IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • между другото, че тука се говори за давност и тн. за престъпления с цел измама на хора или държава и тн срокът 5 години не важи !
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      не, аз съм тариката, който ще обере плодовете на труда на Атанас - той ще е капсул-детонаторът на пирамидата, а аз ще обера плячката. Ама ивака може и той да се усети и да ги изкупи чрез подставени лица.
      Следя с интерес тази шизо тема, ама who the fuck е Атанас, че стана малко като Силмарилиона тука - много имена и герои и никакъв екшън. Дайте някакво TL;DR за тия дето сме изтървали първите 2 сезона на сериала. Благодаря предварително.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        турих ги в марихуана. Там пирамиди няма - само печалба а 2016та бас ловя, че не си знаел що е туй биткойн. Ама като ти гледам селяндурския изказ.. не се учудвам. Проф. Христов ги беше изчислил - 80% и за тук важи този процент явно..
        Палячо...още години преди това имаше подобни неща, в които млад и зелен съм участвал - портърси project bovine.
        Мaра ти е изпила мозъка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          не, аз съм тариката, който ще обере плодовете на труда на Атанас - той ще е капсул-детонаторът на пирамидата, а аз ще обера плячката. Ама ивака може и той да се усети и да ги изкупи чрез подставени лица.
          кое да изкупи. акциите ли?
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Тук стана забавно. Момъкт се е взел за голяма работа, но подценява сериозно държавата. Сигурен съм, че ни полицаи ни прокурори ни данс не са в материята, но винаги има кой да попитат и има кой да им обясни и да им даде експеритза. Държавата не се изчерпва с тях кеф ти КФН, кеф ти НАП, кеф ти БНБ, кеф ти Минфин сите трбе да сътрудничат, се че нямери некой в час... и тогава батко работата става дебела.... тролчето ако наистина има за 5 стинки акъл у тиквата ще се покрие, че лекинко мое и то да поубере от калая.
            Тъп е.

            Коментар


            • Тук стана забавно. Момъкт се е взел за голяма работа, но подценява сериозно държавата. Сигурен съм, че ни полицаи ни прокурори ни данс не са в материята, но винаги има кой да попитат и има кой да им обясни и да им даде експеритза. Държавата не се изчерпва с тях кеф ти КФН, кеф ти НАП, кеф ти БНБ, кеф ти Минфин сите трбе да сътрудничат, се че нямери некой в час... и тогава батко работата става дебела.... тролчето ако наистина има за 5 стинки акъл у тиквата ще се покрие, че лекинко мое и то да поубере от калая.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                Ивелине ти ли си?
                Не е той сигурно, има жена и три деца, нямаше да виси по цял ден тук, пък и къв шеф е сам да си върши работата за всичко. Бахти откраднатите милиони, ако не мое си плати на няколко човека да пишат в нета.
                Мисля, че в договора на орлетата 100% има клаузи за защита на амбразурата. Ако някъде се появи нещо и веднага има реакции от поне 5 защитника, Вероятно имат отдел за антикризисна защита, и по цял ден се сърчва из нета ако се появи нещо. Тогава дежурния изпраща съобщения към защитниците на смяна, и се почва жестока отбрана по зададени опорки. Целта е една навсякъде, където съм гледал - изсипва се плява с тонове, за да се изтикат мненията срещу пирамидата надолу, на ъмнайста страница, да не стигат до очите на търсещите истината.
                Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 21:49.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Ивелине ти ли си?
                  не, аз съм тариката, който ще обере плодовете на труда на Атанас - той ще е капсул-детонаторът на пирамидата, а аз ще обера плячката. Ама ивака може и той да се усети и да ги изкупи чрез подставени лица.
                  Last edited by raydalio; 10.02.2021, 21:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    ако не беше Атанас, това нямаше да бъде възможно.
                    Ивелине ти ли си?
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Май бяха 3х13, захлебил е 135 бона от някои шаранчета, че сега и апартаментите ще им вземе...
                      двойно обезкостяване, с апартаментите ще вдигне доходността
                      Мани тъпата пирамида, ама такава грозна гавра, да ощавиш шарана до кокал, е меко казано, нечовешко.
                      ако не беше Атанас, това нямаше да бъде възможно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Верно е. Само тъпи парчета тука....

                        А тия 13к да ги беше турил у другата пирамида - битио кон, щеше да изкараш 10пъти по 45к
                        турих ги в марихуана. Там пирамиди няма - само печалба а 2016та бас ловя, че не си знаел що е туй биткойн. Ама като ти гледам селяндурския изказ.. не се учудвам. Проф. Христов ги беше изчислил - 80% и за тук важи този процент явно..
                        Last edited by raydalio; 10.02.2021, 21:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                          Верно е. Само тъпи парчета тука....

                          А тия 13к да ги беше турил у другата пирамида - битио кон, щеше да изкараш 10пъти по 45к
                          Май бяха 3х13, захлебил е 135 бона от някои шаранчета, че сега и апартаментите ще им вземе...
                          двойно обезкостяване, с апартаментите ще вдигне доходността
                          Мани тъпата пирамида, ама такава грозна гавра, да ощавиш шарана до кокал, е меко казано, нечовешко.
                          Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 21:29.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            тука май само тъпи парчета сте се събрали....
                            Верно е. Само тъпи парчета тука....

                            А тия 13к да ги беше турил у другата пирамида - битио кон, щеше да изкараш 10пъти по 45к

                            Коментар


                            • затлачи се пак темата в мерене на пи.ки....
                              А въпросите бяха за едни "изчезнали" 58 милиона (разликата между балансовото число на ИП и декларирани 70 млн. инвестиции на поляната в частното село Неофит Рилски)...... и едни консОлтанти по антикризисни финанси.....
                              а дали на лекциите по антикризисни финанси става въпрос за анихилиране на парични знаци при досег с пирамидално изглеждащи образувания в околността на Варна?
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ти дипли кинти за бъдещи хонорари. Бели пари за черни дни. Лека вечер от мен.
                                пфу разгеле.. заспа тая гугутка заспалата.. хонорарите аз ги плащам.. а не други на мен

                                Коментар

                                Working...
                                X