Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Не им се връзвай....
    Всяко чудо за три дни....
    Има купувачи само при ТИМ позициите ..... при другите няма и кьораво цигане....
    Ами... то винаги така почва,ама за твоЙо успокоение така да бъде

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Абсолютно всичко разбирам от това, което ми казва дддд, но просто не съм съгласен със силната ориентация към теорията на модела му и с използването на междувременно стари и моментни статисистически данни за подкрепата му. Аз ясно съм писал какво искам да кажа, а собственият опит е само пример за нестандартната ми теория. Както виждаш разговорите са на фундаментална тема за развитието на българската икономика, а не за случващото се в момента на борсата. А ако борсата те вълнува, защо не търгуваш акции вместо да ми даваш акъл с кого да говоря и да се месиш в чужди дискусии?
      Не им се връзвай....
      Всяко чудо за три дни....
      Има купувачи само при ТИМ позициите ..... при другите няма и кьораво цигане....

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Както нашият приятел Батя обича да казва: ножът е гумен. Още 5-6 пункта. Тик-так....
        добре де гетоф , аз не мога да ви разбера вас работещите по фондамента . уж фондамент пък изведнъж вкарвате някакви нива . а кажи ми сега как така 5-6 пункта нагоре ги определи . само питам . въпросче разбирам да кажеш чакам 100 или 1000 въз основа на фундаментални фактори и елементи

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Гетоф какво точно не разбираш от това което ти казва 4Д ? Излизат макро данни които показват значими подобрения, а ти пак твоите разходи. Ако няма значимо намаляне на разходите за гориво при теб, ами говори си със работниците Ако имаш проблем с бизнеса не ти е виновна борсата!
          Абсолютно всичко разбирам от това, което ми казва дддд, но просто не съм съгласен със силната ориентация към теорията на модела му и с използването на междувременно стари и моментни статисистически данни за подкрепата му. Аз ясно съм писал какво искам да кажа, а собственият опит е само пример за нестандартната ми теория. Както виждаш разговорите са на фундаментална тема за развитието на българската икономика, а не за случващото се в момента на борсата. А ако борсата те вълнува, защо не търгуваш акции вместо да ми даваш акъл с кого да говоря и да се месиш в чужди дискусии?

Коментар

• Ръст Ръст Монтьо и Ташееееее

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Само дето не разбрах кой е смешника,ама карай!

Коментар

• Гетоф какво точно не разбираш от това което ти казва 4Д ? Излизат макро данни които показват значими подобрения, а ти пак твоите разходи. Ако няма значимо намаляне на разходите за гориво при теб, ами говори си със работниците Ако имаш проблем с бизнеса не ти е виновна борсата!

Коментар

• пада ли дакса американци оплачете се в лас вегъс

Коментар

• Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                    Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!
                    Смешник
                    https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

• Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                      Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!
                      А честито!!!!!

Коментар

• Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!

Коментар

• Както казх че днес ще е оптимистичен следобяд, а вие не вярвате, е може и по - оптимистичен утрешен ден!!!!!! както казваше някой от биковете - юруш на маслините!!!!!!!! Другите да гледат от страни!!!!!!!
                          Last edited by brokerandtrader111; 31.03.2015, 12:27.

Коментар

• Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Ако не ми беше ясно какви малоумници работят по държавните служби, щях да си мисля че умишлено затормозяват трафика в големите градове с цел повишаване разхода на гориво от което 80% отиват в държавата
                            Затова твърдя, че бедна държава с картели е жив дявол. Там икономическите теории отиват на кино. Затова се чудя на нашите фундаментални анализатори. Ето виж Софикс - търгува си пича графиките и го боли ... за търговското салдо.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Изгърбихме ги тия мечета от бой
                              Както нашият приятел Батя обича да казва: ножът е гумен. Още 5-6 пункта. Тик-так....

Коментар

• Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Сега да се върнем на горивата. Знам колко бяха миналата година на бензиностанциите и колко са сега. Разликата не е само 2,9 процента. Разтърси се в сметките си да разбереш от къде идва. Вероятно и теб те хваща общото подобрение и имаш увеличение в дейността. Заради това има увеличение в количеството изразходвано гориво. Разтърси се и ще разбереш защо в твоята фирма спада е само 2,9 процента.
                                Значи вероятно знаеш, че разликата е около в цената 8% средно за март, към днешна дата 31.03 е 10.2 %. Не е чак толкова много при спад на суровината от 40 % в евро. Искам това да подчертая, а не моите 2.9%. Много добре знам откъде се получават тези 2.9% и мога да ти обясня защо повечето фирми не могат да си намалят разхода със същия процент като статистиката, но това не е интересна тема за разговор. По интересно е дали в анализа си сметнал, че заради скъпия долар ефектът от петрола клони към нула, както твърдях и както ти нарече налудничаво. Сега ще видим дали доларът на изхода ще изиграе такава роля както твърдиш или ще стане по-скоро така, както аз твърдя.

Коментар

Working...
                                X