IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А къде може да се види отчета?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      кой натиска с тези петици и стопира ръста
      Нека си натиска, нали трябва от някой да си купуват хората и да има ликвидност Минат ли и стрес тестовете ще бъде изметен с ряз и ще остане да се чуди, как така цената се удвоила а той вече няма акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Нас 20 мил. за тримесечие ни се виждаше голяма печалба, а сега 70?
        ЯХХОООО............НОГО ЯХООО

        Коментар


        • кой натиска с тези петици и стопира ръста

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
            кво е това бе да не стана нещо с банката .................
            Нас 20 мил. за тримесечие ни се виждаше голяма печалба, а сега 70?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              93 553

              кво е това бе да не стана нещо с банката .................

              Коментар


              • 93 553

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  Абе честно не мога да ви разбера що ривети. Значи има регламентиран краен срок - в случая 30 юли. Преди това спазвали ли са крайния срок или са публикували отчетите да речем с 2 седмици закъснение? Ми не. Ми тогава що ривети?
                  Хората могат да си дадат отчета когато си поискат преди крайния срок... И са си в правото си.
                  Да ти кажа що реват - те просто са си такива....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    Както казва Мастър Йода: "Търпение му е майката, май френд..." и силна храна.
                    Е не. Една година да стискам падаща акция, не ме кефи.
                    Такова търпение на сегашното темпо и начин на търгуване си е равносилно на изваждане от играта.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                      Убийствен довод
                      Абе честно не мога да ви разбера що ривети. Значи има регламентиран краен срок - в случая 30 юли. Преди това спазвали ли са крайния срок или са публикували отчетите да речем с 2 седмици закъснение? Ми не. Ми тогава що ривети?
                      Хората могат да си дадат отчета когато си поискат преди крайния срок... И са си в правото си.
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Тук загубих едни 300 лева преди година, когато: "щяхме, да ходим на 5 лева"...
                        Купих на 2.80 и продадох в бягство на 2.40.
                        Батя, да ти е честит пакета, колко ти е средната?
                        Аз моята загуба я преглътнах и търгувам, отдавна забравил за тегавата история тук.
                        Стои ли ти пакета?
                        Блокирани пари.
                        в моя пакет средната е 2,07.не мисля да купувам повече но мисля да почна да продавам от 2,80 нагоре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Тук загубих едни 300 лева преди година, когато: "щяхме, да ходим на 5 лева"...
                          Купих на 2.80 и продадох в бягство на 2.40.
                          Батя, да ти е честит пакета, колко ти е средната?
                          Аз моята загуба я преглътнах и търгувам, отдавна забравил за тегавата история тук.
                          Стои ли ти пакета?
                          Блокирани пари.
                          Както казва Мастър Йода: "Търпение му е майката, май френд..." и силна храна.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Тук загубих едни 300 лева преди година, когато: "щяхме, да ходим на 5 лева"...
                            Купих на 2.80 и продадох в бягство на 2.40.
                            Батя, да ти е честит пакета, колко ти е средната?
                            Аз моята загуба я преглътнах и търгувам, отдавна забравил за тегавата история тук.
                            Стои ли ти пакета?
                            Блокирани пари.
                            Last edited by Manyface God"; 26.07.2016, 09:31.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Споко, т.г. ще го изкарат на 29-ти
                              Впрочем коя БГ банка изкарва отчет преди крайния срок?
                              Убийствен довод

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Абе тия докога ще ни мъчат? Миналата година са пуснали отчета на 30 юли, половин час преди полунощ И тая година ли ще е така?. В нормалните държави компаниите си имат публичен график за тая цел.
                                Споко, т.г. ще го изкарат на 29-ти
                                Впрочем коя БГ банка изкарва отчет преди крайния срок?

                                Коментар

                                Working...
                                X