Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Наздраве, Арти
    Aйде - честито
    They didn't have your name

Коментар

• Айдее овършах магазините

Наздраве кой със шкембе, кой без

http://www.youtube.com/watch?v=MuCespsh3WQ
      There is no right way. Only your own way!

Коментар

• Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
        --------------
        Ти си знаеш, но да знаеш, че шкембето освен с много чесън се преглъща по-добре с две-три бири!Не знам дали знаеш, но шкембето си има начин/правило за ядене!Първо гребваш, след това леко духаш(защото се яде горещо);издишаш като огнедишащ дракон и след последната лъжичка викаш оха и се бършещ на един от ръкавите ти-може и на двата.
        phahaha,a накрая скачаш на един крак докато слегне

Коментар

• Първоначално изпратено от faberge. Разгледай мнение
          Е, ей Бирата за довечера, не може сега - на работя сме Нема да плашим народа още
          --------------
          Ти си знаеш, но да знаеш, че шкембето освен с много чесън се преглъща по-добре с две-три бири!Не знам дали знаеш, но шкембето си има начин/правило за ядене!Първо гребваш, след това леко духаш(защото се яде горещо);издишаш като огнедишащ дракон и след последната лъжичка викаш оха и се бършещ на един от ръкавите ти-може и на двата.

Коментар

• Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
            -----------
            Фабержето е кулинарен естет!!!Удари и една бира!
            Е, ей Бирата за довечера, не може сега - на работя сме Нема да плашим народа още

Коментар

Добро утро (в 12 на обед ) Малко по малко сле стабилна доза шкембе и чесън - ще вляза в час
              -----------
              Фабержето е кулинарен естет!!!Удари и една бира!

Коментар

• аууу имала съм именнници, к'во да им купя Лелеее само в работа са няколко после не съм червена шапчица ли все ще забравя нещо Айде отивам, че няма да ми стигне почивката да избера по някоя джвъчка
                Last edited by artemida_sofyanska; 08.11.2012, 12:20.

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Щот си бозайник. Ич да не ти пука
                  +1 с две ръце, ако толкова те притеснява - направи един бърз пазар с лек запас от дрехи, един размер по-голями от сегашните и пей сърце

Коментар

• Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                    Днес ме глезят с някакъв френски чай (нямам идея какво има вътре, но ухае невероятно), сандвичи с шунка, топено сиренце и пресени филирани доматки Обаче знаете ли каквоо, уплътнила съм пантальонЯ Другото е ок
                    Щот си бозайник. Ич да не ти пука
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

Коментар

Добро утро (в 12 на обед ) Малко по малко сле стабилна доза шкембе и чесън - ще вляза в час
                      Днес ме глезят с някакъв френски чай (нямам идея какво има вътре, но ухае невероятно), сандвичи с шунка, топено сиренце и пресени филирани доматки Обаче знаете ли каквоо, уплътнила съм пантальонЯ Другото е ок

Коментар

• Добро утро (в 12 на обед ) Малко по малко сле стабилна доза шкембе и чесън - ще вляза в час

Коментар

• Явно запоя от снощи е сериозен и нуждата от дневна доза още не се е явила

Коментар

• Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Добро утро кръчмари

Наздраве от мен!

Берекет и щастие на именниците, да са здрави и много успешни им желая!

Артитууу, пак ли ти отвори кръчмата?
                            Живи и здрави да са всички, които имат имен ден!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

Коментар

• Добро утро кръчмари

Наздраве от мен!

Берекет и щастие на именниците, да са здрави и много успешни им желая!

Last edited by artemida_sofyanska; 08.11.2012, 11:27.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Опъвате ли?
                                След малко, сега крепя прозорците, че си имам весели комшии

Коментар

Working...
                                X