IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бг народна поговорка: Във вода гази, жаден ходи ... Канадците добиват и изнасят злато от Бг за милиони долари (милиарди). Нашите професионални крадци (политици) се чудят с коя фирма за производство на фарове да се похвалят, че са привлякли като стратегически инвеститор в Бг. Без коментар.

    https://money.bg/business/dundee-pre...chelopech.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

      Шегувам се....нямам никаква идея защо някой ще прави сделки за по 1-2 акции с цена 7 лв. Те таксите му ги оскъпяват с по 20-30%, но щом има излишни пари, кой съм аз да му давам акъл. Единственото разумно обяснение, което мога да се сетя - да видиш посредника, който стои с офертата от другата страна.
      ПФБК е от другата страна. Аз за това си изтрих бид-а и го сложих наново, и някой друг с по-стар бид ги изяде тези малките с по 2 лева комисионна всяка. Не съм за 2 лева, ама е дразнещо. Искам да си купя примерно 200 акции наведнъж, а не по 3 на сделка.

      Коментар


      • Мечетата изреваха на умряло

        Коментар


        • Увеличаване броя на сделките с цел подобряване на шансовете за влизане или оставане в Софикс е валидно предположение. Колко и да звучи учудващо за някой, Монбат има нужда от подобна подкрепа в този момент.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            С каква цел да го прави?
            Шегувам се....нямам никаква идея защо някой ще прави сделки за по 1-2 акции с цена 7 лв. Те таксите му ги оскъпяват с по 20-30%, но щом има излишни пари, кой съм аз да му давам акъл. Единственото разумно обяснение, което мога да се сетя - да видиш посредника, който стои с офертата от другата страна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

              Някой корифей си увеличава броя сделки, които е направил, без да го интересува цената.
              С каква цел да го прави?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                Тия сделки с по 2-3 акции на Монбат, заради преизчисляването на Софикс ли се правят? Да се вдига броя сделки като абсолютна стойност?
                Някой корифей си увеличава броя сделки, които е направил, без да го интересува цената.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                  Тия сделки с по 2-3 акции на Монбат, заради преизчисляването на Софикс ли се правят? Да се вдига броя сделки като абсолютна стойност?
                  При Софарма Трейдинг наблюдавам нещо подобно през последните дни.

                  Коментар


                  • Тия сделки с по 2-3 акции на Монбат, заради преизчисляването на Софикс ли се правят? Да се вдига броя сделки като абсолютна стойност?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      БВП за 2018 към 107 млрд. лева...
                      само 7,800 евро на човек а в бедна Румъния е 10,000 евро.
                      Трябват ни ударно инвестиции че поне с 5% да растем за да стигнем поне Румъния


                      Тая новина няма да вдигне пазара ще трябва нещо по голямо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Забелязал съм ,че когато БФБ почне да расте и на вън почва корекция
                        Тъй че умната !
                        нека и биковете се порадват засега като гледам само малките купуват а големите гледат което не е положително

                        Коментар


                        • За мен поне последните шест месеца бяха едни от най-вълнуващите на борсата ни, имаше толкова много възможности на пазара - и ненадейни изсипвания при позиции, на които по принцип вярвам, и възможност за кротко пълнене при други. Радва ме, когато чета хора с мнения, различно от моето. Ако всички мислехме еднакво за борсата ни, аз нямаше да се интересувам от нея, понеже възможностите нямаше да ги има. Желая успех на всички. Не знам какво предстои за пазара ни, търговията с акции носи финансов риск. Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
                          Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                          Коментар


                          • БВП за 2018 към 107 млрд. лева...

                            Коментар


                            • Забелязал съм ,че когато БФБ почне да расте и на вън почва корекция
                              Тъй че умната !

                              Коментар


                              • - През четвъртото тримесечие на 2018 г. брутният вътрешен продукт (БВП) нараства с 3.1% спрямо съответното тримесечие на предходната година и с 0.7% спрямо третото тримесечие на 2018 г. според сезонно изгладените данни.
                                - Крайното потребление регистрира положителен икономически растеж от 5.3%. Бруто образуването на основен капитал отчита ръст от 4.0% през четвъртото тримесечие на 2018 г. спрямо съответното тримесечие на предходната година по сезонно изгладени данни.
                                - Общият доход средно на лице от домакинство през четвъртото тримесечие на 2018 г. е 1 557 лв. и нараства със 7.5% спрямо същото тримесечие на 2017 година.
                                - Доходът от работна заплата нараства от 781 на 858 лв. (с 9.9%)

                                Коментар

                                Working...
                                X