IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Защото познавам ЗППЦК по-добре от теб. и знам всичките дупки в закона.
    То и един бивш участник в темата много знаеше, но после се оказа, че леко е недооценил знанията си, когато много тъпо се опита да обори факта, че Ивелин има влязло в сила наказателно постановление от БНБ за измамна схема. Леко с хвалбите за големи познания - паркаджиите-тугедърци имат навика да "бъркат"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      Можеш ли да докажеш, че колите са купени с парите на шараните? А не с печалби от застраховки?
      Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
      Тоя верно ли е бил наркоман?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        Можеш ли да докажеш, че колите са купени с парите на шараните? А не с печалби от застраховки?
        100% е ясно
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          Или ще бъде пълномощник на някой акционер. В СУ за пет години не научи ли че съществува такъв момент-упълномощаване.
          този не е учил в су
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            Насо е станал акционер и са го вписали? :O
            Или ще бъде пълномощник на някой акционер. В СУ за пет години не научи ли че съществува такъв момент-упълномощаване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

              А Ивелин дали е добре с нервите, май понякога се мисли за жена.
              Дали ще присъстват много копои да го пазят от акционерската любов?
              Как ли ще реагират акционерте, като разберат че са измамени и дивиденти няма да има?
              Не е ли нагло кан трибелий и ачко да карат беемвета и да строят къщи, а акционерите ИПОТЕКИРАЛИ имотите си да не получават нищо?
              Можеш ли да докажеш, че колите са купени с парите на шараните? А не с печалби от застраховки?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                Ех, ако как и да се запише цялото това шоу ще е просто златно
                Ех, ако не беше сеирджия и познаваше КРБ щеше да стане човек от тебе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                  monopola ще е там, така че шоу програмата е гарантирана, само си нямам идея за сигурността на него и всички останали, които почнат да задава неудобните въпроси, чиито отговори ще потвърдят измамата наречена историческа бутафория.
                  Насо е станал акционер и са го вписали? :O

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                    И аз. Познавам няколко акционери които искат да вдигат скандал. Ще има шоу
                    Така като ви гледам само с мисленето ще си останете. Защото нямате топки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      Хахаха, учил си ти дедовия. Айде напиши си номера на дипломата, и обещавам да те проверя

                      п.п. като чета надолу, ми се струва, че Ивелин ще е бушона. т.е. колкото по-скоро се усети в какви л§на е, толкова по-тънко ще се размине....
                      Ще си го напиша след като ти ми напишеш ЕГН-то си да проверя на кого предоставям личните си данни. А после може и да ти дам и дедовия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Бряхт,
                        ами защо тогава не знаеш, че такива неща подлежат на регулация https://web.archive.org/web/20171203...bg/investment/
                        Защото познавам ЗППЦК по-добре от теб. и знам всичките дупки в закона.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                          Не знам защо ще се откажат. Може би Ивелин ще се изплаши много от Атанас Ганчев - Монопола и Хитмена. Но ще ми е странно, ако те не отидат. Хитмена знам вече, че е разсипан психически, но Атанас Ганчев е силен.
                          А Ивелин дали е добре с нервите, май понякога се мисли за жена.
                          Дали ще присъстват много копои да го пазят от акционерската любов?
                          Как ли ще реагират акционерте, като разберат че са измамени и дивиденти няма да има?
                          Не е ли нагло кан трибелий и ачко да карат беемвета и да строят къщи, а акционерите ИПОТЕКИРАЛИ имотите си да не получават нищо?
                          Last edited by Meandmyself; 27.05.2021, 12:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Криселда, ти ще присъстваш ли, или ще се покриеш? Има ли практика да се отлагат такива меропрития? Мислиш ли че ще го отложат?
                            Не знам защо ще се откажат. Може би Ивелин ще се изплаши много от Атанас Ганчев - Монопола и Хитмена. Но ще ми е странно, ако те не отидат. Хитмена знам вече, че е разсипан психически, но Атанас Ганчев е силен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Криселда, ти ще присъстваш ли, или ще се покриеш? Има ли практика да се отлагат такива меропрития? Мислиш ли че ще го отложат?
                              Ще присъства много ясно - все пак той/тя/то е СЕОто на целия цирк

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                                Това ще е велико!!! Искам да го видя. Атанас Ганчев - Монопола ще бъде във вихъра си. Кога е събранието?
                                Ивелине, нали ти ще пускаш покана до всички акционери, как може да не знаеш?
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X