Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

ККП са поръчали "добри новини". Първоначалните планове бяха да отворят кепенците на 10-ти.
    Новите данни са +2654 заразени.

Коментар

• Gold Zombie, може вируса да е мутирал и да е made in cina ...т.е. да са знаели че така ще стане. Според мен си е чисто природно творение или ако не е е работа на хора от бъдещето които могат да пътуват във времето.
      D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

Играят ва банк, или са свършили тестовете.. но по-скоро първото, вече и починали няма.
        ККП са поръчали "добри новини". Първоначалните планове бяха да отворят кепенците на 10-ти.
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

Коментар

• China 39,852 +2,654 904 +93 3,232 6,188 Asia

Коментар

• Обновиха сайта. За жалост картинката е друга:
            China 39,852 +2,654 904 +93 3,232 6,188 Asia

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Много добре. В Китай само 39 нови случая дават за сега за днес. И само още двама починали.
              Играят ва банк, или са свършили тестовете.. но по-скоро първото, вече и починали няма.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

движение на серен диоксид, но честно казано до колко на това нещо може да му се вярва?

ето ти една 'по-яка' визуализация на същите данни

https://www.windy.com/bg/-%D0%9C%D0%...00,6,m:evrajlS

прави впечатление, че в РБ също има зона и мисля, че това е заради мариците.... в нета много се спекулира, че било от кремиране на хора, но това е несериозно... според мен се дължи на факта, че Китаюгите използват масово ТЕЦове и вероятно при горене на въглища се отделя върпосния газ.

ако спестяват (както и нашите енергийни лъвове) от 'сероочистки' - ето ти резултат
                Специално този сайт, аз си го следя с интерес вече втора година и по други причини. Смея да твърдя, че такива концентрации на SO2 там никога не е имало. Само ги сравнете - 4 пъти по-високи нива от което и да е друго място в Китай. Освен това си има ветрец - не е защото се акумулира.
                И не е точно като нашите Марици, защото там, точно в радиуса на града няма такива мощности.
                У един форум един се опита да каже, че било от стомано-преработвателен завод... Не е! Всички работници са си по домовете, повечето са в провинцията по селата си и със сигурност този завод не работи в момента.
                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

Коментар

• Много добре. В Китай само 39 нови случая дават за сега за днес. И само още двама починали.

Search:
                  China 37,237 +39 813 +2 2,948 6,188 Asia
                  Japan 96 +7 4 Asia
                  Singapore 43 +3 6 6 Asia
                  Thailand 32 10 1 Asia
                  Hong Kong 29 +3 1 Asia
                  S. Korea 27 +3 3 Asia
                  Taiwan 18 +1 1 Asia
                  Malaysia 17 +1 1 Asia
                  Australia 15 5 Oceania
                  Vietnam 14 +1 3 Asia
                  Germany 14 Europe
                  USA 12 3 N.America
                  France 11 1 Europe
                  Macao 10 1 Asia
                  Canada 7 N.America
                  U.A.E. 7 Asia
                  U.K. 4 +1 Europe
                  Philippines 3 1 2 Asia
                  India 3 Asia
                  Italy 3 2 Europe
                  Russia 2 Europe
                  Spain 2 +1 Europe
                  Nepal 1 Asia
                  Sri Lanka 1 1 Asia
                  Cambodia 1 1 Asia
                  Finland 1 1 Europe
                  Sweden 1 Europe
                  Belgium 1 Europe

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

движение на серен диоксид, но честно казано до колко на това нещо може да му се вярва?
                    Е, не е само серен диоксид (модерното зелено плашило), а преди всичко въздушни течения..., та първа спирка е Тайван...

Коментар

Тук това знаете ли какво е ?

https://earth.nullschool.net/#curren...114.380,30.786

ККП може да блокира нета и информацията, може да лъже и да манипулира данните, но някои неща просто се виждат.

ето ти една 'по-яка' визуализация на същите данни

https://www.windy.com/bg/-%D0%9C%D0%...00,6,m:evrajlS

прави впечатление, че в РБ също има зона и мисля, че това е заради мариците.... в нета много се спекулира, че било от кремиране на хора, но това е несериозно... според мен се дължи на факта, че Китаюгите използват масово ТЕЦове и вероятно при горене на въглища се отделя върпосния газ.

ако спестяват (както и нашите енергийни лъвове) от 'сероочистки' - ето ти резултат
                      Last edited by bertram; 09.02.2020, 22:46.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Тук това знаете ли какво е ?

https://earth.nullschool.net/#curren...114.380,30.786

ККП може да блокира нета и информацията, може да лъже и да манипулира данните, но някои неща просто се виждат.

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Мен и този патент ми е интересен.
                          https://www.fbcoverup.com/docs/libra...ov-20-2018.pdf
                          Точно същия скоро и на мен ми попадна...

Коментар

Абе, някой има ли представа с какво точно са ваксинирали китайците след влизането в сила на новият им закон за задължителна имунизация на населението от 01.12.2019 ?

Интересното е, че това което беше открито в генома на 2019-nCoV за повърхностните S-protein-и се прави или когато се цели свръх реакция при ваксина или когато се търси 100% успеваемост на заразяване - вирусът има свръх силен афинитет благодарение на много копия в генома на свързващите пептиди, което е нещо като допълнителна застраховка, че независимо какви мутации се случат, вирусът пак ще образува достатъчно връзки с рецепторите на гостоприемника... а да, и още нещо - всички тези копия, познайте, са старателно разположени изключително и само в точно определени 2 локуса на генома (това абсолютно няма как да стане при естествено настъпили мутации).

Не знам на коя дата ще настъпва световната рецесия, но мога да ви кажа, че за мен 2 неща са абсолютно извън всякакво съмнение:
                            1. Тази high-tech гад не е естествено появил се вирус (за простотията с прескачането му от животно, даже няма смисъл да говорим);
                            2. Данните от Китай са многократно занижени.

Тестове за 2019-nCoV се правят САМО на хоспитализирани пациенти !!!

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

Мен и този патент ми е интересен.
                            https://www.fbcoverup.com/docs/libra...ov-20-2018.pdf

Коментар

• Абе, някой има ли представа с какво точно са ваксинирали китайците след влизането в сила на новият им закон за задължителна имунизация на населението от 01.12.2019 ?

Интересното е, че това което беше открито в генома на 2019-nCoV за повърхностните S-protein-и се прави или когато се цели свръх реакция при ваксина или когато се търси 100% успеваемост на заразяване - вирусът има свръх силен афинитет благодарение на много копия в генома на свързващите пептиди, което е нещо като допълнителна застраховка, че независимо какви мутации се случат, вирусът пак ще образува достатъчно връзки с рецепторите на гостоприемника... а да, и още нещо - всички тези копия, познайте, са старателно разположени изключително и само в точно определени 2 локуса на генома (това абсолютно няма как да стане при естествено настъпили мутации).

Не знам на коя дата ще настъпва световната рецесия, но мога да ви кажа, че за мен 2 неща са абсолютно извън всякакво съмнение:
                              1. Тази high-tech гад не е естествено появил се вирус (за простотията с прескачането му от животно, даже няма смисъл да говорим);
                              2. Данните от Китай са многократно занижени.

Тестове за 2019-nCoV се правят САМО на хоспитализирани пациенти !!!

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

Коментар

• analog, той момента за вземане на решенията е сега. Трябва да прекъснат всякакво движение, за икономика да мислят в такъв момент е безсмислено.
                                D.Y.F-091066

Коментар

Working...
                                X