IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение


    колко дървета засадихте вие, великите етфаджии,крипто крале, хедж фонд меринджеи и акционери? дето имате по минимум 100 бона в банката да ви ги ръфа инфлацията
    Не са много дървета - около 10-тина собственоръчно в живота ми, но поне не съм плащал премиум на други да ги садят вместо мен Садил съм за сметка на това доста декари друга растителност (сезонна и не само) през времето - може да се каже, че съм аграр по душа.
    Вземете садете домати и гледайте козички, поне - но там няма да има схемичка, ще видите какво е нещо да има висока себестойност и нисък марж за печалба. Вие затова взимате на безценица от местните производители и препродавате с 200-300% надценка в парка. Ама нали това ви е играта - схемичка нон стоп и тежки маржове.

    Май те е яд, че имаме пари, а ти реално киснеш на кредит и чакаш ИМ да ти подхвърли трохичка... Е, като са сабрани набързо за година тия 100 бона - не ги е оръфала толкова инфлацията, първо се буферират, после по предназначение и така.
    Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 13:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
      Вие големи залесители ще излезнете, леко да не промените еко равновесието. И биологичния отпадък в ИП го компостирате сигурно, затова имате 84 тоалетни, те даже са безброй тоалетни - всеки може да тори на воля!

      Я да чуем за тия 500 къщи и за тия 84 тоалетни пак, че тук отновно влезнахте с небивалиците, голям резил.

      колко дървета засадихте вие, великите етфаджии,крипто крале, хедж фонд меринджеи и акционери? дето имате по минимум 100 бона в банката да ви ги ръфа инфлацията

      Коментар


      • Вие големи залесители ще излезнете, леко да не промените еко равновесието. И биологичния отпадък в ИП го компостирате сигурно, затова имате 84 тоалетни, те даже са безброй тоалетни - всеки може да тори на воля!

        Я да чуем за тия 500 къщи и за тия 84 тоалетни пак, че тук отновно влезнахте с небивалиците, голям резил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

          Ако смятаме, че е имало 70 милиона оборот, то 14 милиона са платени от взелите пари ДДС на закупените от тях стоки, автоматично са се взели още 7 милиона акцизи и мита, отделно са се спестили помощи за безработни поне за 20 милиона, вдигнали са се цените на имотите с 500%, което за 500 къщи е 22 500 000 лева. Отделно са спестени хиляди тонове отпадъци от съборените къщи, които са вложени в строежи. Това в малка част от направеното там. Вие какво направихте?
          Ивелине, дай да видим ГФО-то и дали казваш истината. Стига шикалкавене.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            За Тугедър и ИП думата "данък" е мръсна. Влизат в списъка със схемаджии - укриват данъци, лъжат, мажат.
            Тотендалио тук си лае, агресира, обижда - явно му бъркаме където не трябва. То вече се знае, че е някой гладен консултант, който е взел сакото си на лизинг и сега го натискат вноските.

            На мен няма за какво да ми е тъпо, тотке - отрязах ви преди време когато ме преследвахте. Каквито и ИТ-та да сте хванали на въдицата - явно не са особено умни, повечето умни ИТ-та, които познавам си действат с ЕТФ-и, крипто и акции и генерират добри печалби, с истинска ликвидност.
            Общо взето такъв ви е контингента на инвеститори, да - наивни лелки и ИТ-та, тук там някой чужденец (ама на приказки) и те така.

            Както ти казах - печеля и се внасям като за 10 орлета и съм на 20 и нещо години (може на вас да ви е тъпо), само ме е яд, че подвеждате хората и то зверски. За разлика от другите ИТ-та аз си ценя труда и не се връзвам на разни костюмарчета (с вратовръзки на изплащане), които искат да им хвърля 50к лева летящ старт. Трудно ми е да осмисля що за заблуденяци се навиват да дават 50 бона ей така на доверие - но последните години се нагледахме на всякакви резили. После реват "ама аз хвърлих парите през балкона и ми ги взеха"... не думай - заслужил си си съдбата.
            И после какво правят с въпросните добри печалби след като ги уидроунат? Или просто отново ги реинвестират в американската икономика през борсата, докато собствената им родина загива

            п.п. иначе засаждането на дръвчета и цели горички си е направо углавно престъпление и поредна точка в обвинителния акт, който съставя прокурватурата срещу Михайлов колко дървета засадихте вие, великите етфаджии,крипто крале, хедж фонд меринджеи и акционери?
            Last edited by raydalio; 08.07.2021, 12:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Влиза ли паркът в списъка на големите данъкоплатци? Или средните
              Ако смятаме, че е имало 70 милиона оборот, то 14 милиона са платени от взелите пари ДДС на закупените от тях стоки, автоматично са се взели още 7 милиона акцизи и мита, отделно са се спестили помощи за безработни поне за 20 милиона, вдигнали са се цените на имотите с 500%, което за 500 къщи е 22 500 000 лева. Отделно са спестени хиляди тонове отпадъци от съборените къщи, които са вложени в строежи. Това в малка част от направеното там. Вие какво направихте?

              Коментар


              • За Тугедър и ИП думата "данък" е мръсна. Влизат в списъка със схемаджии - укриват данъци, лъжат, мажат.
                Тотендалио тук си лае, агресира, обижда - явно му бъркаме където не трябва. То вече се знае, че е някой гладен консултант, който е взел сакото си на лизинг и сега го натискат вноските.

                На мен няма за какво да ми е тъпо, тотке - отрязах ви преди време когато ме преследвахте. Каквито и ИТ-та да сте хванали на въдицата - явно не са особено умни, повечето умни ИТ-та, които познавам си действат с ЕТФ-и, крипто и акции и генерират добри печалби, с истинска ликвидност.
                Общо взето такъв ви е контингента на инвеститори, да - наивни лелки и ИТ-та, тук там някой чужденец (ама на приказки) и те така.

                Както ти казах - печеля и се внасям като за 10 орлета и съм на 20 и нещо години (може на вас да ви е тъпо), само ме е яд, че подвеждате хората и то зверски. За разлика от другите ИТ-та аз си ценя труда и не се връзвам на разни костюмарчета (с вратовръзки на изплащане), които искат да им хвърля 50к лева летящ старт. Трудно ми е да осмисля що за заблуденяци се навиват да дават 50 бона ей така на доверие - но последните години се нагледахме на всякакви резили. После реват "ама аз хвърлих парите през балкона и ми ги взеха"... не думай - заслужил си си съдбата.
                Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 12:11.

                Коментар


                • Влиза ли паркът в списъка на големите данъкоплатци? Или средните

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                    Направо ме впечатли тази констатация, няма що. Това нещо за хвалба ли е?
                    Масовката на ИТ специалистите са сложили розовите очила, всичко, което лети се яде, съответно разходват пари за всякакви простотии. От къде са ми наблюденията? Баш от първо лице, та пак се изказваш рязко неподготвен. Наслушал съм се как ипотечните кредити са "евтини пари", 1500 евро на квадрат е много добра цена в София, половин милион кредит за 30 години е много разумно, а пък защо и да не си вземат БМВ за 1500лв/месец лизинг с някакви непропорционално малка заплата от 3500лв, Нивото в ИТ-то рязко падна откакто налазиха да се преквалифицират всякакви съмнителни индивиди. Харчат за скъпи квартири, лизинги, фенси ресторанти и почивчици и накрая работили 7-8години за уж високи пари и нямат и едни умрели 100 бона зад гърба си.
                    Интересно ми е какво мислят за видеото по-долу където Ивелин показва колко технически неграмотен е и говори тъпотии и конспирации.

                    Иначе си прав, не мога да направя нищо - но въпреки това си оставате престъпници и мошеници, които крият данъци. И ти си от стадото измамници.
                    Хахах тъпо ли ти е да се гледаш колко си безсилен пред мощта на неразрушимия Исторически парк и неговия създател може да те смачка като хлебарка, ако пожелае

                    п.п. ахаа сега като разбрахме,че акционерите не са менопауза лелки се оказа, че айтитата били най-простите същества във вселената и са всичките наркомани.. ми я вземи ти първо се погледни в огледалото бе чичо госпоТ
                    Last edited by raydalio; 08.07.2021, 10:21.

                    Коментар


                    • Като цяло баш ИТ-тата ви идват дюшеш като аудитория - и да ги излъжете за 30-40-50 хил надали ще се впечатлят много, просто един скъп подарък на Тугедър - няма лошо.

                      Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                      Абе, кой ги пише тея статии в сайта на ИП?
                      [ATTACH=CONFIG]n3779507[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3779508[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3779509[/ATTACH]
                      Ами те са на опиати - гъби и ферментирали домати и сирене, та малко получават дислексия.
                      Или просто се вижда колко невероятно неграмотни хора участват в цялото мероприятия - срамота.
                      Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 09:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        еми добре щом си казал.. a ти не можеш да направиш нищо по въпроса, освен да лаеш анонимно по форумите..

                        п.п. 60% от клиентите на тогедър са млади айти специалисти под 30 години
                        Направо ме впечатли тази констатация, няма що. Това нещо за хвалба ли е?
                        Масовката на ИТ специалистите са сложили розовите очила, всичко, което лети се яде, съответно разходват пари за всякакви простотии. От къде са ми наблюденията? Баш от първо лице, та пак се изказваш рязко неподготвен. Наслушал съм се как ипотечните кредити са "евтини пари", 1500 евро на квадрат е много добра цена в София, половин милион кредит за 30 години е много разумно, а пък защо и да не си вземат БМВ за 1500лв/месец лизинг с някакви непропорционално малка заплата от 3500лв, Нивото в ИТ-то рязко падна откакто налазиха да се преквалифицират всякакви съмнителни индивиди. Харчат за скъпи квартири, лизинги, фенси ресторанти и почивчици и накрая работили 7-8години за уж високи пари и нямат и едни умрели 100 бона зад гърба си.
                        Интересно ми е какво мислят за видеото по-долу където Ивелин показва колко технически неграмотен е и говори тъпотии и конспирации.

                        Иначе си прав, не мога да направя нищо - но въпреки това си оставате престъпници и мошеници, които крият данъци. И ти си от стадото измамници.
                        Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 09:18.

                        Коментар


                        • И още....
                          Click image for larger version

Name:	4.JPG
Views:	1
Size:	25.9 КБ
ID:	3779511
                          Click image for larger version

Name:	5.JPG
Views:	1
Size:	25.0 КБ
ID:	3779512
                          Click image for larger version

Name:	6.JPG
Views:	1
Size:	36.3 КБ
ID:	3779513

                          Коментар


                          • Абе, кой ги пише тея статии в сайта на ИП?
                            https://ipark.bg/bg-BG/Events/Details/80
                            Едно, че е написано като от 15 годишен, ама дори не са го минали през word да им оправи грешките. Разбирам във форумите да пишете като малоумници, ама т'ва тук е пълна трагедия. Ебаси ниското ниво.....ебаси инвестицията...
                            Click image for larger version

Name:	1.JPG
Views:	1
Size:	27.9 КБ
ID:	3779507
                            Click image for larger version

Name:	3.JPG
Views:	1
Size:	45.2 КБ
ID:	3779508
                            Click image for larger version

Name:	2.JPG
Views:	1
Size:	56.7 КБ
ID:	3779509

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                              Не е нужно за всеки , който скатава данъци да се търси НАП и прокуратура. Това да си плащаш данъците ти е задължение и въпрос на самосъзнание. Просто вие сте крадци, мошеници и престъпнци - това е.
                              Тугедър е една проказа обвита в сладки приказки.
                              еми добре щом си казал.. a ти не можеш да направиш нищо по въпроса, освен да лаеш анонимно по форумите..

                              п.п. 60% от клиентите на тогедър са млади айти специалисти под 30 години
                              Last edited by X_Y; 08.07.2021, 08:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
                                Някои хора освен да тролят друго не знаят. Представям си в реалния живот какви са...

                                А въпросите си стоят:
                                - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                                - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                                - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
                                Отговори няма да получим, разбира се.
                                Защо ли?
                                a други пък църкат по форумите и ги е страх да питат на лайв, защото ги е шубе цър цър

                                Коментар

                                Working...
                                X