IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мечтите не са ли за 17 гдишни розави парникови девойки?

    За мъжете са успехите или загубите.

    Коментар


    • Става като с четенето, някой ти казва нещо ти го възприемаш. Само че вместо да четеш слушаш. Или пък пак четеш, но във форума

      Нали идеятата е проклетото четене да се изкорени...


      Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

      и защо трябва да внимавам какво приемам подсъзнателно или съзнателно...? Да приемеш нещо от някой е същността на развитието. Лошото е ако нищо не приемаш....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Да.Прав си. Нещо съм изпростял с поста си. И моят отговор на въпроса кой съм аз е същият. Просто не разбрах, че всъщност твоят отговор е същият като моя. Посипвам си главата с пепел
        Но все пак целта на занятието ни тук е да намерим начин добре да осмисляме мечтите си, така че да не се бъхтаме напразно. Времето в този живот е ограничено и няма как да се изпълнят всички възможни мечти за един човешки живот. Тоест да отличим кои точно мечти да изберем и кои да оставим за друг живот
        няма как да отличиш кои мечти са по важни от други.....въпреки че всеки си има преоритети...но мечтите не са списък със задачи.

        Важен е тоя живот...ако има друг живот ще му мислим като го установим ако го установим....не ме интересува мен друг живот.

        Имаше един виц...ли приказка....един мъж няма възможност да бъде със всички жени на тоя свят...което не пречи да опита)) Така е и с мечтите....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Мисля, че съм го казвал на майтап и като мое твърдение в една дискусия между тебе, ravnovesie и мене през 2016. Внимавай какво възприемаш подсъзнателно

          Това не е първия случай, дори

          и защо трябва да внимавам какво приемам подсъзнателно или съзнателно...? Да приемеш нещо от някой е същността на развитието. Лошото е ако нищо не приемаш....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

            И семейството ти е нужно поради същата причина по принцип. За да оставиш следа
            Минавам на следващият въпрос.
            А защо трябва да оставиш следа?
            щот така искам в момента

            не е така за семейството....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Мисля, че съм го казвал на майтап и като мое твърдение в една дискусия между тебе, ravnovesie и мене през 2016. Внимавай какво възприемаш подсъзнателно

              Това не е първия случай, дори

              Мислиш ти....преди две години реплика от този тип....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                А защо децата ти да са добре? Теб какво ще ти пука след като вече си умрял? За да оставиш следа вероятно. И става омагьосан кръг Пак помисли. Ако кажа защо обичаме децата си ще отнеса много лични характеристики и надали някой ще ми повярва, та затова по този въпрос мълча. Поне за сега
                Именно защото обичам децата си (преди това - уважавах родителите си); кво, за теб ли да се грижа? Грижа се за моите хора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                  За да повлияя колкото може на живота, та децата ми след мен да са по-добре.
                  А защо децата ти да са добре? Теб какво ще ти пука след като вече си умрял? За да оставиш следа вероятно. И става омагьосан кръг Пак помисли. Ако кажа защо обичаме децата си ще отнеса много лични характеристики и надали някой ще ми повярва, та затова по този въпрос мълча. Поне за сега
                  Last edited by Alonso; 11.06.2018, 20:09.
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    И семейството ти е нужно поради същата причина по принцип. За да оставиш следа
                    Минавам на следващият въпрос.
                    А защо трябва да оставиш следа?
                    За да повлияя колкото може на живота, та децата ми след мен да са по-добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                      не не значи щото тоя който вече кара бентли това не му е мечта

                      Тоя който мечтае за бентли....може по пътя на тази мечта да реализира някакъв свой потенциал и всъщност като дойде момент да си купи бентли може да прецени че вече му харесва мерцедес. Важното е пътя а не целта.

                      е има и такива дето ще вземат заем да карат бентли само и само да карат.......и няма да имат други мечти ама ей това определя кой къв е...мечтите им. А като му сменят една гума за 1000 лв...и ще преосмислят мечтата си убеден съм.

                      За моите го казах в друг пост.
                      Да.Прав си. Нещо съм изпростял с поста си. И моят отговор на въпроса кой съм аз е същият. Просто не разбрах, че всъщност твоят отговор е същият като моя. Посипвам си главата с пепел
                      Но все пак целта на занятието ни тук е да намерим начин добре да осмисляме мечтите си, така че да не се бъхтаме напразно. Времето в този живот е ограничено и няма как да се изпълнят всички възможни мечти за един човешки живот. Тоест да отличим кои точно мечти да изберем и кои да оставим за друг живот
                      Last edited by Alonso; 11.06.2018, 20:02.
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                        със семейството в общи линии съм го постигнал. Като изключим нешата извън семейството)))))

                        Защо е важно за мен значимия проект? да оставя следа....а не само пари.
                        И семейството ти е нужно поради същата причина по принцип. За да оставиш следа
                        Минавам на следващият въпрос.
                        А защо трябва да оставиш следа?
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Долна инсинуация!

                          П.П. Само за протокола - кой тоз предател?
                          Ми Трак бе!
                          Трак те описва такава. И съм склонен да повярвам.
                          Ти с пушката, ние залягайки в храстите. Играта е добра и с добър залог.

                          Коментар


                          • Мисля, че съм го казвал на майтап и като мое твърдение в една дискусия между тебе, ravnovesie и мене през 2016. Внимавай какво възприемаш подсъзнателно

                            Това не е първия случай, дори

                            Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                            Никога не съм го знаел това и съм стигнал до същия извод сам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                              Значи мечтаеш за прекрасно семейство и значим проект ? А защо е важно за теб семейството ти и това да направиш значим проект?
                              със семейството в общи линии съм го постигнал. Като изключим нешата извън семейството)))))

                              Защо е важно за мен значимия проект? да оставя следа....а не само пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Алоуу, всите де ти отговаряме, ще вземем да предявим претенции за съавторство ... и поделяне на хонорара след публикуването.

                                П.П. Добротата е слабост на човешкия характер. Индивидът може да си позволи да бъде въплъщение на мекотата и добротата за близките, т.е . да показва слабост, но извън този малък кръг трябва да е готов да брани ценностите се. Това с доброта трудно се постига.
                                Дай Боже....да получа повече мнения от хора които после да предявят претенции за съавторство. Това ще означава че се е получило нещо яко. А всичките 5 хиляди лева от печалбата.....с удоволствие ще ги разделя с който кажете.....)))

                                За ПП. съгласен съм

                                Коментар

                                Working...
                                X