IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някои хора освен да тролят друго не знаят. Представям си в реалния живот какви са...

    А въпросите си стоят:
    - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
    - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
    - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
    Отговори няма да получим, разбира се.
    Защо ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      еми обади се на НАП и на прокуратурата.. ако ти обърнат внимание де..
      Не е нужно за всеки , който скатава данъци да се търси НАП и прокуратура. Това да си плащаш данъците ти е задължение и въпрос на самосъзнание. Просто вие сте крадци, мошеници и престъпнци - това е.
      Тугедър е една проказа обвита в сладки приказки.
      Last edited by X_Y; 08.07.2021, 08:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Memento Разгледай мнение

        Ок, качи посочените от мен документи, след което показвам всички свои дялови участия.
        Аа чакай малко ти искаш да си показвам данъците, значи и ти ще си покажеш колко данъци си платил и колко ддс си внесъл

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          я дай да видим после и на твоите фирми - искам да си качиш цялата документация и да я направиш публична!
          Ок, качи посочените от мен документи, след което показвам всички свои дялови участия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            Да, шубе ме е
            А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
            Ще ме умориш Тоте….
            Само форумни плъхове и мишки сте събрани тука, дето нямате топките да се изправите пряко срещу Михайлов, пък било то и онлайн..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

              Да, шубе ме е
              А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
              Ще ме умориш Тоте….
              Хахахах егати страхливеца.. само по форумите знае да квичи, ама в ютуб пълни гащите.. щом онлайн те е страх, смятай на живо, ако видиш Михайлов направо ще получиш инфаркт..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                ти що не го питаш? шубе ли те е?
                Да, шубе ме е
                А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
                Ще ме умориш Тоте….
                Last edited by Petsov; 07.07.2021, 21:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
                  Тоте, ще питаш ли шефа ти по време на някое от видеата му:
                  - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                  - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                  - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
                  ти що не го питаш? шубе ли те е?

                  Коментар


                  • Тоте, ще питаш ли шефа ти по време на някое от видеата му:
                    - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                    - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                    - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                      А защо тази "акула" не излезна да обяснява за криптото, а ИМ се вживява на експерт, а говори като лаик?
                      Шонката платил ли е 50хил лева данъци като е взел 500хил от крипто тогава? То за дейтрейдинг даже трябва да го обръснат повече от НАП, защото си е баш търговия, може и по ДДС да е нужна регистрация. Бас ловя, че е декларирал и внесъл точно 0стотинки - е*ем ти и патреотите и въздигнатите хора, които реално са престъпници!
                      Тия Тугедър са толкова патриоти колкото и дружката им - Костя Копейкин. Клоуни, които играят с комплексите на българина.
                      еми обади се на НАП и на прокуратурата.. ако ти обърнат внимание де..
                      Last edited by raydalio; 07.07.2021, 18:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        eми единият тогедърец шон иса направи половин милион от крипто дейтрейдинг и ги наля в парка
                        Демек ги е прелял от пусто в празно! То хубаво ги е изкарал от крипто, ама сега от парка вече нямат изкарване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          eми единият тогедърец шон иса направи половин милион от крипто дейтрейдинг и ги наля в парка
                          Ивелине, хайде спри се да лъжеш, виждаме, че разбираш от крипто, колкото от ядрена физика, но не ти липсва самочувствие да говориш по темата:
                          https://www.facebook.com/groups/sofi...4678590710025/
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            eми единият тогедърец шон иса направи половин милион от крипто дейтрейдинг и ги наля в парка
                            А защо тази "акула" не излезна да обяснява за криптото, а ИМ се вживява на експерт, а говори като лаик?
                            Шонката платил ли е 50хил лева данъци като е взел 500хил от крипто тогава? То за дейтрейдинг даже трябва да го обръснат повече от НАП, защото си е баш търговия, може и по ДДС да е нужна регистрация. Бас ловя, че е декларирал и внесъл точно 0стотинки - е*ем ти и патреотите и въздигнатите хора, които реално са престъпници!
                            Тия Тугедър са толкова патриоти колкото и дружката им - Костя Копейкин. Клоуни, които играят с комплексите на българина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                              Тоест казваш, че Тугедър имат пари в крипто?
                              eми единият тогедърец шон иса направи половин милион от крипто дейтрейдинг и ги наля в парка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                аами очевидно тогава разбират много повече от теб
                                Тоест казваш, че Тугедър имат пари в крипто?

                                Коментар

                                Working...
                                X