IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    мене направо ми е неудобно да казвам че съм на плюс, само СФИ и жабешки облигации лет дъ профит рън Ама докат човек не продаде и не изхарчи парите не бива да се смята че нищо сигурно няма ....
    Дано повече компании почнат да дават големи дивиденти и да правят байбек, друг начин да тръгне борсата от само себе си не виждам
    Ха-ха-ха - аферим - ако това така - отличен портфейл един вид.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Мен си ми е добре

      Коментар


      • мене направо ми е неудобно да казвам че съм на плюс, само СФИ и жабешки облигации лет дъ профит рън Ама докат човек не продаде и не изхарчи парите не бива да се смята че нищо сигурно няма ....
        Дано повече компании почнат да дават големи дивиденти и да правят байбек, друг начин да тръгне борсата от само себе си не виждам

        Коментар


        • Нещо замря тази тема

          - 10,5% от началото на годината
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            ЕСТЕСТВЕНО, че кой ще ти сложи плюса по салдо !
            - от ХЕС 2,5К и от СФИ остатъка
            Ного хесовици имаш - дано си ги взел преди отдавна, защото вече са бая несгодни.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              да не си получил дивидент?


              ЕСТЕСТВЕНО, че кой ще ти сложи плюса по салдо !
              - от ХЕС 2,5К и от СФИ остатъка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                - Тук се е случило нещо ? Да не съм получил някакъв бонус?
                С кажи - речи 5К + по салдото !
                да не си получил дивидент?
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • - Тук се е случило нещо ? Да не съм получил някакъв бонус?
                  С кажи - речи 5К + по салдото !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    и кое ще е интересното
                    Според мен не е променял нищо. Сътресенията не бяха свързани с вътрешни фактори пряко влияещи на компаниите на БФБ, а на външни, които нямат общо с БГ. Според мен по-скоро е използвал момента да добави още някоя друга бройка на изгодна цена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      С молив ли ще ги правиш?
                      Не: с мишокът.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        В края на годината ще рисувам доста по-различни колелца, отколкото преди година.
                        С молив ли ще ги правиш?

                        Коментар


                        • В края на годината ще рисувам доста по-различни колелца, отколкото преди година.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                            Батя, би ли публикувал актуалният потфейл - ще е интересно да видим дали има промени при последните сътресения
                            и кое ще е интересното

                            Коментар


                            • Батя, би ли публикувал актуалният потфейл - ще е интересно да видим дали има промени при последните сътресения

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                                руубар по-незаслужава и от сирма дори.
                                Бе остави ги да се набучват на ипо-та бе човек, кво ти пука....взел си като "дивидент" човека част от собствените пари де преди това дал назаем на чичото и решил да ги троши - негова си работа.
                                Смарт мъни ако сметнат че си заслужава влизат после поне 50% по ниско...

                                Коментар

                                Working...
                                X