Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

Това сериозно ли е? В смисъл наистина ли си видял подобни летателни апарати?
    ?????????

Ти за първи път ли чуваш това ???
    Ама сериозно ли ???
    Никога ли не си поглеждал към небето ???
    В Гугъл има сигурно 10 хиляди теми и клипове по въпроса, информирай се и не се изказвай неподготвен, моля те

търси Chemtrails
    Last edited by бай Стамен Тракториста; 18.04.2020, 16:27.

Коментар

• Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
      Ся изпуших един тутун на терасата и гледам из небето си хвърчат едни натовски самолети и ръсят ли ръсят.
      И тия следи от самолетите стават на едни облачета, с какво ни поливат отгоре тия изроди, знаете тая операция е от няколко години, постоянно от небето ни заливат с някакви лайна и отрови, Матеев, кажи ти си най-умния из между нас, с кво ни поливат постоянно ??
      Това сериозно ли е? В смисъл наистина ли си видял подобни летателни апарати?

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Край! Гърция отваря магазини, ресторанти, заведения, хотели, училища…

https://www.periscop.bg/kray-gartsia...49kJYqXCuiySNM
        Ама чети какво пускаш не само заглавието

Определената дата за премахване на задължителните съобщения за излизане от домовете е 4 май.. В първата фаза гърците ще могат да напуснат домовете си, без да се налага да дават сметка къде ще отидат, тъй като от този ден ще започнат работа и малките магазини.
        В момента гърците излизат от домовете си само с разрешение с смс ако ти разрешат - ти излизаш без разрешение от дома си със смс и малките магазини си работят ако не са в мол така че около 4 май гърците ще получат твойте сегашни права
        mWPCloud.com

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Край! Гърция отваря магазини, ресторанти, заведения, хотели, училища…

Аз доколкото разбрах в Гърция има пълна блокада заради Великден, не само на столицата им, а цяла Гърция.

Те не знам тоя край кога ще дойде, другия Великден сигурно.

Коментар

• Край! Гърция отваря магазини, ресторанти, заведения, хотели, училища…

Коментар

• Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Сложиха го само на тези софиянци, които имат постоянен адрес в Разград или Катуница.
              Няма да ни липсват. Да видим как ще ги пуснат обратно...
              Абе те едни по умни и по красиви от вас твърдяха че не ни искат са пращат самолети....

Коментар

• Току-що разбирам от моята позната Славея Христова, че по австрийската телевизия са давали един след друг два удивителни репортажа - единият бил от България, как затварят два квартала в София - "Факултета" и "Филиповци".
                Веднага след това се виждало как от самолет в Германия слизат ...бежанци от лагер в Гърция...
                Най-добре справящата се засега страна в борбата срещу короната, страната, която след Втората световна война бе в руини, а преди 30 години "прибра" бедните си роднини от Източна Германия...Страната, която преди три-четири години прибра над 1 милион бежанци...
                И сега пак, в разгара на пандемията, пак ...прибира!
                Без да се страхува от нищо! Че ще я убиват, че ще й разбиват икономиката...
                А да казвам ли колко български роми и турци живеят вече законно там, колко помощи получават без час работа от немския хляб!
                Страната, която и днес е икономическият колос в Европа и от първите сили в света.
                А за другата страна, която са давали по немската телевизия... Зная само това, че при 7 милиона население, без война, без милиони бежанци е най-бедната, с едни "пенсии" подаяния, които предизвикват потрес - средно 200 евро! И много други неща зная. Понеже съм ги изпитал, и то само как.. Но понеже ми забраняват да ги казвам, защото съм живеел в Париж, тоест нямал съм право да се бъркам, оставям отговорите на Вас.
                Е, вие имате думата.
                Да ми кажете как така стават тези странни работи!
                Димо Райков
                АМИ ПРАВ Е..

Коментар

• Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Някакви малоумници тука твърдят, че ние, с неподчинението си на ЩАБА и на ПРАВИТЕЛСТВОТО сме били предизвикали ....
                  А бе Тикви! Помните ли, че когато Боко Т.квата на 11 април обяви, че от утре ще сме с маски, че тогава 3 дни имаше сериозен спад на новооткритите заразени? Не помните! Не помните и че Тиквеното величество преди това обяви, че ако види три дни на сериозен спад, то ще смекчи мерките! И това не помните! Смекчи ли ги? Не! Напротив, ожесточи ги! Защото има като вас малоумници да го слушате и да го аплодирате!
                  Не помните и че когато Тиквуний се гласеше за премиер обещаваше да докара България до средноевропейски доходи ! Тогава бяхме преди Румъния. Е, сега сме последни след Румъния, а Тиквата е на власт трети мандат!
                  Не виждате ли че НИ СЕ ПРИСМИВА! Прави каквото си иска.
                  Не виждате, че единственият вирус, който е опасен за България се казва Бойко Методиев Борисов!
                  А да беше само той с мед да го намажеш.Не виждат и няма да видят.

Коментар

• Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

"Годжи" каза вече, че труповете не могат да се крият, но малоумниците все още не разбират, какво е имал предвид.
                    Ми де ги труповете?Казвате не се правят тестове добре.Ако наистина има много заразени и заболяването е толкова тежко тези хора нали щяха да потърсят лекарска помощ?Защо не търсят помощ и защо няма камари трупове умрели дома?Мен амбициите заполитическа кариера на всякакви натегачи и комплексари не ме интересуват.Казионни медии не гледам чувам само че Боката е яхнал Жипката купена с нашите пари и обикаля страната не се запира...

Коментар

• Някакви малоумници тука твърдят, че ние, с неподчинението си на ЩАБА и на ПРАВИТЕЛСТВОТО сме били предизвикали ....
                      А бе Тикви! Помните ли, че когато Боко Т.квата на 11 април обяви, че от утре ще сме с маски, че тогава 3 дни имаше сериозен спад на новооткритите заразени? Не помните! Не помните и че Тиквеното величество преди това обяви, че ако види три дни на сериозен спад, то ще смекчи мерките! И това не помните! Смекчи ли ги? Не! Напротив, ожесточи ги! Защото има като вас малоумници да го слушате и да го аплодирате!
                      Не помните и че когато Тиквуний се гласеше за премиер обещаваше да докара България до средноевропейски доходи ! Тогава бяхме преди Румъния. Е, сега сме последни след Румъния, а Тиквата е на власт трети мандат!
                      Не виждате ли че НИ СЕ ПРИСМИВА! Прави каквото си иска.
                      Не виждате, че единственият вирус, който е опасен за България се казва Бойко Методиев Борисов!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Второ, СИ Ендер, но да не задължаваме, че ще се включи трилфабрикатя с многониковите, не сме от вчера в този форум, че са не се знаем! Трето, набързо, че имам и деца да гледам, отрепка е на майка ти сина или дъщерята - ако ще се разчита на личното самосъзнание, що изобщо прилагат мерки? Пуснаха всички тъмнозелени и емигранти да си дойдат с нула контрол и нула превенция, сега ние, здравите, да сме си седяли вкъщи? Що все невинните наказват? Сега пускат хората звън София, ма ги спират да се връщат - фатмаци, сър, в главата имат мухи! Иначе Заповедта е пълна глупост - най-много да затруднят работниците от околните градове и села и допълнително да осерат бизнеса - съвсем скоро ще я отменят!

а за тъмнозелените са ми любими - и като ги затворят, кой ще чисти боклука? А? Или тези, дето чистят, не живеят в гетото и не разнасят заразата? А може би ще оставят пълни когите, че тогава да видим истинска зараза? Малоумници на квадрат, сър! Хайде, поне тук, на село, хората са нормални и без маски - ма щото са прости селяндури, без дипломи по тролене и лизане на задници на управляващите
                        Щото са тъпи и могат само глупости да приказват по телевизора.Ма виж някаква работа да свършат не могат.Прости страхливи некадърни арогантни и зли.

Коментар

• Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

3 неща

3. доколко висока инфекциозна доза ще помемеш ако е малка имаш изгледи за по благоприятна клинична картина (вероятно ще го караш леко)
                          Да, така е.
                          Има също значение и състоянието, в което евентуално ще се потърси лекарска помощ.

Коментар

• Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

Помоли, изразих своето виждане.
                            Здрав съм, слава Богу, пазя се, доколкото мога, но не си правя илюзии,
                            че съм се скрил така, че ковида няма да ме намери.
                            Давам си сметка, че един ден ще се срещнем и тогава всичко ще зависи
                            от две неща:
                            1. доколко организмът ми ще е подготвен за тази среща и
                            2. доколко здравната система ще е в състояние да ми помогне.
                            Това е.
                            3 неща

3. доколко висока инфекциозна доза ще помемеш ако е малка имаш изгледи за по благоприятна клинична картина (вероятно ще го караш леко)
                            mWPCloud.com

Коментар

• Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                              Не мога да разбера защо 1 потребител си регистрира по няколко ника ?? Това ми прилича на шизофрения и раздвоение на личността. Значи в единия си ник например е умен и ингелигентен, в другия - прост галош, в единия ник е добър човек, в другия - лош човек и за да стане абсурда пълен никовете си говорят и спорят помежду си, а в доста случаи и се подкрепят, баси цирка
                              Плащат му,да има " трафик"

Коментар

• Click image for larger version

Name:	000.JPG
Views:	1
Size:	36.7 КБ
ID:	3583691

https://www.facebook.com/pandurovgru...2718345094333/

Коментар

Working...
                                X