IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Много лошо така като стане, маса народ продаде че идвал края на света, а акциите растат...
    не е така- колкото са продалите толкова са и купилите

    Коментар


    • Много лошо така като стане, маса народ продаде че идвал края на света, а акциите растат...

      Коментар


      • Две лодки излизат от залива на застоя и скуката, да видим скоро дали няма да ги последват и други...
        Last edited by tony1975; 14.02.2019, 11:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

          Друга ми беше мисълта. Чудя се дали има нещо общо между Дъбово, държава от близкия изток и Мадорооо ???

          току-що разбрах, че съм бил прав ... Десетки милиони долари от Венецуела в Инвестбанк

          ДАНС влезе на проверка в банката заради преводи, дошли от Petróleos de Venezuela по сметка на адвокат



          https://www.capital.bg/politika_i_ik...1U1AdheQ27jwwU
          Е и какъв е проблемът поне за нас......парите нали не миришеха?Или нашите отговорни другари са решили и тях
          да приберат?
          Last edited by Grosss; 13.02.2019, 18:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Кубрат е прав, 10 е широкоспектърно и може да се включи във фиша Още от египетски време му се носи слава на човешко число Също е = две петици (по пет пръста на двете ръце), а може и чифт ръкавици
            Друга ми беше мисълта. Чудя се дали има нещо общо между Дъбово, държава от близкия изток и Мадорооо ???

            току-що разбрах, че съм бил прав ... Десетки милиони долари от Венецуела в Инвестбанк

            ДАНС влезе на проверка в банката заради преводи, дошли от Petróleos de Venezuela по сметка на адвокат



            https://www.capital.bg/politika_i_ik...1U1AdheQ27jwwU
            Last edited by Innocent; 13.02.2019, 17:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Краен брой ли са простите числа в редицата на фибоначи?
              Елементарна задача за 9 или 10 клас съм я решавал/доказвал на олимпиада
              Разясни каква е зависимост на появяване на простите числа в редицата фибоначи. Щот като гледам никой не иска да каже. На мен ще ми е интересно
              Last edited by Todor Sabev; 13.02.2019, 17:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Десет е цялото в десетична. система и се дели на споменатите 2 и 5 . . А вселената хиш не я интересува в в кво смятаме
                60 по- универсално 2,3, 5,, и кратните им 10,, 12,,15.
                2, 3 и 5 са числа от началото от редицата на фибоначи
                Краен брой ли са простите числа в редицата на фибоначи?
                Елементарна задача за 9 или 10 клас съм я решавал/доказвал на олимпиада
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Десет е цялото в десетична. система и се дели на споменатите 2 и 5 . . А вселената хиш не я интересува в в кво смятаме
                  60 по- универсално 2,3, 5,, и кратните им 10,, 12,,15.
                  2, 3 и 5 са числа от началото от редицата на фибоначи
                  Абе прав си ама друга ни беше мисълта с Кубрат. Може още по-абстрактно. - например 10 е единица(Бога) и нула(Безкрая) Между тях финансово е разпънат "човека" (може и в некоя многоцифрена банка)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Кубрат е прав, 10 е широкоспектърно и може да се включи във фиша Още от египетски време му се носи слава на човешко число Също е = две петици (по пет пръста на двете ръце), а може и чифт ръкавици
                    Десет е цялото в десетична. система и се дели на споменатите 2 и 5 . . А вселената хиш не я интересува в в кво смятаме
                    60 по- универсално 2,3, 5,, и кратните им 4, 10,, 12,,15.
                    2, 3 и 5 са числа от началото от редицата на фибоначи
                    Last edited by Todor Sabev; 13.02.2019, 16:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                      1*61г. Дъбово
                      Кубрат е прав, 10 е широкоспектърно и може да се включи във фиша Още от египетски време му се носи слава на човешко число Също е = две петици (по пет пръста на двете ръце), а може и чифт ръкавици

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        като za начална позиция!? .. (с числа е по-готино : )
                        1*61г. Дъбово

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          В България винаги се залага на 10
                          като za начална позиция!? .. (с числа е по-готино : )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Пускай тото чичо, ако не е едното, да е другото от мен едно случайно число - 16
                            В България винаги се залага на 10

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              "Българинът с инициали Ц. Ц. е установен след разследване на финансовото разузнаване на ДАНС и американското финансово разузнаване, научи......."



                              Малката тиква, от молитвена закуска, да не мине на молитвено килимче при бай Ставри....

                              Малийййй, коя ли ще е банката.....?

                              пп Тайно се надам да бъда милион пъти отмъстен ....
                              В единия случай американски, а в другия/Гебрев/ английските служби ! А нашите хубавци от ДАНС май само за украса са ! Ако са стотици милиони, такива суми едва ли често постъпват по сметки в наши банки. Ама пак чакаме и разчитаме на чуждото разузнаване !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                "Българинът с инициали Ц. Ц. е установен след разследване на финансовото разузнаване на ДАНС и американското финансово разузнаване, научи......."



                                ...

                                пп Тайно се надам да бъда милион пъти отмъстен ....
                                Пускай тото чичо, ако не е едното, да е другото от мен едно случайно число - 16

                                Коментар

                                Working...
                                X