IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

    Хахаха, Джендър Миахйлов през тотката, Пламена и още няколко ника пише - явно е съставен от много полярности. Нормалните хора и мъже, за които Джендър Михайлов говори, просто ще си направят един профил с името си и ще отговорят на всички "нападки", "лъжи" и т.н.
    моето име е Легион, защото сме много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Който не знае, ето какво, току-що, публикува в една друга тема т.нар. totenkopf :


      Горното ДОКАЗВА, кой се крие зад неграмотния ник (работата е там че, в немския език, съществителните и собствени имена, ЗАПОЧВАТ с главна буква но той, явно, не знае това).
      Е,
      Визира мен. Аз съм Тодор Несторов.

      Измамникът вика "дръжте измамника".

      А аз - Аз, ще се позабавлявам в съда, ако ми заведат иск, разбира се. Каня всички желаещи, ако предприеме действия, да гледат отблизо. Гарантирам голям смях.
      абе несторе.. ти що излъга, че си откраднал само 600 долара, а се оказа че си ЗАНУЛИЛ КАПИТАЛ ОТ 300 000 ЛЕВА после другите били измамници и некадърници.. ти си за гинес бе чичак.. нобелова награда ще ти дадем, а с човека, който си измамил очаквай скоро да ти дойдем с господарите и един златен скункс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Който не знае, ето какво, току-що, публикува в една друга тема т.нар. totenkopf :


        Горното ДОКАЗВА, кой се крие зад неграмотния ник (работата е там че, в немския език, съществителните и собствени имена, ЗАПОЧВАТ с главна буква но той, явно, не знае това).
        Е,
        Визира мен. Аз съм Тодор Несторов.

        Измамникът вика "дръжте измамника".

        А аз - Аз, ще се позабавлявам в съда, ако ми заведат иск, разбира се. Каня всички желаещи, ако предприеме действия, да гледат отблизо. Гарантирам голям смях.
        Хахаха, Джендър Миахйлов през тотката, Пламена и още няколко ника пише - явно е съставен от много полярности. Нормалните хора и мъже, за които Джендър Михайлов говори, просто ще си направят един профил с името си и ще отговорят на всички "нападки", "лъжи" и т.н.
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Който не знае, ето какво, току-що, публикува в една друга тема т.нар. totenkopf :
          Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
          обади ми се
          0888507617, 0878507616 търси Ивелин Михайлов във връзка с измамите на Тодор Несторов от Горна Оряховица - ще ти дадем трибуна с десетки хиляди зрители пред която да разкажеш за измамите му и да предпазиш хората. Искам да разкажеш всичко в детайли, а ние ще го разпространим във всички социални мрежи и ютуб с лицето му и ще го принудим да се върне в грузията откъдето изпълзя.
          Горното ДОКАЗВА, кой се крие зад неграмотния ник (работата е там че, в немския език, съществителните и собствени имена, ЗАПОЧВАТ с главна буква но той, явно, не знае това).
          Е,
          Визира мен. Аз съм Тодор Несторов.

          Измамникът вика "дръжте измамника".

          А аз - Аз, ще се позабавлявам в съда, ако ми заведат иск, разбира се. Каня всички желаещи, ако предприеме действия, да гледат отблизо. Гарантирам голям смях.
          Last edited by Pyramid; 10.05.2021, 20:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            Краудфъндинг??? Ти сериозно ли бе, патенце? Ти верно ли описа измамата ИП като краудфъндинг???

            Но като се замисля - ти бъркаш приход и печалба, така че ти прощавам - просто само толкова си можеш
            няма нищо, че е селянче, но трагично е колко е неук.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              мда.. определено не си чувал за КРАУДФЪНДИНГ
              Краудфъндинг??? Ти сериозно ли бе, патенце? Ти верно ли описа измамата ИП като краудфъндинг???

              Но като се замисля - ти бъркаш приход и печалба, така че ти прощавам - просто само толкова си можеш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                ти май за краудфъндинг не си чувал

                като имаш по-добра схема, айде ти набери същия капитал по твоята и възстанови Плиска примерно? или знаеш, че твоята схема не струва и естествено никога няма да го направиш щото само можеш да си чешеш езика по форумите, а в реалния живот си едно нищо.

                п.п. пък аз ще те репортвам за спам.. пък ако админите не решат да те изтрият и аз ще спамя отговорите и истината на вашите лъжи точка по точка, макар че съмнява ме някой освен теб да ти прочете ферманите.. дори аз не си направих труда да ти го изчета целия..
                Гошко, дежурното орле или Джендър Михайлов, дори и при краудфъндинга след като се pledg-нат парите, краудфъндинг платоформата минава минава през всички законови процедури, за да предостави парите на дадената компанията. Това винаги минава като увеличение на капитал.

                Добър опит за замазване, но дори и Историческия Парк не се финансира, чрез краудфъндинг просто защото няма никакво ново увеличение на капитал, а препродажба на акции между ФЛ.
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  а ти думата ИЗМАМА май не знаеш какво значи
                  мда.. определено не си чувал за КРАУДФЪНДИНГ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Ти и да го прочетеш , няма да го разбереш. Не се напъвай.
                    то и ти не го прочете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      дори аз не си направих труда да ти го изчета целия..
                      Ти и да го прочетеш , няма да го разбереш. Не се напъвай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        ти май за краудфъндинг не си чувал
                        а ти думата ИЗМАМА май не знаеш какво значи

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Понеже се уморих да слушам глупостите на Ивелин в тубата и другите измамници от схемата тук кое и как било балон на БФБ и другите публични борси ще напиша как се прави акционерен бизнес, за да има прозрачност и как го правят от измамническия парк.

                          първо да уточно, че идеята на парка като бизнез проект и със сигурност ще има посетители най-малкото от туристите, които посещават северното ни черноморие, че и до Бургас. Няма какво да се спекулира, че ние тук не искам исторически атракцион - напротив хубаво е да прибират пари от туристи чужденци и част от тези пари да влизат в бюджета.

                          Какъв е проблемът тогава - проблемът е измамата е във начина на финансиране на парка.

                          Как се прави по света и унас , когато искаш да си коректен инвеститорите доверили парите си ?!?

                          АД-то може да се направи от няколко човека като дружество със специална инвестиционна цел или просто АД. Прави се проект,намира се парцел,подготвя се документация и нужните разрешителни и се представя пред широк кръг потенциални инвеститори и когато няма пречки проекта да стартира се прави листване и едно увеличение на капитала като се емитират примерно 900 000 акции (ако са почнали с 100 000 примерно) на цена съобразена с разценката направена за нужните суми за построяването примерно на първи етап от парка . Да речем 30 милиона лева. Пускат се акции по 30 кинта примерно и хората, които записват тези акции знаят, че парите влизат като КАПИТАЛ НА ПАРКА. Обекта се строи, има прозрачност на разходи, публикуват се отчети (!) (ако е листнат на борсата АД_то е задължително) има и ликвидност през борсата с комисион около процент (ако се мине през посредник) и тн и тн... все неща, които защитават донякъде инвеститора. да приемем, че обекта е готов - и започва да работи. ако не се ползва кредит (а събрания капитал) може много бързо да се започне с раздаване на дивидент (примерно 50% от печалбата, а не както е при асцид 90%, а останалите пари да отиват за развите на парка.) Моделът е успешен паркът работи и се започва втори еап - ново увеличение на капитал - пак строеж без кредити, вече може да е на друга цена.

                          ТАКА СЕ ПРАВИ !

                          как го правят измамниците от Исторически ПАрк

                          регистрира се едно дружество с 50К капитал, а после се увеличава на 1 000 000 лв. - дотук добре, но после почва гадостта
                          акциите се пускат на вторичен пазар през тогедър 'финансовите консултанти' на цена все едно целият парк е готов и работи на пълни обороти и изплаща яки дивиденти...преди да е построен още.... понеже е ясно, че това е схема всички по веригата не взимат комисион 0.5-1% както е през инвестиционен посредник за листнато на бросата дружество, а едни дебели %%% (има доста по темата из нета). Тотално финансово неграмотни хора издирват по села и паланки още по-глупави и наивни хора и им представят продаването на акции от парка едва ли не като увеличение на капитал на дружеството ( ТОВА Е ИЗМАМАТА) и как с техните пари и патриотизъм ще пребъде България с това ново чудо...

                          уви парите които канарчетата плащат са ОСТОЙНОСТЕНАТА ПЕЧАЛБА на кръжеца с този 1 000 000 акции по 1ле. Те прибират горница от хиляди % номинал 1лв продават за 200 или 300 ....

                          грозното е, че паркът трябва да се строи, за да може да се продават още и още не се пласират лесно акции за 300 000 000 лева за исторически атракцион насред нива особено след материла на Капитал... както и да е... грозното е,че трябва някакви пари да влизат в парка, за да се строи и да се отвори с доста по-скромно завършеност от това на картинката... та тия същите първоначални акционери КРЕДИТИРАТ парка с парите на канарчетата или се взимат и от други кредтиори (не е толкова важно)...

                          важното е, че след всички събрани от патриотите пари АД-то има 1 милион лева капитал и порядък повече милиона лева заеми, но едни хора са пачкосани много дебело и започват да купуват имоти около парка, че да ги продават на наивниците с парка на уста...

                          пълна схема е финансирането

                          паркът ще работи и ще носи приходи, но за кого? аз лично при начина на финансиране не бих дал и една стотинка на Ивелин и компания
                          по-скоро бих дарил парите за някои музей или реставрация на исторически обект.

                          най-тъжното от всичко е, че когато някой напише това, което аз съм описал по-горе след Ивелин и другите измамници наскачват самите измамени и викат "ааа уу еничари и соросоиди вие не искате да има парк" - така едно време инвеститорите при майкъл капустин скачаха на тези, които им казваха "абе на този не му е чиста работата"

                          всичко щеше да бъде много по-лесно и хубаво ако не бяха толкова алчни и нагли хората зад строителството на парка.

                          ПП това ще си го запиша някъде и ще го репоствам от време на време, когато троловете на тогедър сектата избутат съществените факти и дусусия с глупави дребнотемия и заяждания.
                          ти май за краудфъндинг не си чувал

                          като имаш по-добра схема, айде ти набери същия капитал по твоята и възстанови Плиска примерно? или знаеш, че твоята схема не струва и естествено никога няма да го направиш щото само можеш да си чешеш езика по форумите, а в реалния живот си едно нищо.

                          п.п. пък аз ще те репортвам за спам.. пък ако админите не решат да те изтрият и аз ще спамя отговорите и истината на вашите лъжи точка по точка, макар че съмнява ме някой освен теб да ти прочете ферманите.. дори аз не си направих труда да ти го изчета целия..
                          Last edited by totenkopf; 10.05.2021, 19:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            еми в съда ще се видим хитманчето така ще го обръснем горкото, че накрая чситата и апартамента му ще вземат.. тамън ще построим още една тракийска къща с неговите парички, а той ще плаче унизен на улицата като го гледам колко са му слаби нервите може да вземе и да се хвърли тоя път отнякъде.. не, че ще е някаква загуба де
                            Понеже се уморих да слушам глупостите на Ивелин в тубата и другите измамници от схемата тук кое и как било балон на БФБ и другите публични борси ще напиша как се прави акционерен бизнес, за да има прозрачност и как го правят от измамническия парк.

                            първо да уточно, че идеята на парка като бизнез проект и със сигурност ще има посетители най-малкото от туристите, които посещават северното ни черноморие, че и до Бургас. Няма какво да се спекулира, че ние тук не искам исторически атракцион - напротив хубаво е да прибират пари от туристи чужденци и част от тези пари да влизат в бюджета.

                            Какъв е проблемът тогава - проблемът е измамата е във начина на финансиране на парка.

                            Как се прави по света и унас , когато искаш да си коректен инвеститорите доверили парите си ?!?

                            АД-то може да се направи от няколко човека като дружество със специална инвестиционна цел или просто АД. Прави се проект,намира се парцел,подготвя се документация и нужните разрешителни и се представя пред широк кръг потенциални инвеститори и когато няма пречки проекта да стартира се прави листване и едно увеличение на капитала като се емитират примерно 900 000 акции (ако са почнали с 100 000 примерно) на цена съобразена с разценката направена за нужните суми за построяването примерно на първи етап от парка . Да речем 30 милиона лева. Пускат се акции по 30 кинта примерно и хората, които записват тези акции знаят, че парите влизат като КАПИТАЛ НА ПАРКА. Обекта се строи, има прозрачност на разходи, публикуват се отчети (!) (ако е листнат на борсата АД_то е задължително) има и ликвидност през борсата с комисион около процент (ако се мине през посредник) и тн и тн... все неща, които защитават донякъде инвеститора. да приемем, че обекта е готов - и започва да работи. ако не се ползва кредит (а събрания капитал) може много бързо да се започне с раздаване на дивидент (примерно 50% от печалбата, а не както е при асцид 90%, а останалите пари да отиват за развите на парка.) Моделът е успешен паркът работи и се започва втори еап - ново увеличение на капитал - пак строеж без кредити, вече може да е на друга цена.

                            ТАКА СЕ ПРАВИ !

                            как го правят измамниците от Исторически ПАрк

                            регистрира се едно дружество с 50К капитал, а после се увеличава на 1 000 000 лв. - дотук добре, но после почва гадостта
                            акциите се пускат на вторичен пазар през тогедър 'финансовите консултанти' на цена все едно целият парк е готов и работи на пълни обороти и изплаща яки дивиденти...преди да е построен още.... понеже е ясно, че това е схема всички по веригата не взимат комисион 0.5-1% както е през инвестиционен посредник за листнато на бросата дружество, а едни дебели %%% (има доста по темата из нета). Тотално финансово неграмотни хора издирват по села и паланки още по-глупави и наивни хора и им представят продаването на акции от парка едва ли не като увеличение на капитал на дружеството ( ТОВА Е ИЗМАМАТА) и как с техните пари и патриотизъм ще пребъде България с това ново чудо...

                            уви парите които канарчетата плащат са ОСТОЙНОСТЕНАТА ПЕЧАЛБА на кръжеца с този 1 000 000 акции по 1ле. Те прибират горница от хиляди % номинал 1лв продават за 200 или 300 ....

                            грозното е, че паркът трябва да се строи, за да може да се продават още и още не се пласират лесно акции за 300 000 000 лева за исторически атракцион насред нива особено след материла на Капитал... както и да е... грозното е,че трябва някакви пари да влизат в парка, за да се строи и да се отвори с доста по-скромно завършеност от това на картинката... та тия същите първоначални акционери КРЕДИТИРАТ парка с парите на канарчетата или се взимат и от други кредтиори (не е толкова важно)...

                            важното е, че след всички събрани от патриотите пари АД-то има 1 милион лева капитал и порядък повече милиона лева заеми, но едни хора са пачкосани много дебело и започват да купуват имоти около парка, че да ги продават на наивниците с парка на уста...

                            пълна схема е финансирането

                            паркът ще работи и ще носи приходи, но за кого? аз лично при начина на финансиране не бих дал и една стотинка на Ивелин и компания
                            по-скоро бих дарил парите за някои музей или реставрация на исторически обект.

                            най-тъжното от всичко е, че когато някой напише това, което аз съм описал по-горе след Ивелин и другите измамници наскачват самите измамени и викат "ааа уу еничари и соросоиди вие не искате да има парк" - така едно време инвеститорите при майкъл капустин скачаха на тези, които им казваха "абе на този не му е чиста работата"

                            всичко щеше да бъде много по-лесно и хубаво ако не бяха толкова алчни и нагли хората зад строителството на парка.

                            ПП това ще си го запиша някъде и ще го репоствам от време на време, когато троловете на тогедър сектата избутат съществените факти и дусусия с глупави дребнотемия и заяждания.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              няма шанс

                              схемата е сладната

                              трябва да се продават акции на балъци, после само много малка част от парите се връшат като заем
                              да не са луди да си дават печалбата....
                              еми в съда ще се видим хитманчето така ще го обръснем горкото, че накрая чситата и апартамента му ще вземат.. тамън ще построим още една тракийска къща с неговите парички, а той ще плаче унизен на улицата като го гледам колко са му слаби нервите може да вземе и да се хвърли тоя път отнякъде.. не, че ще е някаква загуба де a моносопола ще добави още дело към губещата си серия.. поразпитах в САК за него и се оказа, че спечелените му дела са около 40% на куц кон си заложил хитмане..

                              Last edited by totenkopf; 10.05.2021, 19:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                                На никой от двама ви
                                И двамата въртите опашати лъжи само и само някой да ви даде парички

                                Нещо гледам доста ти трият постовете Тотю - нервичките ли си изпускаш? Всичко Ок ли е?

                                Я ни поразвеселим с твоята версия защо от септември миналата година нищо не е мръднало в парка? Дори крепоста не сте завършили вече 8 месеца силен строеж, както тръбиш...
                                Защо така?
                                ти кьорав ли си.. я виж в сайта снимки от септември.. тогава беше вдигната само стената, а сега вече е вдигнатата и втората стена плюс трите кули, а зад тях царските покои, църквата и скрипториума вече са на етап груб строеж.. ако знаеш фирма, която да строи по-бързо и то с дялан камък, а не с тухли ми я прати

                                Коментар

                                Working...
                                X