IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Ти да видиш! А аз все си мислех, че пропускам нещо.
    А сега, сериозно:
    - На вас не знам как ви се струва, мен тази политическа втрещеност ме отегчава и ми се прелива в досада. Който и да бърка тази поредна боза,
    1. Нищо ново не представлява.
    2. Показва слабо иноскъдно въображение.
    3. Залага на наивници.
    4. И др.
    с фараона и полковника начело... какви ще им се вържат?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
      Ти да видиш! А аз все си мислех, че пропускам нещо.
      А сега, сериозно:
      - На вас не знам как ви се струва, мен тази политическа втрещеност ме отегчава и ми се прелива в досада. Който и да бърка тази поредна боза,
      1. Нищо ново не представлява.
      2. Показва слабо иноскъдно въображение.
      3. Залага на наивници.
      4. И др.

      Коментар


      • Отсега си представям колко много патета ще бъдат разочаровани...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Споко де, кой казва, че си партия?
          СГС.

          https://sgs.justice.bg/upload/95636/35-23.pdf

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            "Възраждане" е красиво име за партия. "Величие" е помпозно, комплексарско и нелепо. "Величие-Ветрино" - съвсем.
            Споко де, кой казва, че си партия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              или Величко ( от величие)
              "Възраждане" е красиво име за партия. "Величие" е помпозно, комплексарско и нелепо. "Величие-Ветрино" - съвсем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                или Величко ( от величие)
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • https://www.facebook.com/share/p/GHHn8p212bzj3eg7/

                  Викайте ми Ванго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    кузман е 'проект', който трагетира определена публика - бих казал разочарованите по-нормални копейки , разочарованите бсп и център ляво въобще..
                    погледни унгария, словакия (скоро и други) - има една вълна на контра на богата европа и това не е случайно - това си е дълго разработвана стратегия, а в България просто не случиха ( волен, валери, русенския македонец, копейкин са слаби личности и няма как да развият )

                    аз ако бях на мястото на Кузман като уж осведомен икономически журналист(екс) и анализатор - не бих стискал ръката на схемаджиите от ИП но той го прави...
                    Кузман явно ще е икономическия експерт на новата партия. Но има харизмата на дъска за гладене.

                    Сещам се обаче за едно име, което още си няма партия, но пък си има 110к последователя във фейсбук, собствен годишен митинг в София и умно лъска и соцносталгиците, и "при Царя си беше най-хубаво", и "просто искаме силна Европа, но не сме за Русия".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                      Той полковника си го знаем, че е класически русофил и го влече псевдо патриотизмът, но Кузман Илиев много олекна последните години, а можеше и все още може много повече.
                      кузман е 'проект', който трагетира определена публика - бих казал разочарованите по-нормални копейки , разочарованите бсп и център ляво въобще..
                      погледни унгария, словакия (скоро и други) - има една вълна на контра на богата европа и това не е случайно - това си е дълго разработвана стратегия, а в България просто не случиха ( волен, валери, русенския македонец, копейкин са слаби личности и няма как да развият )

                      аз ако бях на мястото на Кузман като уж осведомен икономически журналист(екс) и анализатор - не бих стискал ръката на схемаджиите от ИП но той го прави...
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                        Той полковника си го знаем, че е класически русофил и го влече псевдо патриотизмът, но Кузман Илиев много олекна последните години, а можеше и все още може много повече.
                        И кое му е "олекнало" на Кузман? Че не споделя телешки възторг?

                        Коментар


                        • Той полковника си го знаем, че е класически русофил и го влече псевдо патриотизмът, но Кузман Илиев много олекна последните години, а можеше и все още може много повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение

                            Имат си ПП Величие, с която вече имат общински съветници във Ветрино и околията. Около тази партия гравитират Николай Марков (известен като "Полковника") и Кузман Илиев. Сформира се интересен партиен отбор от пишман патриоти. Тези дни И. М. и "Полковника" обикалят села и паланки на срещи с потенциални гласоподаватели
                            Те това е грешен ход за полковника но,.човек се учи, доде е жив.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              Патетата нали щяха да правят партия? Какво става с тая величава патриотична инициатива?
                              Имат си ПП Величие, с която вече имат общински съветници във Ветрино и околията. Около тази партия гравитират Николай Марков (известен като "Полковника") и Кузман Илиев. Сформира се интересен партиен отбор от пишман патриоти. Тези дни И. М. и "Полковника" обикалят села и паланки на срещи с потенциални гласоподаватели

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                                Патетата нали щяха да правят партия? Какво става с тая величава патриотична инициатива?
                                Докога ще вярвате в приказки?

                                Коментар

                                Working...
                                X