили Пирамидата Исторически парк е на доизживяване.
          Аз това го разбирам, просто не разбирам защо има едни 150+ страници с що годе едно и също съдържание, като още от началото беше пределно ясно, че това са хора, които влизат тук с цел някакъв вид провокация и за да постигнат някакъв конкретен резултат, който да използват после във видеа/фейсбук. Честно казано, аз като видях, че няма да има администратори, които да върнат дискусията в някакви нормално рамки се отказах. Интересно би било да има диалог с представители на парка, но това се оказва невъзможно, предвид голямата тайнственост, постоянното прибягване до НЛП и цялостно стилът им на комуникация.
          На този етап, темата във форум финанси, която е заключена, се оказва доста по-добър ресурс - има споделени истории на хора, ходили на срещи с Исторически Парк, има реална история от техен бивш консултант, както и доста други преживявания от първа ръка. Тука си стана няква скандалджийница.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
            Ама и на форумниците тук се чудя - защо всъщност им обръщате внимание на тези хора? Мисля, че бързо след тяхното включване стана ясно, че те нямат желание за диалог а си действат по там отбраните пътища - заплахи, разводняване, конспирации и тн....Оставете ги, явно наистина нещата не вървят добре при тях, явно има и причина да се случва целият тоя напън.
            Тези им проблеми са заложени по подразбиране и сега, просто се случват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

              Смея се и плача...
              Къде е хотела, къде е СПА-то, ти умопомрачени ли си? Къде са тия 160 построени къщи.
              Пази си маркетинговите приказки за пред леличките, които купуват амулети против уруки.
              Покажи ми ги тия неща на яве, че са построени и ще ти повярвам - дай снимки/видео. Всичко на всичко имате 1 парк и +-5 къщи - на видеата ви се вижда. Може и да има някаква "конна база" с няколко животни.
              Хотел, Розариум, СПА, още ~150 къщи - тези неща къде са, не сме ги видели в рекламните видеа?

              Какво ще кажеш по въпроса, че вашите консултантчета свалят звезди все едно съм на пазара. Първо беше "продаваме само и единствено цял пакет с 200 акции за 36-40 хиляди"... после като им кажеш, че идва твърде рисково "ама нее ако искаш може и да измислим нещо тук част от пакет да вземеш през фирма на наш партньор"
              Освен това самият подход приличаше на брокерска агенция - казваш им "чакайте да си помисля" те ти звънят 2-3 пъти на ден да те проверяват ще кихнеш ли пара.

              П.С. Mr. Profit като инвеститор да каже - има ли ги тези обекти (Хотел, СПА, 160 къщи???), ще получи ли дивидент и някаква печалба от тях?
              Гледам, че в последните 10 страници има само две смислени мнения. ето го по-старото, че се загуби.
              Останало е спам на 2-та акаунта, от които пишат други 4 човека. На инвестора форума ако беше читав, щях да си пусна дипломната работа отпреди 20 години за лингвистичен анализ - познава многоникови потребители и няколко потребителя с един акаунт, на база на мненията

              Айде ивелинке, намери ме...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                теб питам ивелине- ти знаеш
                в интервюто за капитал по-голяма сума каза
                Аз не съм чела такова интервю. Къде да го намеря?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                  Ама и на форумниците тук се чудя - защо всъщност им обръщате внимание на тези хора? Мисля, че бързо след тяхното включване стана ясно, че те нямат желание за диалог а си действат по там отбраните пътища - заплахи, разводняване, конспирации и тн....Оставете ги, явно наистина нещата не вървят добре при тях, явно има и причина да се случва целият тоя напън.
                  Прав си, ама на мен не ми увира главата и съм достатъчно тъп и упорит Нещата не просто не вървят добре, а са приключили Пирамидата Исторически парк е на доизживяване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                    Вие твърдите, че има продадени акции за 50-60 милиона лева или евро? Дайте името си и ще отида лично да проверя.
                    теб питам ивелине- ти знаеш
                    в интервюто за капитал по-голяма сума каза
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Ама и на форумниците тук се чудя - защо всъщност им обръщате внимание на тези хора? Мисля, че бързо след тяхното включване стана ясно, че те нямат желание за диалог а си действат по там отбраните пътища - заплахи, разводняване, конспирации и тн....Оставете ги, явно наистина нещата не вървят добре при тях, явно има и причина да се случва целият тоя напън.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                        Вие твърдите, че има продадени акции за 50-60 милиона лева или евро? Дайте името си и ще отида лично да проверя.
                        Не бе, продали сте акции за 1300лв, но с комисион 50-60 милиона Всичко е точно, няма проблем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение


                          Пуснах си видеото преди малко, докато правя няк'ви други неща и ми се стори толкова манипулативно и елементарно, че се зачудих дали пък не съм изпуснал нещо, дето се е случило и наистина да има някак'во ровене - разбирай да се подкупи служител на банката, доказателства и тн.
                          Бях спрял да следя много много темата, щото стана много еднообразна, ама като гледам тя не се е променила много, освен, че е набъбнала. Домързя ме да чета хиляди страници, затова реших и да питам - благодаря за отговора
                          В такъв случай, за мен това видео финално ми потвърждава, че всеки, който вярва на такава информация напълно си заслужава всичко, което му се случва, наистина. NLP е доста отричана методология, но е добър начин да се отсеят истински лесните за манипулиране хора. Вярвам, че такива видеа са добър тест. Ако имат позитивен отзвук след феновете на парка, то те наистина си заслужават всичко.

                          Успех!
                          Вярно ли сте прочутия Александър Дяков?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            отговори ми пламене на въпроса

                            частно лице продава на докаран от тогедър консултант пациент акции по 300 лева и прибира да речем 60К за пакет от 200... кой и как кара това частно лице да си 'даде' капитала за патриотичната кауза и да се строи парка.

                            в баланса виждам само задължения, които ще обрекат бъдещите акционери да изчакат този дълг да бъде изплатен на члена на бандата и чак тогава да видят дивидент.

                            продали сте акции за 50-60 милиона... не се виждат в парка, защото бандата около ивелин е реализирала печалбата авансово... идеята да се строи парка е да може да се продават и останалите акции,така, че ударът да стане 200 милиона за нещо, което щще струва макс 30 ....

                            уин-уин модел

                            който е против вас , които мамите хората е ЕНИЧАР и НЕпатриот... а вие които лъжете хората облечени с лика на хановете... какви сте?
                            Вие твърдите, че има продадени акции за 50-60 милиона лева или евро? Дайте името си и ще отида лично да проверя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                              Кое във видеото е манипулативно?
                              ивелине били отговорил на въпроса

                              частно лице продава на докаран от тогедър консултант пациент акции по 300 лева и прибира да речем 60К за пакет от 200... кой и как кара това частно лице да си 'даде' капитала за патриотичната кауза и да се строи парка.

                              в баланса виждам само задължения, които ще обрекат бъдещите акционери да изчакат този дълг да бъде изплатен на члена на бандата и чак тогава да видят дивидент.

                              продали сте акции за 50-60 милиона... не се виждат в парка, защото бандата около ивелин е реализирала печалбата авансово... идеята да се строи парка е да може да се продават и останалите акции,така, че ударът да стане 200 милиона за нещо, което щще струва макс 30 ....

                              уин-уин модел

                              който е против вас , които мамите хората е ЕНИЧАР и НЕпатриот... а вие които лъжете хората облечени с лика на хановете... какви сте?

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение


                                Пуснах си видеото преди малко, докато правя няк'ви други неща и ми се стори толкова манипулативно и елементарно, че се зачудих дали пък не съм изпуснал нещо, дето се е случило и наистина да има някак'во ровене - разбирай да се подкупи служител на банката, доказателства и тн.
                                Бях спрял да следя много много темата, щото стана много еднообразна, ама като гледам тя не се е променила много, освен, че е набъбнала. Домързя ме да чета хиляди страници, затова реших и да питам - благодаря за отговора
                                В такъв случай, за мен това видео финално ми потвърждава, че всеки, който вярва на такава информация напълно си заслужава всичко, което му се случва, наистина. NLP е доста отричана методология, но е добър начин да се отсеят истински лесните за манипулиране хора. Вярвам, че такива видеа са добър тест. Ако имат позитивен отзвук след феновете на парка, то те наистина си заслужават всичко.

                                Успех!
                                Кое във видеото е манипулативно?

                                Коментар

                                Working...
                                X