IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    ако на мене ми говориш аз не отричам злато даже напротив, то е пари и всичко друго останало се базира на него от има няма 5/6 хил год. А това "МВФ" е всъщност АМФ т.е. над национална финансова Американска институция създадена за да контролира финансовите потоци в света, същото важи и за "Световната Банка" то само името и такова иначе е наднационална Американска Банка.

    Останалите 3 (Франция, Италия и Швабия) са васали на Сащ също незнам защо ги споменаваш въобще. Който има най-модерни оръжия и златни резерви, той казва на къде ше върви влака. В момента света от 2014та насам се дели на 3 - САЩ (Запада) , Китай и Русия (изтока) останалите са статисти.

    P.S. като говорим, че САЩ не са били точно суверенна държава до 2016г. (от Нов. 2016г. Тръмп в опити да върне САЩ като суверенна държава) а модерна Империя (щабквартира) на наднационални елити/господари на света. За кво трябва пак да пиша неща които знаят и децата в детската градина и да се повтарям за хиляден път - ненам.
    Какво е станало 2016?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      ако на мене ми говориш аз не отричам злато даже напротив, то е пари и всичко друго останало се базира на него от има няма 5/6 хил год. А това "МВФ" е всъщност АМФ т.е. над национална финансова Американска институция създадена за да контролира финансовите потоци в света, същото важи и за "Световната Банка" то само името и такова иначе е наднационална Американска Банка.

      Останалите 3 (Франция, Италия и Швабия) са васали на Сащ също незнам защо ги споменаваш въобще. Който има най-модерни оръжия и златни резерви, той казва на къде ше върви влака. В момента света от 2014та насам се дели на 3 - САЩ (Запада) , Китай и Русия (изтока) останалите са статисти.

      P.S. като говорим, че САЩ не са били точно държава до 2016т. а модерна Империя (щабквартира) на наднационални елити/господари на света. За кво трябва пак да пиша неща които знаят и децата в детската градина и да се повтарям за хиляден път ненам.
      По-точно и ясно не може да бъде написано.+++++++++++++++++++++++++++++

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        Мишо ти отричаш златото каква е причината Сащ МВФ франция италия германия ... да имат златни резерви
        ако на мене ми говориш аз не отричам злато даже напротив, то е пари и всичко друго останало се базира на него от има няма 5/6 хил год. А това "МВФ" е всъщност АМФ т.е. над национална финансова Американска институция създадена за да контролира финансовите потоци в света, същото важи и за "Световната Банка" то само името и такова иначе е наднационална Американска Банка.

        Останалите 3 (Франция, Италия и Швабия) са васали на Сащ също незнам защо ги споменаваш въобще. Който има най-модерни оръжия и златни резерви, той казва на къде ше върви влака. В момента света от 2014та насам се дели на 3 - САЩ (Запада) , Китай и Русия (изтока) останалите са статисти.

        P.S. като говорим, че САЩ не са били точно суверенна държава до 2016г. (от Нов. 2016г. Тръмп в опити да върне САЩ като суверенна държава) а модерна Империя (щабквартира) на наднационални елити/господари на света. За кво трябва пак да пиша неща които знаят и децата в детската градина и да се повтарям за хиляден път - ненам.
        Last edited by michaelis12; 07.03.2017, 11:56.

        Коментар


        • Мишо ти отричаш златото каква е причината Сащ МВФ франция италия германия ... да имат златни резерви

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение

            Аз пак казвам ,че си обикновен лаладжия ,който говори за дъна и върхове ,подкрепи и съпротиви ,без хал хабер да си има от елементарен маркет .Ти просто приемаш желаното от теб за настояща действителност !Разбира се цървули ,които са се ушили на високи нива ,не липсват ,като подкрепа !Ето ти и истината лаладжийо : пазара на злато наистина е манипулиран .Просто големите плавно ще смъкнат златото ! Това ще стане ,не че на мен ми е кеф, това ще стане поради следните факти :

            1. дори и при огромното печатане на $ ,КРАЯ НА 2015 ,ЗЛАТОТО ПАДНА ДО 1086 $ /значи ,че просто е било надценено/

            2. от тогава лихвите се вдигнаха ,а златото остана 1250-1280$

            3. от тогава ДАУ се вдигна с 9 % ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

            4. от тогава $ се вдигна с 8% ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

            п.п. Тези факти ,уважаеми лаладжийо ,ти не ги отчиташ ,явно до толкова ти стига мозъка! Продължаваш ,обаче в транс да бръщолевиш глупости за мечтите ти породени в обърканият ти мозък ! Продължаваш да бръщолевиш ,като КРАЙНА ИНСТАНЦИЯ ,какво ти дават звездите като дъно и т.н.
            п.п.Тази тема се осра в момента в който Форекс Мастърс я напусна .Започнаха да пишат разни цървули с два лева в джоба ,които просто цървулски преразказват статиите публикувани от ИНВЕСТОРА !
            п.п. Добре де, ние участниците във форума ,каква файда имаме от такива преразказвачи /справка императора ,които вместо федерален резерв -казва БАБА ЙЕЛЪН ,вместо нефт -казва СЛУЗ и т.н. Това ли е смисълът на този форум : да слушаме необразованите лаладжии ,които прикриват своята тотална некомпетентност СЪС СВОЙСКИ НАРЕЧИЯ ,ДУМИ И СЪЖДЕНИЯ !!!!
            т.е. като чуе новия колега ,как императора ,свойски нарича петрола -СЛУЗ ,това незабавно означава ,че колегата трябва да гледа в устата така наречения ....император !!!Всъщност БЕЗИМЕННИЯ Е НАПРАВИЛ ПО- ТОЧНА ДИСЕКЦИЯ ,на въпросният император .

            п.п. СЪВЕТ КЪМ ИНВЕСТОРА : търсете качествени анализатори ,като мнение ,дори и да не ви харесва ! Сто пъти по -добре са КРИВИТЕ МНЕНИЯ НА ......ФАКС, ИВ-MAX ,АСЕН 1975 ,Форекс Мастерс ,отколкото ЦЪРВУЛСКИТЕ мнения на хора ,които нямат никакво финансово образование ,нещо повече -нямат никакви пари ,а ПИШАТ ДОСТОЛЕПНО С 200000 поста !
            п.п.Макар и твърде успешен инженер ,аз нямам самочувствието да наричам федералният резерв -БАБА ЙЕЛЪН ! Просто ,когато имаш сериозни пари ,които искаш да вложиш -отиваш плащаш си за съвета ,получаваш професионално инфо за рискове и печалби и САМ ВЗИМАШ РЕШЕНИЯ! Ето тук са безценни мненията на напусналите авторитети !!!!ЗА СВЕРКА НА ЧАСОВНИКА !!!!!
            Инвестора обаче толерира цървулите !!! пример : аз бях свидетел как оня гъз МАРАНДИ ,започна вулгарно да обижда със садо - мазо епитети ФОРЕКС МАСТЪРС цяла нощ ,пък инвестора -СПИ !!!!! После ФОРЕКСА ,напусна, не МАРАНДИ ,напусна Инвестор бг !
            ланеца ше стане пак 1800$ (може и доста над това) ако искаш вервай ако искаш не, боли ме фара, е виж коментарите от 2013г. че и графики бех пускал аз не съм Форекс Мастъра или баба му и бе боли шнуро за сградата с Гаргата и дъртата пастърма Йелен, че и викат така и аз им викам така и няма да възхвалявам някакви престъпници в неккъв си било то и Федерален Резерв където са обикновенни робовладелции само дърмолят хората и ги правят роби същото се отнася и за слугата на Голдмън Сакс (Ротшилда ако незнаеш че тва са те) Драгомирчо шефчето на ЕЦБ дет напечати 100 камиона с точки в компа и обра хората в Европата.

            Ако ти като "успешен инженер" ми твърдиш, че неккъв си долар или каквата и да било измислена валута е пари то значи незнам кой ти е дал дипломата за инженер само тва щи кааа и точка !!!
            Last edited by michaelis12; 07.03.2017, 11:14.

            Коментар


            • Bertram, със сигурен си прав, че едва ли някой взема някакво решение изцяло на база писания тук. И е по-добре, имайки предвид откровените глупости, които съдържат голяма част от мненията. Но аз лично получих няколко отзива, че мненията са ми полезни. Не е лошо да се представят различни гледни точки и всеки сам да реши дали да вземе нещо от казаното под внимание. Моята основна причина да пиша тук е опитът ми да покажа на поне един човек един по-нестандартен (за разбиранията тук) начин за търгуване. В началото опитах в темата за опасната територия на Дау 20К, но там положението беше страшно и прецених, че не ми е мястото там. Тук ми се струва, че коментират хора, които са една идея по-отворени и склонни да погледнат извън коловоза си.


              Може би недостатъкът на това, което представям аз е, че не мога да дам страхотно и консперативно звучаща теория или новина, която ще предизви движението. Просто защото знам, че каквото и да стане - ще се намери "перфектната" причина, която да го обясни. Още ми е смешно как всички предричаха излитането на златото, ако бъде избран Тръмп. Индексите пък следваха да изпаднат в немилост. А каква стана тя? Не мога да си представя как изглежда акаунта на някой, който шорти индекси от избирането на Тръмп. А такива пример със сигурност има и във форума. Същото очаква и всички, които смятат, че изказвания на Тръм или ФЕД, или техни реформи могат да променят посоката на пазара!

              По същество за пазара:
              Няма промяна в освоната ми прогноза. Допълнителна насока: виждам потенциал за финална капитулация тази седмица и по-конкретно дори днес или утре. Импулсивността на предстоящото движение нагоре, надявам се, ще ми даде повече информация.


              А който може да даде по-конкретна прогноза, нека го направи. Аз не виждам нищо дори близко до това, без да звучи нескромно.


              Bertram, ще си позволя да ти дам нещо като съвет, който ти го приеми, както прецениш. Искаш да купиш акции на мини - предполагам дългосрочно? В момента наистина са златни /pun intended/ нива за купуване. Има още не-много потенциал надолу, под който просто можеш да затвориш позицията си и да купиш пак на много по-ниски цени. От друга страна - ишаш страхотен шанс за страхотен потенциал ОТТУК! Сетъпа е много подобен на този който видяхме през декември, когато предупредих за случилото се рали. Нивата бяха 1120-1140 и имаше някой, който скъсяваше от 1200 и беше на нелоша печалба. Таргетът му беше 1090, което за мен беше абсурдно ниво - просто защото под 1100 отивахме към ново дъно. Казах си мнението деликатно, но не вярвам да го е взел предвид. Можеше ли да греша тогава? Разбира се! Както мога да греша и сега. Просто шансовете са такива, че дълга позиция от текущи нива има прекрасен риск/ретърн коефициент, а къса оттук - безумие.


              Поздарви и успех!

              Коментар


              • чичко паричко,
                стига с това напопържване, че ни връщаш в онези времена, когато постоянно се тролеше из тези теми.
                форекс мастъра макар и да имаше попадения като цяло беще доста заядлив и мисля затова го отрязаха. Недей вкарва и ти този тон ако обичаш.
                Който иска чете - който не иска не чете. Не мисля, че някой ще вземе инвестиционно решение на база на нашите писания..просто чешем езиците.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение

                  Аз пак казвам ,че си обикновен лаладжия ,който говори за дъна и върхове ,подкрепи и съпротиви ,без хал хабер да си има от елементарен маркет .Ти просто приемаш желаното от теб за настояща действителност !Разбира се цървули ,които са се ушили на високи нива ,не липсват ,като подкрепа !Ето ти и истината лаладжийо : пазара на злато наистина е манипулиран .Просто големите плавно ще смъкнат златото ! Това ще стане ,не че на мен ми е кеф, това ще стане поради следните факти :

                  1. дори и при огромното печатане на $ ,КРАЯ НА 2015 ,ЗЛАТОТО ПАДНА ДО 1086 $ /значи ,че просто е било надценено/

                  2. от тогава лихвите се вдигнаха ,а златото остана 1250-1280$

                  3. от тогава ДАУ се вдигна с 9 % ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                  4. от тогава $ се вдигна с 8% ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                  п.п. Тези факти ,уважаеми лаладжийо ,ти не ги отчиташ ,явно до толкова ти стига мозъка! Продължаваш ,обаче в транс да бръщолевиш глупости за мечтите ти породени в обърканият ти мозък ! Продължаваш да бръщолевиш ,като КРАЙНА ИНСТАНЦИЯ ,какво ти дават звездите като дъно и т.н.
                  п.п.Тази тема се осра в момента в който Форекс Мастърс я напусна .Започнаха да пишат разни цървули с два лева в джоба ,които просто цървулски преразказват статиите публикувани от ИНВЕСТОРА !
                  п.п. Добре де, ние участниците във форума ,каква файда имаме от такива преразказвачи /справка императора ,които вместо федерален резерв -казва БАБА ЙЕЛЪН ,вместо нефт -казва СЛУЗ и т.н. Това ли е смисълът на този форум : да слушаме необразованите лаладжии ,които прикриват своята тотална некомпетентност СЪС СВОЙСКИ НАРЕЧИЯ ,ДУМИ И СЪЖДЕНИЯ !!!!
                  т.е. като чуе новия колега ,как императора ,свойски нарича петрола -СЛУЗ ,това незабавно означава ,че колегата трябва да гледа в устата така наречения ....император !!!Всъщност БЕЗИМЕННИЯ Е НАПРАВИЛ ПО- ТОЧНА ДИСЕКЦИЯ ,на въпросният император .

                  п.п. СЪВЕТ КЪМ ИНВЕСТОРА : търсете качествени анализатори ,като мнение ,дори и да не ви харесва ! Сто пъти по -добре са КРИВИТЕ МНЕНИЯ НА ......ФАКС, ИВ-MAX ,АСЕН 1975 ,Форекс Мастерс ,отколкото ЦЪРВУЛСКИТЕ мнения на хора ,които нямат никакво финансово образование ,нещо повече -нямат никакви пари ,а ПИШАТ ДОСТОЛЕПНО С 200000 поста !
                  п.п.Макар и твърде успешен инженер ,аз нямам самочувствието да наричам федералният резерв -БАБА ЙЕЛЪН ! Просто ,когато имаш сериозни пари ,които искаш да вложиш -отиваш плащаш си за съвета ,получаваш професионално инфо за рискове и печалби и САМ ВЗИМАШ РЕШЕНИЯ! Ето тук са безценни мненията на напусналите авторитети !!!!ЗА СВЕРКА НА ЧАСОВНИКА !!!!!
                  Инвестора обаче толерира цървулите !!! пример : аз бях свидетел как оня гъз МАРАНДИ ,започна вулгарно да обижда със садо - мазо епитети ФОРЕКС МАСТЪРС цяла нощ ,пък инвестора -СПИ !!!!! После ФОРЕКСА ,напусна, не МАРАНДИ ,напусна Инвестор бг !
                  Форекс Мастъра е човека който преди доста години ми отвори очите на тема злато.Да е жив и здрав!!!Жалко че човек с неговите познания беше прокуден от форума от шепа платени драскачи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Don Hemilio
                    Тонът пичове,дръжте нормалния и конструктивен тон,иначе става еднин плювалник темата,и форума!
                    ДОне, още ЧУдомир е казал - "Я некой ден че изокам" .........)))))))))))))))))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                      Също споменах, че е твърде възможно и да не паднем под 1220 - засега остава възможен сценарий. Казах и тогава, но ще повторя - тези таргети са допълнителни насоки къде може да се очаква обръщане.
                      Числото 1220 съдържа много мощна подкрепа. Според мене в 1222 подкрепата е още по-яка. А 1222.22 e бетон. 1223 също е мощна зона. А по-надолу има също интересни числа като 1221, 1212, 1213 и 1211.

                      Изобщо, както казваш, там е осеяно с подкрепи.

                      Коментар


                      • Тонът пичове,дръжте нормалния и конструктивен тон,иначе става еднин плювалник темата,и форума!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • балон е разбиа се, щом дори и койна го изпревари)))))))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fair Разгледай мнение






                            Плюенето го разбрахме. Дай сега и прогноза, да видиме кой крив, кой прав. И ако може без толкова много правописни и пунктоални грешки, че не прави добро впечатление (ако ме разбираш)!
                            къде са грешките ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение

                              Аз пак казвам ,че си обикновен лаладжия ,който говори за дъна и върхове ,подкрепи и съпротиви ,без хал хабер да си има от елементарен маркет .Ти просто приемаш желаното от теб за настояща действителност !Разбира се цървули ,които са се ушили на високи нива ,не липсват ,като поткрепа !Ето ти и истината лаладжиьо : пазара на злато наистина е маниполиран .Просто големите плавно ще смъкнат златото ! Това ще стане ,не че на мен ми е кев , това ще стане поради следните факти :

                              1. дори и при огромното печатане на $ ,КРАЯ НА 2016 ,ЗЛАТОТО ПАДНА ДО 1086 $ /значи ,че просто е било надценено/

                              2. от тогава лихвите се вдигнаха ,а златото остана 1250-1280$

                              3. от тогава ДАУ се вдигна с 9 % ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                              4. от тогава $ се вдигна с 8% ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                              п.п. Тези факти ,уважаеми лаладжиьо ,ти не ги отчиташ ,явно до толкова ти стига мозъка !Продължаваш ,обаче в транс да бръщолевиш глупости за мечтитети породени в обърканият ти мозък ! Продължаваш да бръщолевиш ,като КРАЙНА ИНСТАНЦИЯ ,какво ти дават звездите като дъно и т.н.
                              п.п.Тази тема се усра в момента в който Форекс Мастърс я напусна .Започнаха да пишат разни цървули с два лева в джоба ,които просто цървулски преразказват статиите публикувани от ИНВЕСТОРА !
                              п.п. Добре ,де ние участниците във форума ,каква файда имаме от такива преразказвачи /справка императора ,които вмисто федерален резерв -казва БАБА ЙЕЛЪН ,вместо нефт -казва СЛУЗ и т.н. Това ли е смисълът на този форум : да слушаме необразованите лаладжии ,които прикриват своята тотална некомпетентност СЪС ВОЙСКИ НАРЕЧИЯ ,ДУМИ И СЪЖДЕНИЯ !!!!
                              т.е. като чуе новия колега ,как императора ,своиски нарича петрола -СЛУЗ ,това незабавно означава ,че колегата трябва да гледа в утата така наречения ....император !!!Всъщност БЕЗИМЕННИЯ Е НАПРАВИЛ ПО ТОЧНА ДИСЕКЦИЯ ,на въпросният император .

                              п.п. СЪВЕТ КЪМ ИНВЕСТОРА : търсете качествени анализатори ,като мнение ,дори и да не ви харесва ! Сто пъти по добре са КРИВИТЕ МНЕНИЯ НА ......ФАКС, ИВ-MAX ,АСЕН 1975 ,Форекс Мастерс ,отколкото ЦЪРВУЛСКИТЕ мнения на хора ,които нямат никакво финансово образование ,нещо повече -нямат никакви пари ,а ПИШАТ ДОСТОЛЕПНО С 200000 поста !
                              п.п.Макар и твърде успешен инжинер ,аз нямам самочувствието да наричам федералният резерв -БАБА ЙЕЛЪН ! Просто ,когато имаш сериозни пари ,коита искаш да вложиш -отиваш плащаш си за съвета ,получаваш професионално инфо за рискове и печалби и САМ ВЗИМАШ РЕШЕНИЯ! Ето тук са безценни мненията на напусналите авторитети !!!!ЗА СВЕРКА НА ЧАСОВНИКА !!!!!
                              Инвестора обаче толелира цървулите !!! пример : аз бях свидетел как ония гъз МАРАНДИ ,започна вулгарно да обижда със садо - мазо епитети цяла нощ ,пък инвестола -СПИ !!!!! После ФОРЕКСА ,напусна не МАРАНДИ ,напусна Инвестор бг !





                              Плюенето го разбрахме. Дай сега и прогноза, да видиме кой крив, кой прав. И ако може без толкова много правописни и пунктоални грешки, че не прави добро впечатление (ако ме разбираш)!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                Аз пак казвам, че не бих инвестирал в актив, който вярвам, че е манипулиран. Доводът, че "все някога ще трябва да спре да е манипулиран" е доста несериозен. За мен повечето тук подценяват Пазарът и това колко наглед просто отразява иначе комплексните настроения на нас - стадото.

                                Няма да губя време да убеждавам никого в нищо, тъй като наистина е загуба на време. Всеки има правото да разсъждава в каквато поиска посока и да стига до каквито иска изводи. Но ако моите изводи бяха като на повечето от вас тук, аз определено не бих бил тук и не бих се занимавал с инвестиране или търгуване.

                                За среброто - дори за този шип имаше сетъп и аз лично го отиграх. Не че няма как да се докаже, но едва ли е умесно. Ако имаше и тема за среброто, бих споделил вижданията си за него, тъй като не е задължително те да се движат в унисон със златато, както стана ясно вчера. Например еквивалентът на 1200 при златото е ок. 16.5-6 при среброто т.е. ако ще се тестват долните подкрепи, среброто също е вероятно да бъде под по-силен натиск.

                                Аз продължавам да твърдя: за мен краят на корекцията е близо и в момента капитулираме - бавно и изтощително за биковете! А когато обръщането дойде, съвсем скоро масата ще започне да го скъсява с идеята че се "качи твърде много, твърде бързо", а това само ще засили моменутма на новия тренд. Може ли да греша? Разбира се! Всеки, който твърди обратното, е най-малкото заблуден. Тук всичко е въпрос на вероятности и управление на риска. Вероятностите за мен на всички е безкрайно ясно накъде клонят, а рискът - всеки сам определя за акаунта си. Факт е, обаче, че дори с точно прогноза, не особено трудно да фалираш акаунт, ако не знаеш как да го управляваш.
                                Аз пак казвам ,че си обикновен лаладжия ,който говори за дъна и върхове ,подкрепи и съпротиви ,без хал хабер да си има от елементарен маркет .Ти просто приемаш желаното от теб за настояща действителност !Разбира се цървули ,които са се ушили на високи нива ,не липсват ,като подкрепа !Ето ти и истината лаладжийо : пазара на злато наистина е манипулиран .Просто големите плавно ще смъкнат златото ! Това ще стане ,не че на мен ми е кеф, това ще стане поради следните факти :

                                1. дори и при огромното печатане на $ ,КРАЯ НА 2015 ,ЗЛАТОТО ПАДНА ДО 1086 $ /значи ,че просто е било надценено/

                                2. от тогава лихвите се вдигнаха ,а златото остана 1250-1280$

                                3. от тогава ДАУ се вдигна с 9 % ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                                4. от тогава $ се вдигна с 8% ,обаче ,златото остана на 1250-1280 $

                                п.п. Тези факти ,уважаеми лаладжийо ,ти не ги отчиташ ,явно до толкова ти стига мозъка! Продължаваш ,обаче в транс да бръщолевиш глупости за мечтите ти породени в обърканият ти мозък ! Продължаваш да бръщолевиш ,като КРАЙНА ИНСТАНЦИЯ ,какво ти дават звездите като дъно и т.н.
                                п.п.Тази тема се осра в момента в който Форекс Мастърс я напусна .Започнаха да пишат разни цървули с два лева в джоба ,които просто цървулски преразказват статиите публикувани от ИНВЕСТОРА !
                                п.п. Добре де, ние участниците във форума ,каква файда имаме от такива преразказвачи /справка императора ,които вместо федерален резерв -казва БАБА ЙЕЛЪН ,вместо нефт -казва СЛУЗ и т.н. Това ли е смисълът на този форум : да слушаме необразованите лаладжии ,които прикриват своята тотална некомпетентност СЪС СВОЙСКИ НАРЕЧИЯ ,ДУМИ И СЪЖДЕНИЯ !!!!
                                т.е. като чуе новия колега ,как императора ,свойски нарича петрола -СЛУЗ ,това незабавно означава ,че колегата трябва да гледа в устата така наречения ....император !!!Всъщност БЕЗИМЕННИЯ Е НАПРАВИЛ ПО- ТОЧНА ДИСЕКЦИЯ ,на въпросният император .

                                п.п. СЪВЕТ КЪМ ИНВЕСТОРА : търсете качествени анализатори ,като мнение ,дори и да не ви харесва ! Сто пъти по -добре са КРИВИТЕ МНЕНИЯ НА ......ФАКС, ИВ-MAX ,АСЕН 1975 ,Форекс Мастерс ,отколкото ЦЪРВУЛСКИТЕ мнения на хора ,които нямат никакво финансово образование ,нещо повече -нямат никакви пари ,а ПИШАТ ДОСТОЛЕПНО С 200000 поста !
                                п.п.Макар и твърде успешен инженер ,аз нямам самочувствието да наричам федералният резерв -БАБА ЙЕЛЪН ! Просто ,когато имаш сериозни пари ,които искаш да вложиш -отиваш плащаш си за съвета ,получаваш професионално инфо за рискове и печалби и САМ ВЗИМАШ РЕШЕНИЯ! Ето тук са безценни мненията на напусналите авторитети !!!!ЗА СВЕРКА НА ЧАСОВНИКА !!!!!
                                Инвестора обаче толерира цървулите !!! пример : аз бях свидетел как оня гъз МАРАНДИ ,започна вулгарно да обижда със садо - мазо епитети ФОРЕКС МАСТЪРС цяла нощ ,пък инвестора -СПИ !!!!! После ФОРЕКСА ,напусна, не МАРАНДИ ,напусна Инвестор бг !
                                Last edited by 4i4ko Pari4ko; 06.03.2017, 23:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X