IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Всяка експертиза ще докаже, кое как е. Интересно, защо още не сте ме дали на прокурор?
    Защо да ви съдят? Явно сте силен в друго. Не хулете хора, които могат нещо, което вие не можете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

      Електроинженер, не успял да събере 40 000 долара капитал за бизнеса си, коментира финансовата страна на един мега проект за десетки милиони. Освен това прави и заключения и отправя обвинения към реализацията на този проект и го класифицира като измама.


      Чичко Тодоре, това ли е експертизата ти и защо критикуваш от години проект, който нямаш капацитета да разбереш?

      Ако чичко Тодор е един от най-отявлените и постоянни критици на ИП в този форум, с тази негова финансова и инвестиционна експертиза, КАКВИ ЛИ СА ОСТАНАЛИТЕ анонимни играчи тук???

      И това ми било професионален форум....
      Че форумът не е професионален, е факт но, да не упрекваш че, не съм мамил като вас, си е нагло и тъпо.
      Прочее, толкова можеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

        Тодор Несторов използва форума' като във всяка тема' рекламира непотребния си продукт. Този нагъл измамник не се спира пред нищо
        Всяка експертиза ще докаже, кое как е. Интересно, защо още не сте ме дали на прокурор?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
          Отново лъжа. Вие една истина нямате досега, а се напъвате да търсите лъжата в другите.
          Е много ясно, че така ще кажеш - като не ти изнася май всичко е лъжа Аз лично нямам проблем точно ти да ме наричаш лъжец Но да се върнем на темата - колко построени къщи има там - говорим не за някакво налято количество бетон и пръснати камънаци из двора на някакъв парцел, а за къща, която реално е построена и напълно готова и някой може да я види и да прецени - ще купува или не? Дай да видим снимки или каквото и да е доказателство за такава/такива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

            Другарю Александър Дяков, Вие ли пишете за голяма тайнственост, която пречи да се води нормална дискусия? Ами дайте пример, излезте от анонимността и си признайте, че сте Вие - човекът, който поде още преди години атаките срещу ИП в този форум, както и във Вашия - форум финанси, към който сега ни насочвате отново.

            Докажете, че сте човек, който иска да води наистина нормална дискусия и изказва твърдения, зад които може да застане с лицето си.

            Бъдете по-смел от останалите форумни мишчици. Покажете ни как се прави.
            Страшна логика вадиш: за какво му е на този човек да пише тук, след като явно има форум и там е спрял темата(Едит: сега видях спряна е темата заради лични нападки, явно тугедърчета нямате свян). Това пореден опит за бягство на отговори ли е? Ти като разследват джунралист ще обясниш ли къде са безотчетните 58 милиона лева, защото Ивелинката, който пише от няколко ника така и така не отговаря?
            Last edited by Aleo; 13.03.2021, 15:16.

            Коментар


            • Plameniva_d и marinoff тъй като в този форум се дискутират неща от балансите и отчетите на парка, които са подписани от Ивелин, счетоводната кантора (съсобственик на която е и един от членовете на СД на ИП, и той е подписал отчетите), и одиторката ви (несменяема за последните 6-7 години), кажете ни директно:
              * Верни ли са тези отчети?
              * Ако са верни, защо патриотичната идея (ака ИП) струва толкова евтино, а не 70, 100 и нагоре милиона, както се пее във видеата и репортажите на Апостолът още отпреди 2 години?
              * И ако все пак струва толкова евтино, защо назаем? Пара би трябвало да има достатъчно - над 1000 "съмишленици" са остригани в стил "А ла патриот"....
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                Електроинженер, не успял да събере 40 000 долара капитал за бизнеса си, коментира финансовата страна на един мега проект за десетки милиони. Освен това прави и заключения и отправя обвинения към реализацията на този проект и го класифицира като измама.


                Чичко Тодоре, това ли е експертизата ти и защо критикуваш от години проект, който нямаш капацитета да разбереш?

                Ако чичко Тодор е един от най-отявлените и постоянни критици на ИП в този форум, с тази негова финансова и инвестиционна експертиза, КАКВИ ЛИ СА ОСТАНАЛИТЕ анонимни играчи тук???

                И това ми било професионален форум....
                Тодор Несторов използва форума' като във всяка тема' рекламира непотребния си продукт. Този нагъл измамник не се спира пред нищо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                  Дали? Ти май от сарказъм не вдяваш, но айде тоя път ще се напъна да дам някакъв отговор на троленето ти - в селото по гугъл мапс има пряко сили 250 къщи - според лъжите на тугедърското стадо излиза, че около 2 на всеки 3 къщи трябва да са нови "болярски" строежи, но масата къщи са си все още старите къщи на местните. Пак казвам - в селото новите къщи са максимум 20-30 обекта.
                  Отново лъжа. Вие една истина нямате досега, а се напъвате да търсите лъжата в другите.

                  Коментар


                  • Доводът на Алео за санкции за опит за умишлено срутване на доверието към банките с недоказани твърдения (една жена на пазара ми каза) ми се струва сериозен и, ако тайфата тука реши да го раздуха... а, маринофф?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                      Аз това го разбирам, просто не разбирам защо има едни 150+ страници с що годе едно и също съдържание, като още от началото беше пределно ясно, че това са хора, които влизат тук с цел някакъв вид провокация и за да постигнат някакъв конкретен резултат, който да използват после във видеа/фейсбук. Честно казано, аз като видях, че няма да има администратори, които да върнат дискусията в някакви нормално рамки се отказах. Интересно би било да има диалог с представители на парка, но това се оказва невъзможно, предвид голямата тайнственост, постоянното прибягване до НЛП и цялостно стилът им на комуникация.
                      На този етап, темата във форум финанси, която е заключена, се оказва доста по-добър ресурс - има споделени истории на хора, ходили на срещи с Исторически Парк, има реална история от техен бивш консултант, както и доста други преживявания от първа ръка. Тука си стана няква скандалджийница.
                      Другарю Александър Дяков, Вие ли пишете за голяма тайнственост, която пречи да се води нормална дискусия? Ами дайте пример, излезте от анонимността и си признайте, че сте Вие - човекът, който поде още преди години атаките срещу ИП в този форум, както и във Вашия - форум финанси, към който сега ни насочвате отново.

                      Докажете, че сте човек, който иска да води наистина нормална дискусия и изказва твърдения, зад които може да застане с лицето си.

                      Бъдете по-смел от останалите форумни мишчици. Покажете ни как се прави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Това съм аз, да. Не виждам проблеми а и снимките са отпреди много години. За "различното" не знам, аз живея честно и почтено и от никого, не съм крал. И пред никого, не съм се правил на "финансов експерт". Ала съм електроинженер и да, още, съм сред първенците на своя випуск. Това, мъртвешката глава я го знае, я не и с него, не се надхващам. Ала неговите пирамидални изпълнения, се виждат отдалеч. Днес дори, се яви човек тук, който се оказа от измамените...
                        Електроинженер, не успял да събере 40 000 долара капитал за бизнеса си, коментира финансовата страна на един мега проект за десетки милиони. Освен това прави и заключения и отправя обвинения към реализацията на този проект и го класифицира като измама.


                        Чичко Тодоре, това ли е експертизата ти и защо критикуваш от години проект, който нямаш капацитета да разбереш?

                        Ако чичко Тодор е един от най-отявлените и постоянни критици на ИП в този форум, с тази негова финансова и инвестиционна експертиза, КАКВИ ЛИ СА ОСТАНАЛИТЕ анонимни играчи тук???

                        И това ми било професионален форум....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          чукнете в търговския регистър справка по физическо лице Ивелин Людмилов Михайлов
                          и ще видите мрежа от фирми със сходни дейности преплетени и оплетени с един куп тугедъри и сие

                          това за мен не е чист бизнес модел , а схема... кръводарителите са нещастниците, които са събрани по села и паланки от тугедърите с обещания за тлъсти дивиденти.

                          НИКОЙ сериозен бизнес, който ще ви носи доход не се крие зад такава купа от спагети ( набор фирми)... това си е много сериозен набор от дружества със сходен предмет на дейност, което си е ясна индикация, че замислилия схемата не е мислил точно как да плаща дивиденти и да работи, а съвсем друго....


                          от бърз преглед се вижда, че мултимилионера Ивелин всъщност няма някакъв друг сериозен биснес и бранд, който да не е свързан с приходите от канарчетата ловени от тугедърите


                          честито на печелившите!
                          Ами ако чукнем в търговския регистър личицето Атанас Димитров Ганчев, носещ гръмкия псевдоним "Монопола", какво ли ще видим? Говорите за мрежа от фирми на Айвълайн, ми какво да кажем за тези на топ адвоката Ганчев?

                          Ами ако ги поразгледаме малко по-детайлно, дали пък няма лесничко да открием съдружия на Атанас Ганчев с мастити олигарси?

                          Това как да го тълкуваме?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Голям вой се надигна за тия сметки. Монопола пусна на майтап тоя въпрос, а защитниците на амбразурата направо полудеха.
                            Явно има защо.... Очевидно там е заровена истината как се преточват пари по веригата инвеститори -> орлета -> "стари" акционери -> ИП + други начинания....
                            То не беха къщи, розариуми, конни бази, СПА и не знам още какво..... и всичко това го няма в баланса на парка.....
                            А Ивелин да не разправя колко лесно се гледали сметките в банките. За тия, дето не знаят, в банковите системи се води такава строга отчетност на действията на служителите в системата - кога, как, защо и кой е правил определени действия, справки и анализи за кой клиент с какво основание - в лог-файловете пише всичко с най-дребни детайли. Има и видеа от камерите за справка
                            Ако някой тъп служител на банка си позволи волността да изкара неправомерно каквито и да е данни за клиент или движенията по сметките му, и клиента се оплаче, тъпият служител след 15 минути е вече в патрулката и проклина майчиното си мляко. Банковите служители даже за майтап няма да ровят по клиентски сметки, щото утре вътрешния контрол може да ги попита от какъв интерес са го направили Така че, да не се дрънка излишно колко лесно се рови в банкови данни.
                            Нали имаше закон да не всяваш паника, внушения и лъжи за банките. Това видео ясно се казва казва, че служител от ДСК е дал сметките на парка на някой си измислен герой. Нужно е да се уведоми банка ДСК за видеото и скоро ще се разбера какви мерки са взели. Ивелинката си позволява волности и лъжи, с Биодит може да му се размине, но с банка ДСК мммм скептичен съм.

                            Коментар


                            • Голям вой се надигна за тия сметки. Монопола пусна на майтап тоя въпрос, а защитниците на амбразурата направо полудеха.
                              Явно има защо.... Очевидно там е заровена истината как се преточват пари по веригата инвеститори -> орлета -> "стари" акционери -> ИП + други начинания....
                              То не беха къщи, розариуми, конни бази, СПА и не знам още какво..... и всичко това го няма в баланса на парка.....
                              А Ивелин да не разправя колко лесно се гледали сметките в банките. За тия, дето не знаят, в банковите системи се води такава строга отчетност на действията на служителите в системата - кога, как, защо и кой е правил определени действия, справки и анализи за кой клиент с какво основание - в лог-файловете пише всичко с най-дребни детайли. Има и видеа от камерите за справка
                              Ако някой тъп служител на банка си позволи волността да изкара неправомерно каквито и да е данни за клиент или движенията по сметките му, и клиента се оплаче, тъпият служител след 15 минути е вече в патрулката и проклина майчиното си мляко. Банковите служители даже за майтап няма да ровят по клиентски сметки, щото утре вътрешния контрол може да ги попита от какъв интерес са го направили Така че, да не се дрънка излишно колко лесно се рови в банкови данни.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Благодаря за похвалните думи, но пръв е prectical с остро око и бърза реакция.

                                Коментар

                                Working...
                                X