IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
    И басовете 3:1 нямаш нужда да си ги отиграваш с мене, имаш платформа за тази работа. Толкова ли не ти сече пипето?
    Така ли, платформа имало значи. Не какво да е, а платформа. Български брокере, брокерче, брокерченце. Много измислена работа сте вие хора, много.

    Платформата ти не е толкова тъпа, че да направи такова залагане с 90% вероятност да загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      Venezuela Begins Publishing Oil Basket Price In Yuan
      http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ket-price-yuan

      добре що да е тъпо от Мъдурска страна ?! То даже те трябваше да са го направили вече преди 3г. когато руснаците започнаха да си правят системата за разплащане ....Аз ако няам долари и тия ми налагат санкции и не ми дават да търгувам с долари ми мноо ясно, че нещо друго тряя да се напрай иначе ше пукнат от глад там и без тва вече ги размазаха, че и платиха на опозицията им да подклаждат пропаганда .... А колкот до доларите, китайците имат те ше им поемат дълга в долари и ше го префасумират в китайски вестници и толкоз .....

      Ако говориш за тъпотии ей тва е тъпотия от Сашовска страна, защото ако го направят, всички които търгуват с чайниците ще превключат на тяхната система CPIS с тва САшш направо си подписват смъртната присъда на валутата и търговията с борсата ... Просто Американците не са в каквато и да било позиция да се надуват в момента иначе - изгоряха

      US-Regierung droht China mit Ausschluss aus SWIFT-System
      https://deutsche-wirtschafts-nachric...dollar-system/
      Именно. Таймингът става интересен, та оттам и въпросът ми за цената до края на тази година. А за догодина не ми се мисли. Много взеха да се ускоряват нещата. Уникални времена.
      Last edited by Selena; 16.09.2017, 10:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

        Майкъле, тва е изключително тъп ход от тяхна страна. Ти и без това долари нямат, а имат да връщат. Ама васт от тях са получени срещу активи на петролната им компания. Не само, че са прости, ами са и упорити
        Venezuela Begins Publishing Oil Basket Price In Yuan
        http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ket-price-yuan

        добре що да е тъпо от Мъдурска страна ?! То даже те трябваше да са го направили вече преди 3г. когато руснаците започнаха да си правят системата за разплащане ....Аз ако няам долари и тия ми налагат санкции и не ми дават да търгувам с долари ми мноо ясно, че нещо друго тряя да се напрай иначе ше пукнат от глад там и без тва вече ги размазаха, че и платиха на опозицията им да подклаждат пропаганда .... А колкот до доларите, китайците имат те ше им поемат дълга в долари и ше го префасумират в китайски вестници и толкоз .....

        Ако говориш за тъпотии ей тва е тъпотия от Сашовска страна, защото ако го направят, всички които търгуват с чайниците ще превключат на тяхната система CPIS с тва САшш направо си подписват смъртната присъда на валутата и търговията с борсата ... Просто Американците не са в каквато и да било позиция да се надуват в момента иначе - изгоряха

        US-Regierung droht China mit Ausschluss aus SWIFT-System
        https://deutsche-wirtschafts-nachric...dollar-system/
        Last edited by michaelis12; 16.09.2017, 10:28.

        Коментар


        • И басовете 3:1 нямаш нужда да си ги отиграваш с мене, имаш платформа за тази работа. Толкова ли не ти сече пипето?

          Коментар


          • Мой цитат от една седмица

            "В момента златото е почти на 1350, а доларът наближава МНОГО силна подкрепа! Макар да няма особени проблеми златото просто да продължи да расте, а доларът да започне обратен ракурс, това не е предпочитаният за мен вариант. Има потенциал за отдръпване при златото, като подкрепата е 1300-1310 /вече 100 долара над това, което беше преди 2 месеца/."
            Мишо, мишо, взе си дозата манипулаторство. Остави колко злато аз съм взел на 1350-1360, а
            вземи ни кажи ти колко из шорти на 1210-1220, че и двата пъти като бяхме там тази година /Май и Юли/ най-силно ти се чуваше гласчето тогава. Аз тогава какво говорих, помниш ли? Или пък Февруари като бяхме още на 1140. Подкрепата ми е на 1306 вече, при пробив - излизам, а ти какво си правил досега не е ясно. Всъщност ясно е - плямпаш, лъжеш, мажеш, твоите си неща.

            БАЦЕ е този, който има склонност да ми е в опозиция почти през цялото време, аз да съм прав и той да печели. Ясно помня как отвори позиции ок. 1210 и към 1250-1270 вече ги затваряше и злорадстваше как тръгваме за ново дъно. А после и на 1350 пак прибираше печалби. Сега, аз не знам - ако отидем на 1400 БАЦЕ ще е прибрал печалби, защото каза, че МОЖЕ да ги закачим, но и на 1200 да идем, пак ще е прибрал, защото и за него "златото има един път: надолу"..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
              Аз даже казвам, че над 1400 зелени няма да го видим до края на годината. Догодина - божа работа.
              Един от най-сигурните залози е, че няма да стигне $1500 тази година. Кандидат за другата страна на сделката е Екса - студентът смята, че има над 70% вероятност от невероятно рали до края на годината.

              На 1360 му предложих облог при 3:1. Точно тогава той отваряше бутилка шампанско да отпразнува нечуваното рали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Екса както се зарича наистина ще вземе накрая да счупи корелациите на зеления и златото.
                И двете днес нанадоле...
                Екса трябваше да каже с колко злато се нахака на $1360.

                Ще видиш как се обърне като фурнаджийска лопата и ще каже, че на 1360 е продал всичко

                Коментар


                • Това е заради поредната ракета на дебелия от Северна Корея и кофти новини откъм Щатите.

                  Коментар


                  • Екса както се зарича наистина ще вземе накрая да счупи корелациите на зеления и златото.
                    И двете днес нанадоле...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                      Майкъле, тва е изключително тъп ход от тяхна страна. Ти и без това долари нямат, а имат да връщат. Ама васт от тях са получени срещу активи на петролната им компания. Не само, че са прости, ами са и упорити
                      Ша напечатат и ше ги върнат.Няма проблем.Както американците мое да печатат така и другите могат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        иииии боц ... чек да го пуснем това и тука, мож па да приемат биткойни де да ги знам ...

                        De-Dollarization Spikes - Venezuela Stops Accepting Dollars For Oil Payments
                        http://www.zerohedge.com/news/2017-0...s-oil-payments
                        Майкъле, тва е изключително тъп ход от тяхна страна. Ти и без това долари нямат, а имат да връщат. Ама васт от тях са получени срещу активи на петролната им компания. Не само, че са прости, ами са и упорити

                        Коментар


                        • иииии боц ... чек да го пуснем това и тука, мож па да приемат биткойни де да ги знам ...

                          De-Dollarization Spikes - Venezuela Stops Accepting Dollars For Oil Payments
                          http://www.zerohedge.com/news/2017-0...s-oil-payments

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                            Я , и какво ще направиш , например , ако речеш да не ме търпиш повече ?
                            На мене ми дреме за тебе и твоите ''отстъпки'' .
                            Ясна си ми отдавна и багажа ти м/у ушите ми е ясен , а и възможността ти да преценяваш хората - също .
                            Глей си там звездите и не се прави на умна и духовита . Всъщност, умна не си , но може да си ДУХовита .
                            И не съм брокер . Трейдър съм . Тцтцтцтц . Роске, роске , езък ти за '68

                            П.П . Вече във втори пост , се оплакваш от скука , доскучаване ..
                            Да ти нАмера една работа за 15-тина минути , щеш ли
                            Сега ще си направя кратка разходка до контролния панел. Ще те блокирам като потребител и драмата приключва. Казвам ти го, за да не се хабиш да пишеш постове адресирани към мен, които и без това най-вероятно ще се модерират. Чао и успех с прогнозите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Хахаха знаех си аз, че за мен ще го направиш. Неспасяем случай си.

                              Приемам нормални интелигентни алтернативи на простотията, която си льопнал по-горе и която характеризира теб, не мен. Очаквах именно подобна реакция от теб. Кат брокер не те знам как си, ама си толкова предсказуем в човешки план, че доскучава.

                              Да речем, че ще продължа да те търпя и да не си комуникирам с теб ако излезеш прав в прогнозата си. Това, повярвай не е малка отстъпка от моя страна.

                              И така, прогноза на бацето 1450 макс до края на годината.
                              Я , и какво ще направиш , например , ако речеш да не ме търпиш повече ?
                              На мене ми дреме за тебе и твоите ''отстъпки'' .
                              Ясна си ми отдавна и багажа ти м/у ушите ми е ясен , а и възможността ти да преценяваш хората - също .
                              Глей си там звездите и не се прави на умна и духовита . Всъщност, умна не си , но може да си ДУХовита .
                              И не съм брокер . Трейдър съм . Тцтцтцтц . Роске, роске , езък ти за '68

                              П.П . Вече във втори пост , се оплакваш от скука , доскучаване ..
                              Да ти нАмера една работа за 15-тина минути , щеш ли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                                Само че....Роске , никой не те е назначавал , нито за конферансие нито за букмейкър .
                                А дори и да греша ще загуби само портфейла ми .
                                Егото - не !! Това не е точна наука , макар и всеки да защитава модела си .
                                Но все пак , само с теб , съм готов на облог .
                                Ще направя това което си предложила , ако загубя .
                                НО , ако спечеля ? Мога ли да разчитам на една услуга от теб ? . Без ръце ?
                                Не че си някаква хубавица . Наближаваш 50-те и си доста мургава , но те така - за адет !
                                Айде, довиждане ти Роске '68
                                Иди си общувай с неагресивните тъпаци в друг форум и се моли златото да удари 1451 $
                                Хахаха знаех си аз, че за мен ще го направиш. Неспасяем случай си.

                                Приемам нормални интелигентни алтернативи на простотията, която си льопнал по-горе и която характеризира теб, не мен. Очаквах именно подобна реакция от теб. Кат брокер не те знам как си, ама си толкова предсказуем в човешки план, че доскучава.

                                Да речем, че ще продължа да те търпя и да не си комуникирам с теб ако излезеш прав в прогнозата си. Това, повярвай не е малка отстъпка от моя страна.

                                И така, прогноза на бацето 1450 макс до края на годината.

                                Last edited by Selena; 13.09.2017, 16:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X