Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• precakanoto
    написа: Оптимизъм на БФБ (2)

Оптимизъм на БФБ (2)

Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Добро утро, спекуланти!

Какво е менюто за днес? Меча пастърма?
    добро утро
    и аз съм се размърдало рано, не ми се спи зимен сън. май не ставам за ,мечка

• Агресивен бик
    replied
    Днес играта ми хареса.

Напиши коментар:

• Монти
    replied
    Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Не знам как излизате на плюс, но моя портфейл от акции пада с по 2-3% всеки ден
    И аз се чудя с малко трасе и малко хим ,като имам 4 акции продадени на плюс от 5 до 10% и едва закърпих деня и всички западни ги купих днес и баланса едва крета ..верно форума е пълен с магЮсници и ахмаци.....Едно време в училище имахме табло със снимки на сгрешилите другарчета и да не правят така а тук ще правят форумен списък на простаците продали акциите си..Как са посмели да направят подобно нещо....

Напиши коментар:

• B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Пред една дилема съм сега и моля за съвет.Аз сега да купувам ли артии за предстоящото брутално рали на безкозовия или да купувам памперси за оптимистите ?
    Диверсифицирай

Напиши коментар:

• Maslarov
    replied
    Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Това е само заради Доверие иначе вс ми и надолу. От Януари съм вътре с малко над 10%

Напиши коментар:

• Zdravko
    replied
    Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
    Започнах деня с -4% и завърших с +0.75 признавам си, че леко се напрегнах.

Напиши коментар:

• Maslarov
    replied
    Започнах деня с -4% и завърших с +0.75 признавам си, че леко се напрегнах.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Пред една дилема съм сега и моля за съвет.Аз сега да купувам ли артии за предстоящото брутално рали на безкозовия или да купувам памперси за оптимистите ?

Напиши коментар:

• tandem
    replied
    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    А по спокойно щото Корило няма почивен ден......Аз съм един от Простаците имам продадени акции в Холдинг Варна и Холдинг св София и холдинг Нов Век и ЕУБГ .....Така господин Ентелект.....
    Така къде ще ми запишеш името.....А забравих днес за преоценка на портфеилите...утре ще е друго.....
    Евалла-нищо че по едната позиция няма сделка днес-и си пропуснал да се похвалиш как си ги купил преди това на 2 лева -абе -говоря за акции на които се изсипаха количества на дъна(според мен) и са в Софикс а не в БГ120
    Last edited by aleks262; Вчера, 18:08.

Напиши коментар:

• Ender
    replied
    Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Днес беше егати деня на тая борса
    Какво, да не би някой да е спечел?

Напиши коментар:

• TheSkorpion
    replied
    Днес беше егати деня на тая борса

Напиши коментар:

• Монти
    replied
    Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
    Незнам кардио диагнозта им каква ще е ,но е редно,според мен ,всеки който знае кой е продавача по всяка позиция -акция по акция да сподели името на продавача-на ПРОСТАЦИТЕ трябва да се знаят имената .Примерно в темата за Х акция големия продавач бе еди кой си -с ГОЛЕМИ БУКВИ
    А по спокойно щото Корило няма почивен ден......Аз съм един от Простаците имам продадени акции в Холдинг Варна и Холдинг св София и холдинг Нов Век и ЕУБГ .....Така господин Ентелект.....
    Така къде ще ми запишеш името.....А забравих днес за преоценка на портфеилите...утре ще е друго.....
    Last edited by Монти; Вчера, 17:19.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

Да ти имам оптимизма. Що не смениш темата? Има една "Паника на БФБ" се казва - пиши в нея! При това в сегашната стойност на Софикс единствено не е отчетено въздействието на Третата Световна война, а такава не се задава все още
    Ако знаеш колко още има да пада бфб ще разбереш колко много още има да учиш за борсите.

Напиши коментар:

• Designer
    replied
    Голям кеф днес на БФБ. И мецанките се наиграха, и бичетата също. Дай Боже повече такива дни за нашата борса!!!

Напиши коментар:

• B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
    A Доверие е +15% ...

Напиши коментар:

Working...
X