IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • 20 страни са проявили интерес към ваксината...

    .............

    ...хиляди протестираха в Берлин срещу корона-ограниченията...

    ... въпреки 1000 новозаразени през последното денонощие...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Нямаш понятие от нищо, не само здравния статус
      Кое те афектира сега. Признай си пред себе си че ковид наисттина те притеснява, напррави там каквото смяташ за нужно да се предпазиш и искай от държавата да слага карантини. Вместо да се правиш на смел и да потискаш емоциите си.

      Коментар


      • Русия планира да започне масова безплатна ваксинация срещу коронавирус през октомври.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Мисля че е очевидно че си нямам идея за здравния ти статус.
          Нямаш понятие от нищо, не само здравния статус
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            На кое да се натреса? Не съм болен от измислената болест ковид. Имам 10 по сериозни болести от грипчето.
            тука марс, вика земята.
            Няма дъски в душемето ...
            Мисля че е очевидно че си нямам идея за здравния ти статус.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Взимай пример от Домусчиев, просто им се натрисаш.
              На кое да се натреса? Не съм болен от измислената болест ковид. Имам 10 по сериозни болести от грипчето.
              тука марс, вика земята.
              Няма дъски в душемето ...
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Вчера 90 годишната ми съседка е вдигнала кръвно 220. От Бърза помощ са ѝ казали да си измери температурата. Ако е висока, нямало да дойдат. Не че не може да излъже, но все пак е показателно за абсурда, който наричат "загриженост".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Аз съм болен, моля им се да ме приемат в болница и не искат. Как да отида?
                  Взимай пример от Домусчиев, просто им се натрисаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Не виждам защо да го правя, аз си се пазя. ти като толкова силно вярваш че това е шега що не отидеш доброволец в някое ковид отделение. Постоянно търсят хора.
                    Аз съм болен, моля им се да ме приемат в болница и не искат. Как да отида?
                    Пускам си кръвни изследвания всеки месец, пращам им ги и ми казват стой си вкъщи
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Айде смятай по квартали, по блокове.
                      По апартаменти не искаш ли?
                      Не виждам защо да го правя, аз си се пазя. ти като толкова силно вярваш че това е шега що не отидеш доброволец в някое ковид отделение. Постоянно търсят хора.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        както вече казах дадена е разбивка по квартали на Ню Йорк. Тези от каспичан очевиднно ги няма там. А ако ти малко повече четеше и по-малко плямпаше глупости щеше да изглеждаш поне една идея по адекватен.
                        Айде смятай по квартали, по блокове.
                        По апартаменти не искаш ли?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                          1. Смяташ вируса за опасен и изискваш социална дистанция, маски и тн. Ако не се спазват очакваш катаклизъм.
                          2. Хората масово пренебрегват всичко и в продължение на повече от два месеца не се случва нищо особено.
                          3. Започваш да изсмукваш причини "защо" е така. Колкото по-дълго и усърдно го правиш, толкова по-силно си заблуден.

                          Това е като с групата уфолози, които очаквали кацане на извънземни на определени дата и място и, след като не се случило, решили, че изчисленията им били грешни и за съжаление събитието вече било минало на друго място.

                          Всъщностт не искам нищо. Чисто егоистичното ми желание е максимален брой да се заразят максимално бързо, да мре там който ще мре и да се връща всичко към нормалното. Но човешката част в съзнанието ми казва, че това би било доста сериозна трагедия и не е добре чак толкова егоистично да гледам на света. И все пак е добре каквото мога да направя хората да схванат че това не е шега работа и ако някой смята че е хубаво да се пази е добре да го прави и да не слуша глупостите които се леят от всякъде.

                          Разбира се мотивацията ми да правя това не е чак толкова силна и в общи линии се изчерпва с писане в този форум, което предполагам че не е най-ефективното място. Но пък ми успокоява съвестта като донякъде компенсира тези желания за бърза катастрофа и да си връщам предишния живот.

                          Коментар


                          • 1. Смяташ вируса за опасен и изискваш социална дистанция, маски и тн. Ако не се спазват очакваш катаклизъм.
                            2. Хората масово пренебрегват всичко и в продължение на повече от два месеца не се случва нищо особено.
                            3. Започваш да изсмукваш причини "защо" е така. Колкото по-дълго и усърдно го правиш, толкова по-силно си заблуден.

                            Това е като с групата уфолози, които очаквали кацане на извънземни на определени дата и място и, след като не се случило, решили, че изчисленията им били грешни и за съжаление събитието вече било минало на друго място.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Вяра, надежда, тия от предградията къде ги лекуват - у каспичан може би?
                              50% никога няма да разберат че са се заразили - нито антитела изграцдат нито някога някакви проявления на болест са имали.
                              Може и доста повече от 50% да са. По спомен в 20% от влезли в болница с коронавирус не са открити антитела
                              както вече казах дадена е разбивка по квартали на Ню Йорк. Тези от каспичан очевиднно ги няма там. А ако ти малко повече четеше и по-малко плямпаше глупости щеше да изглеждаш поне една идея по адекватен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Това са данните само от градът Ню Йорк, не от целия щат. Т.е. от около 10 милиона. Надолу има смъртност и по зип кодове. Като дори и най-големите фенове на стадния имунитет не вярват в града да са се заразили над 20% от населението. Така че това се е получило само от 2 милиона заразени.
                                Вяра, надежда, тия от предградията къде ги лекуват - у каспичан може би?
                                50% никога няма да разберат че са се заразили - нито антитела изграцдат нито някога някакви проявления на болест са имали.
                                Може и доста повече от 50% да са. По спомен в 20% от влезли в болница с коронавирус не са открити антитела
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X