IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Първо ми отговори на моите въпроси и после ще отговоря на твоите...
    Къде ти е въпросът бе Тоте ? Един въпрос няма в последния ти пост. Нали знаеш, че като се задават въпроси, изречението се завършва с един конкретен знак ? Къде ти е въпросът, къде ти е знакът?
    Какво стана с твоите 160 къщи? Досега разправяше, че били 160, сега 8…
    Боже какъв смешник си… Не случайно и Ивелин не те бръсне за слива в неговите видеа…
    Last edited by Petsov; 06.07.2021, 22:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

      Дишай Тоте
      А сега ми кажи събирахте ли ОТДЕЛНО пари за Розариума, за къщите, за селото...
      И ми кажи къде отиват тия 70млн лева от ''акции'' в ИП Тия 70млн са събрани още в началото на 2019 ще станат 3г бе Тоте...защо така бавно...? Ромите ви били некадърни, нямало строители...ами като плащате като за роми - ще получавате роми. Законът на пазара - получаваш, за каквото плащаш.

      Събирате един куп пари за къщи и...8 къщи! Нали имахте 160 къщи Мале какъв смехурко си ти....само лъжи мяташ!
      Събирате отделно пари за Розариума и...готов ли е?

      Виждаш ли как все събирате една маса пари за един куп проекти - за ИП и куп неща около него - а...нещо строежите ви се броят на пръсти (готовите), а останалите едвам пълзят...
      Първо ми отговори на моите въпроси и после ще отговоря на твоите...
      Last edited by RUBLA; 06.07.2021, 21:57. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        ми освен тия кули се строят и много други неща в селото и цял розариум.. ти като си толкова добър строител, ела ще ти платим двойно да те видим дали можеш да строиш по-бързо и да се оправяш по цял ден с неграмотни мангали, щото друго няма в тоя район.. за тая една година бяха построени 8 къщи изцяло, розариум и крепостта е пред завършване както е по план - отделно в селото се ремонтират пътищата и се строят още десетки къщи. Всичко що имат опит в строежите в североизтока е струпано в селото.
        Дишай Тоте
        А сега ми кажи събирахте ли ОТДЕЛНО пари за Розариума, за къщите, за селото...
        И ми кажи къде отиват тия 70млн лева от ''акции'' в ИП Тия 70млн са събрани още в началото на 2019 ще станат 3г бе Тоте...защо така бавно...? Ромите ви били некадърни, нямало строители...ами като плащате като за роми - ще получавате роми. Законът на пазара - получаваш, за каквото плащаш.

        Събирате един куп пари за къщи и...8 къщи! Нали имахте 160 къщи Мале какъв смехурко си ти....само лъжи мяташ!
        Събирате отделно пари за Розариума и...готов ли е?

        Виждаш ли как все събирате една маса пари за един куп проекти - за ИП и куп неща около него - а...нещо строежите ви се броят на пръсти (готовите), а останалите едвам пълзят...
        Last edited by Petsov; 06.07.2021, 20:29.

        Коментар


        • Аз искам да питам какво общо имат къщите в селото, розариумът и другите с дружеството Исторически парк? Тези къщи към активите на това дружествто ли са или какво? Нали акциите се продават от ИП- АД.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            Тоте, пак нещо хич не схващаш.
            Евала за инициативата, евала за усилията.... Изпълнено е добре, има идея, има и реализация, която никак не е лоша.
            Кофтито е, че никой не идва. Аз затова казвам, че този, който е отговорен за организацията, трябва да бъде махнат.
            С горното не ви плюя, а по-скоро ви давам градивна критика. Ама вие едно си знаете, едно си баете...

            И отново да кажа - идеята за ИП е супер, но финансирането е меко казано съмнително! Никаква прозрачност, никаква отчетност - всичко се прави на доверие. Дават се едни пари уж за акции, потъват парите някъде, а строежа уж върви, ама като гледам едвам 3тата кула завършвате (още не е завършена). Миналата година като бях в ИП, беше почната 2рата кула... За 1 цяла година сте доизградили 2рата кула и 3тата ви е на етап завършване.
            С привлечени 70млн лева от инвеститори, в една куха година (заради Ковид), толкова ли не можахте да я построите?
            Явно наистина имате проблем с намирането на камъни за фасадите, защото бетон се лее лесно, а тухлите се редят бързо...
            ми освен тия кули се строят и много други неща в селото и цял розариум.. ти като си толкова добър строител, ела ще ти платим двойно да те видим дали можеш да строиш по-бързо и да се оправяш по цял ден с неграмотни мангали, щото друго няма в тоя район.. за тая една година бяха построени 8 къщи изцяло, розариум и крепостта е пред завършване както е по план - отделно в селото се ремонтират пътищата и се строят още десетки къщи. Всичко що имат опит в строежите в североизтока е струпано в селото.

            А Равадиново споменаха, че имат 85% спад на туристите за 2021.. и те ли са толкова некадърни, според теб или се дължи на външни фактори?

            Миналата година що никой не рева на арендаторите що им е ниска рентата като беше сушата?

            то много лесно тъй да си седиш пред компчето и да си го бараш и да се правиш на голям експерт по строителство, туризъм и маркетинг.. ми айде ти като си по-добър ела и покажи - ама си пълен некадърник и затова само ще си цвилиш по форумите и ще мрънкаш.. жалък.

            или можеш нещо по-добре и го правиш или си затваряш плювалника и оставяш тези, които могат да си вършат работата, ама то нормално - 99% от българите са като тебе.. само знаят да цвилят, дават акъл и мрънкат във фейса, ама като стане дума да си мръднат пръста се изпаряват на секундата
            Last edited by raydalio; 06.07.2021, 19:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
              гостите от чужбина, споделят че това е най-добрият фестивал на който са били, а тролчетата не спират да плюят и обиждат колко зле е бил, нищо че изобщо не са били там... https://www.facebook.com/27772582904...st_videos_card
              Тоте, пак нещо хич не схващаш.
              Евала за инициативата, евала за усилията.... Изпълнено е добре, има идея, има и реализация, която никак не е лоша.
              Кофтито е, че никой не идва. Аз затова казвам, че този, който е отговорен за организацията, трябва да бъде махнат.
              С горното не ви плюя, а по-скоро ви давам градивна критика. Ама вие едно си знаете, едно си баете...

              И отново да кажа - идеята за ИП е супер, но финансирането е меко казано съмнително! Никаква прозрачност, никаква отчетност - всичко се прави на доверие. Дават се едни пари уж за акции, потъват парите някъде, а строежа уж върви, ама като гледам едвам 3тата кула завършвате (още не е завършена). Миналата година като бях в ИП, беше почната 2рата кула... За 1 цяла година сте доизградили 2рата кула и 3тата ви е на етап завършване.
              С привлечени 70млн лева от инвеститори, в една куха година (заради Ковид), толкова ли не можахте да я построите?
              Явно наистина имате проблем с намирането на камъни за фасадите, защото бетон се лее лесно, а тухлите се редят бързо...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Има една интересна връзка между няколоко висши тугедърци, пирамидата OneCoin на фараонката Ружа и една друга МЛМ схема, наречена SiteTalk.
                разликата е, че пирамидите гърмят, а Исторически парк - не. защото се основава върху реални активи, а не върху въздух както е било с вашето бърни, уанкойна и тн..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                  Явно не четеш - долу съм писал, че аз не се изказвам по темата с крипто, не съветвам някой да купува или да не купува биткойни. Както биха направили разумните хора.
                  Във видеото се засегнаха и теми отвъд крипто, по които съм по-запознат от теб и от ИМ - както казах говорят се откровени глупости във видеото - от видимо некомпетентни хора.
                  Колкото до крипто - ще ти го кажа пак - хора, които нямат и 1 койн и изобщо не разбират как работи е просто нелепо да се изказват по темата, защото само подвеждат. Винаги съм призовавал по дадени теми да се изказват експерти в областта, а не лаици като тугедърци.
                  аами очевидно тогава разбират много повече от теб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                    Тотендалио я кажи ИП и тугедър инвестирали ли са някога в койни, за да говорят компетентно по темата?
                    Все едно да наемеш майстор, който никога не е пипал мистрия... Просто е комично.
                    Има една интересна връзка между няколоко висши тугедърци, пирамидата OneCoin на фараонката Ружа и една друга МЛМ схема, наречена SiteTalk.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      добре бе разбирач.. ти като много разбираш айде кажи колко бити коня имаш..
                      Явно не четеш - долу съм писал, че аз не се изказвам по темата с крипто, не съветвам някой да купува или да не купува биткойни. Както биха направили разумните хора.
                      Във видеото се засегнаха и теми отвъд крипто, по които съм по-запознат от теб и от ИМ - както казах говорят се откровени глупости във видеото - от видимо некомпетентни хора.
                      Колкото до крипто - ще ти го кажа пак - хора, които нямат и 1 койн и изобщо не разбират как работи е просто нелепо да се изказват по темата, защото само подвеждат. Винаги съм призовавал по дадени теми да се изказват експерти в областта, а не лаици като тугедърци.

                      Коментар


                      • гостите от чужбина, споделят че това е най-добрият фестивал на който са били, а тролчетата не спират да плюят и обиждат колко зле е бил, нищо че изобщо не са били там... https://www.facebook.com/27772582904...st_videos_card

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          Пак шикалкавиш и изместваш темата.
                          Аз питам защо в Биснес Планът има заложен персонал за 57 600 посетителя на година, а твърдите, че с този персонал ще посрещнете 600 000 човека?
                          Така е заложено в Биснес Плана и това е на хартия - никакви пандемии, никакви ивенти, нищо не влияе на цифрите, защото това, пак казвам, е заложеното.
                          Ако трябва да увеличите персонала 5 пъти, това как ще се отрази на разходната част на парка?
                          А ако трябва да го увеличите 10 пъти?
                          Въответно печалбата каква ще е и какъв ще е дивидентът?
                          Май няма да има отговор никога тук...
                          Приходната част ви е напомпана на макс, а разходната ви е свита на мин Приход от 23млн лева е невъзможен. А разходната ви част трябва да се увеличи 10кратно.
                          Няма информация за заплати, няма информация за разходите по персонал и поддържане на фонд сгради.... Абе целият Биснес План е толкова Бизнес, колкото аз съм Ранд Пол...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                            Аз пак да попитам - не е ли нелепо да се правят видеа и да се дават инвестиционни съвети от хора, които не са се занимавали и тотално отричат даден финасов инструмент (в случая крипто) - тоест хора без грам компетенция и финансов опит с крипто се изживяват като експерти и пророци.
                            Всичкологията е много привична черта на измамниците.
                            добре бе разбирач.. ти като много разбираш айде кажи колко бити коня имаш..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                              Тотендалио я кажи ИП и тугедър инвестирали ли са някога в койни, за да говорят компетентно по темата?
                              Все едно да наемеш майстор, който никога не е пипал мистрия... Просто е комично.
                              Аз пак да попитам - не е ли нелепо да се правят видеа и да се дават инвестиционни съвети от хора, които не са се занимавали и тотално отричат даден финасов инструмент (в случая крипто) - тоест хора без грам компетенция и финансов опит с крипто се изживяват като експерти и пророци.
                              Всичкологията е много привична черта на измамниците.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                тоест няма нищо с това, че световния туризъм се срина с 90% ?! това е все едно при масова суша да очакваш точно една определена нива да дава жито колкото в нормална година..
                                Пак шикалкавиш и изместваш темата.
                                Аз питам защо в Биснес Планът има заложен персонал за 57 600 посетителя на година, а твърдите, че с този персонал ще посрещнете 600 000 човека?
                                Така е заложено в Биснес Плана и това е на хартия - никакви пандемии, никакви ивенти, нищо не влияе на цифрите, защото това, пак казвам, е заложеното.
                                Ако трябва да увеличите персонала 5 пъти, това как ще се отрази на разходната част на парка?
                                А ако трябва да го увеличите 10 пъти?
                                Въответно печалбата каква ще е и какъв ще е дивидентът?

                                Коментар

                                Working...
                                X