IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Като ядеш дървото няколко пъти сам ще достигнеш до своята истина.
    От октомври 2007 насам, дървото на бефебетУ го ядат все едни и същи....все още поглеждащите я.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Като ядеш дървото няколко пъти сам ще достигнеш до своята истина.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
        Хм... защо хората да купуват нещо евтино, което може и да продължи да пада? Не е ли по-добре човек да купи нещо малко по-скъпо, но когато е във възходящ тренд?
        Като ядеш дървото няколко пъти сам ще достигнеш до своята истина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение
          Взех да разбирам защо ми трият коментарите тук. Това, обаче няма да промени положенито. Надявам се, това вече да не се случва.
          трият безобразно, не го преживявай
          На мен ми е по-интересно ако англичаните кажат "не" (на референдума), дали ще има суркане освен на други места, и евентуално много ли ще е
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Взех да разбирам защо ми трият коментарите тук. Това, обаче няма да промени положенито. Надявам се, това вече да не се случва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              На 1,80 не я искаха акцията щото всеки чакал да види тренд нагоре... Е, опитайте сега да си купите.. За 10 000 акции поне 10% нагоре цената.. ами за 100 000!?
              Ами обратният вариан колко .ще е цената ако трябва излезеш 100 000

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                На 1,80 не я искаха акцията щото всеки чакал да види тренд нагоре... Е, опитайте сега да си купите.. За 10 000 акции поне 10% нагоре цената.. ами за 100 000!?
                Хм... защо хората да купуват нещо евтино, което може и да продължи да пада? Не е ли по-добре човек да купи нещо малко по-скъпо, но когато е във възходящ тренд?
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  На 1,80 не я искаха акцията щото всеки чакал да види тренд нагоре... Е, опитайте сега да си купите.. За 10 000 акции поне 10% нагоре цената.. ами за 100 000!?
                  А с колко акциЙ може да се върне цената до 1.80?
                  А до 50 стинки?

                  Коментар


                  • На 1,80 не я искаха акцията щото всеки чакал да види тренд нагоре... Е, опитайте сега да си купите.. За 10 000 акции поне 10% нагоре цената.. ами за 100 000!?

                    Коментар


                    • Еха, аз тук съм на печалба!
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Всичкото мечка се изпокри в гората
                        Те мечките да не са прости То на слънце вече се не стои. Друго си е под дървенце, под чадърче, а още по-добре и с климатиче...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Продавачи нещо не останаха
                          Всичкото мечка се изпокри в гората

                          Коментар


                          • Продавачи нещо не останаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                              Каквато и култура да градят, докато не прекратят порочната практика с облигациите и не я заменят с една нормална дивидентна политика (както в Румъния например) няма как да спечелят доверието на миноритарните. Имам акции и не препоръчвам нищо!
                              +1

                              Все си мисля, че разбират как тия облигации им пречат да лъснат целите в бяло. Надявам се разумът да надделее .... евентуално след стрес тестовете.
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Мда, и аз съм го получил на мейла. Срещите ще бъдат тримесечни! Градят корпоративна култура пичовете.
                                Абе Батя ви знае къде да инвестира...
                                Каквато и култура да градят, докато не прекратят порочната практика с облигациите и не я заменят с една нормална дивидентна политика (както в Румъния например) няма как да спечелят доверието на миноритарните. Имам акции и не препоръчвам нищо!
                                Last edited by Чичо Манчо; 16.06.2016, 14:57.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X