IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Сохо няколко оферти с десетки иляди бройки не са няколко бикове, нале, може да е само един "бик" но с много оферти. Не знам да си наблюдавал постоянно, но когато цената още в началото мина 2,40 бичите оферти изчезнаха отведнъж и ... играчорите започнаха обратното броене, докараха на 2,30 та минаха няколкото от сравнително последните пакети ииии ..... гледаме да видиме след още инжекция от има нема толкова и ще иде на 3..))))
    Нямам идея колко са големите бикове но и един много голям да е има силата да дърпа биковете напред. Следя движенията и това връщане от 2.40 го очаквах тоест нормално е да има борба на това ниво гледайки технически, дори очаквах по голяма съпротива на 2.40 но съпротивата беше прегазена доста бързо. В момента се купува стабилно от аска и то доста систематично с привидно по слаб бид в който се крият айсберги. Темпото го определя/ят доста професионално.

    За това колко голяма ще е съпротивата нагоре на фона на много разпродали е трудно да се каже но според мен не малко продаваха и вкарваха в Софарма по пътят нагоре което засега се вижда е грешна стратегия. Не че Софарма не си заслужава но както знаем тоя пакет така и не минава засега.



    Коментар


    • както кажеш, джендъре .............. нека, така да е...

      първо влизаш в темата с това:

      Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

      Не че не е било, ама дребната публика се поизучи, та и са гледали "клиповете" кога в края на "ешалона" - останали единици бойци стрелят и по сигнални ракети, а след тях - тъма и пустош.
      Ха дано Ви се върже меракот, и телетата да въркат!
      после като се изнерви написа това:

      Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      аз и днес имам продажби по позицията
      сега ни в клин, ни в ръкав това:

      Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Ееее- " така че дишай и разкършвай дор не са те опаковали пак" - аз какво съм казъл -от 04,2014 малко ли е?
      толкова ли е трудно да застанеш като мъж и да кажеш нещо от сорта "пожелавам успех на държащите акции в позицията" и да си насочиш енергията в нещо градивно?

      започвам да се убеждавам, че има смисъл от Истанбулската конвенция и от нуждата да се формулира съществуването на трети пол

      каквото и да си говорим -> джендър-а си е джендър
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Не я харесват тази акция инвеститорите и това е. Аз пък нямам нищо против да притежаваме само аз и мажоритаря, и той да определя цената

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          напротив, не съм стоял нито вързан, нито свит, а през цялата минала година съм изразявал несъгласие с редица действия на мажоритаря

          всички остали тук мълчахте и един не ме подкрепи когато исках отговори от мистър Керезов ............... всеки "викаше" продавай и се махай от акцията щом не ти харесва ................. а съм един от малкото който есента реинвестира целия дивидент обратно тук...

          така, че ми се струва, че ти ме бъркаш с някой

          Ееее- " така че дишай и разкършвай дор не са те опаковали пак" - аз какво съм казъл -от 04,2014 малко ли е?

          Коментар


          • Сохо няколко оферти с десетки иляди бройки не са няколко бикове, нале, може да е само един "бик" но с много оферти. Не знам да си наблюдавал постоянно, но когато цената още в началото мина 2,40 бичите оферти изчезнаха отведнъж и ... играчорите започнаха обратното броене, докараха на 2,30 та минаха няколкото от сравнително последните пакети ииии ..... гледаме да видиме след още инжекция от има нема толкова и ще иде на 3..))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



              Не че не е било, ама дребната публика се поизучи, та и са гледали "клиповете" кога в края на "ешалона" - останали единици бойци стрелят и по сигнални ракети, а след тях - тъма и пустош.
              Ха дано Ви се върже меракот, и телетата да въркат!
              Когато големите бикове проправят пътят и малките закачат по некое мИче на рогата На тоя етап виждам стабилни бикове водачи които ми се вижда имат ясна цел

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                Ей, много се надъхвате, кога некой шийт върви нагоре.
                Аз пък малко по песимистично да кажа: кой знае кви покупки над 2,50 не мисля, че ще има до консолидирания.
                Нямам препоръки, имам по-вече от колко ми требват.
                Искрено се надявам да ме опровергайте.
                Аз пък малко да припомня твойто творчество от тази година:

                04.01.2018, 16:20
                Първоначално изпратено от dex
                Големи песимисти сте, аз се надявам на 3 лева още за Q1
                *Не е препоръка, имам акции.
                Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                Не вярвам, да успее да пробие двата лева.
                Дивиденти по вече от 6 ст. няма да видим, ако дадат изобщо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Тук много ''разбирачи'' продадоха на доста ниски нива и сега обвиняват всичко и всеки за това, но не и себе си.
                  +1

                  система не ми позволява да ти сложа едно лайкче, но тук го правя
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    Чертежа е за тебе и подобни, аз съм в орбитата и никога в групата с повече от 5%, та сигурното е че съм спастрил и прибрал реколтата де съм садил.Погледни и споделения портфейл кога е постнат, ама дрънкай си - сега ти е времето, аз и днес имам продажби по позицията!
                    нито ме интересуват други портфейли, нито знам къде си го постнал, нито ти знам днес продажбите, но, че ти се иска да влезнеш в ХИМ-а си личи от 3 658 км (както навремето пишеше люкчо)

                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Тук много ''разбирачи'' продадоха на доста ниски нива и сега обвиняват всичко и всеки за това, но не и себе си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        стоял си вързан свит в зона "малка бира" с години, така че дишай и разкършвай дор не са те опаковали пак
                        напротив, не съм стоял нито вързан, нито свит, а през цялата минала година съм изразявал несъгласие с редица действия на мажоритаря

                        всички остали тук мълчахте и един не ме подкрепи когато исках отговори от мистър Керезов ............... всеки "викаше" продавай и се махай от акцията щом не ти харесва ................. а съм един от малкото който есента реинвестира целия дивидент обратно тук...

                        така, че ми се струва, че ти ме бъркаш с някой
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alexander The Gr
                          ..само не разбрах от къде Jekata вади справката по-долу .....
                          Всеки сайт с борсова информация може и да има справка, По интересното е, че за първи път се налага да се инжектират 13 мил, за да се качи с 50 стинки, в предишни години бяха 3 пъти по-малко, май може да изwedem чисто емпиричния извод, че за ... 3 кинт може да са нужни и повече, е верно че папирата не е за дребосъци, но без инжекция едва ли баберека ще може да я закара до там.))))... засега следващи инжекциии не изглеждат кой знае колко оправдани... та както беше казал Kостолани - на борсата очаквай неочакваното (не е казал че не е препоръка, но да кажем и това )
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            Чертежа е за тебе и подобни, аз съм в орбитата и никога в групата с повече от 5%, та сигурното е че съм спастрил и прибрал реколтата де съм садил.Погледни и споделения портфейл кога е постнат, ама дрънкай си - сега ти е времето, аз и днес имам продажби по позицията!
                            Гледах по едно време едни 50 бр явно са твойте...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              ето с този те бъркам

                              [ATTACH=CONFIG]n3292119[/ATTACH]

                              познаваш ли го този дето те бъркам с него?

                              не съм виновен, че чакаше 2,20 а после продаде на 1,46

                              сори

                              искат се топки за да я играеш тази игра, а не да се преобличате в мечи кожи и да пишете колко е кисело гроздето...
                              Чертежа е за тебе и подобни, аз съм в орбитата и никога в групата с повече от 5%, та сигурното е че съм спастрил и прибрал реколтата де съм садил.Погледни и споделения портфейл кога е постнат, ама дрънкай си - сега ти е времето, аз и днес имам продажби по позицията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                дърдорко с кого ме бъркаш
                                ето с този те бъркам

                                Click image for larger version

Name:	inta53-CHIM 06.10.2016.jpg
Views:	3
Size:	13.7 КБ
ID:	3292119


                                познаваш ли го този дето те бъркам с него?

                                не съм виновен, че чакаше 2,20 а после продаде на 1,46

                                сори

                                искат се топки за да я играеш тази игра, а не да се преобличате в мечи кожи и да пишете колко е кисело гроздето...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X