IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

    Ама разбира се, все пак второто име на хана е истината . Човекът обаче каза, че е платил много големи суми за данъци. Въпрос към панелния счетовъд радев - / как тъй си на загуба, пък плащаш много данъци?
    Първо виж отчета и тогава пиши.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
      Обява в древен Египет:
      Търсим 3000 роби за голям строеж. Не е пирамида.


      Дължат данък сгради и такса смет без значение дали са на загуба
      Toва го дължат на общината, а не на НАП

      Коментар


      • Обява в древен Египет:
        Търсим 3000 роби за голям строеж. Не е пирамида.


        Дължат данък сгради и такса смет без значение дали са на загуба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Само да попитам:
          - А достоверни ли са тези финансови отчети и, ако смяташ, че са то...защо и ние да вярваме в това?
          Ама разбира се, все пак второто име на хана е истината . Човекът обаче каза, че е платил много големи суми за данъци. Въпрос към панелния счетовъд радев - / как тъй си на загуба, пък плащаш много данъци?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Провери финасовите отчети. Ама силно се съмнявам да имаш хабер да разбереш какво пише в тях?
            Само да попитам:
            - А достоверни ли са тези финансови отчети и, ако смяташ, че са то...защо и ние да вярваме в това?
            Last edited by Pyramid; 10.05.2024, 21:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Я виж ти - стар познайник-пате Само да те светна - това цитираното НЕ е вярно Ще те оставя да се поровиш, за да разбереш защо не си прав
              Провери финасовите отчети. Ама силно се съмнявам да имаш хабер да разбереш какво пише в тях?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Парка е на загуба така че данък не дължи
                Я виж ти - стар познайник-пате Само да те светна - това цитираното НЕ е вярно Ще те оставя да се поровиш, за да разбереш защо не си прав

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Много неграмотен въпрос задаваш.Парка е на загуба така че данък не дължи
                  Много не ме бърка, какво си мислиш. Неграмотен може да е човек, щото въпросът, не може и няма как да стане субект, нито да е учил/недоучил и т.н. Ама аз не съм от бранша, затуй си питам наред, без да ме боли фафлата.
                  Мир, прочее, на твоя дом. Аз само се заяждам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                    Хахаха ебаси простотията. Заплатите на работещите за мен, във фирмата ми, кокорчо ли ги увеличи, или са за моя сметка, ведно с вдигнатите осигуровки, как мислиш?...
                    Ако вярно са за ваша сметка - то това е признание че работите на загуба. Иначе увеличения ФРЗ щеше просто да е намалил печалбата ви (при константни приходи/разходи)

                    Но такъв изказ показва и че имитирате акционерно дружество (заплатите трябва да ги плаща то )
                    Last edited by satz; 10.05.2024, 15:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Да не те попита човек нещо.
                      Много неграмотен въпрос задаваш.Парка е на загуба така че данък не дължи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                        Ти като си голема работа спри ги ти
                        Да не те попита човек нещо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Правилмо ли разбирам че, си имал възможност да спреш злоупотребите на/в ИП но, не си го сторил?
                          - Само питам.
                          Ти като си голема работа спри ги ти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Правилмо ли разбирам че, си имал възможност да спреш злоупотребите на/в ИП но, не си го сторил?
                            - Само питам.
                            Проблема не е от компетенциятата на НАП

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Да държавна мишка инспектор в НАП.Интересувам се защото професията ми е такава.Гледай да не настъпиш мотиката.
                              Правилмо ли разбирам че, си имал възможност да спреш злоупотребите на/в ИП но, не си го сторил?
                              - Само питам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Да държавна мишка инспектор в НАП.Интересувам се защото професията ми е такава.Гледай да не настъпиш мотиката.
                                Хахахах, знаех си. Моли се все пак някой да внася пари в бюджета, че ако няма заплата ще умреш от глад ))ела да ме инспектираш, многа бързо ги оправяме такива като тебе
                                Last edited by Minaiivan; 10.05.2024, 01:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X