IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

    Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
    Колко пари са изчезнали от парите на "инвеститорите"?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

      Ти Пламен Кънчев ли си или Ивелин Михайлов?
      Аха, вие мен сте имал предвид. Бих искала да съм като тях, но си имам други предимства. Харесвам си се в моето тяло и ще ви разочаровам, не съм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

        Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
        Ти Пламен Кънчев ли си или Ивелин Михайлов?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

          Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са открадната от консултантите.
          Ти ли си Пламен Кънчев?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са открадната от консултантите.
            Когато ровите в чужди сметки и после лъжете, че не сте искали да го правите и не го правите какъв сте?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              "Левове" се казва и пише.
              Вие ли сте на тези снимки?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Би било хубаво. От къде са спечелени тези 43 милиона? Лева, евро или долари?
                Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са открадната от консултантите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                  Би било хубаво. От къде са спечелени тези 43 милиона? Лева, евро или долари?
                  От сделки с недвижими имот- 43млн лева.

                  Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  То си има GOOGLE EARTH - намираш точните координати по GPS и гледаш, какво е щракнал сателитът. Виждат се отделните хора та, къщи ли ще пропусне?
                  Така де - търся в ютуб, търся във фейсбук и всички комуникационни канали на ИП.. но не намирам. Ще отворя квантовия google earth, за да ги намеря тези новопостроени 160 къщи, още познати като къщите на Шрьодингер...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                    Би било хубаво. От къде са спечелени тези 43 милиона? Лева, евро или долари?
                    "Левове" се казва и пише.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                      Аз все още съм в търсене на Хотел, СПА и ~150-160 къщи. Моля някой нещо, ако е виждал или чувал, че ще ходя да търся в друга паралелна вселена или измерение....

                      Само ти отговарям на въпроса, не коментирам дали е скъп или не (но все пак - за мен не е)... Пробвам ви, че каквото ви е угодно - го хващате като гладко куче кокал и го изопачавате.
                      То си има GOOGLE EARTH - намираш точните координати по GPS и гледаш, какво е щракнал сателитът. Виждат се отделните хора та, къщи ли ще пропусне?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                        Ама питайте колегата си - Тотката, нали сте привърженици на мероприятието Исторически Парк и чакате 43млн приход за 2020
                        Би било хубаво. От къде са спечелени тези 43 милиона? Лева, евро или долари?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                          От къде се появиха 160 къщи, хотел и СПА? Изтървала съм нещо.
                          Ама питайте колегата си - Тотката, все пак и двамата сте привърженици на мероприятието Исторически Парк и твърдите, че ще видим 43млн приход за 2020.
                          Въпросният тотенкопф гордо заяви, че мога да ида в селото и да видя всички изброени неща:
                          Исторически парк, конна база, розариум Хотел, СПА, частен ВеЦ, пречиствателна станция и 160 къщи

                          Аз разбира се няма да ида, за да не ме бият и да не лепят плакати "Most wanted". Все пак ще се радвам да видя снимка на всичко споменато горе, за да плесна с ръце и да кажа "евала!".
                          Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 17:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                            Това не е скъп часовник. Не съм забелязала, че е голям. Ще го видя на следващото видео.
                            пламене остави часовника а ми отговори

                            дали акционерите знаят, че като идат и си купят акциите от някой от схемаджиите после парите влизат на час по лъжичка в парка като заеми
                            реално 1 милион акции са с отрицателна стойност, а всички активи са собственост на кредиторите - демек същите тези схемаджии, които са взели парите на нещастния патриот ака 'акционер'
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                              Това ли сте вие?
                              Това съм аз, да. Не виждам проблеми а и снимките са отпреди много години. За "различното" не знам, аз живея честно и почтено и от никого, не съм крал. И пред никого, не съм се правил на "финансов експерт". Ала съм електроинженер и да, още, съм сред първенците на своя випуск. Това, мъртвешката глава я го знае, я не и с него, не се надхващам. Ала неговите пирамидални изпълнения, се виждат отдалеч. Днес дори, се яви човек тук, който се оказа от измамените...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                                Това не е скъп часовник. Не съм забелязала, че е голям. Ще го видя на следващото видео.
                                Моят е скъп, много часовници имам и все скъпи. Купил съм ги с мои пари, а не с чужди като Ивелинка и Пламен Кънчев.
                                Ти Пламен Кънчев ли си

                                Коментар

                                Working...
                                X