IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

    Ама хич не е препоръка!!!
    А на мене нещо ми подсказва, че искаш да продадеш на по-висока цена и мнооооооооого, ама мнооого евтино нещо ти подсказва
    Частни инвеститоре от Шумен, какво не разбра! Естествено, че искам да продам на по-висока цена и след като смятам, че събранието през декември няма да е само с една точка дневен ред, съм си купил още акции през миналата седмица и чакам хубави новини около Никулден. За мен е елементарно, за теб като е много евтино, развивай се както намериш за добре. Тука стана някаква мода тия дето нямат, да дават акъл на тия дето имат. Лек ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

      Когато прочетох това, стигнах до извода, че фразата "все едно ми четеш мислите", не е лишена от смисъл. Никъде няма информация, но нещо ми подсказва, че ще има и други точки в дневният ред на ОСА на 19. 12. 2017 г. Таман за Никулден ще стане яко.
      Не е препоръка.
      Ама хич не е препоръка!!!
      А на мене нещо ми подсказва, че искаш да продадеш на по-висока цена и мнооооооооого, ама мнооого евтино нещо ти подсказва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Тя ако ставаше с анкети тая работа...
        Ще поживеем и ще видим!
        Досегашния ми опит показва че в 90% от случаите оптимизма и търпението ми се възнаграждават подобаващо
        признай че държиш над 5% и че сте се уговорили за пакета вече. майтап. наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Тя ако ставаше с анкети тая работа...
          Ще поживеем и ще видим!
          Досегашния ми опит показва че в 90% от случаите оптимизма и търпението ми се възнаграждават подобаващо
          Когато прочетох това, стигнах до извода, че фразата "все едно ми четеш мислите", не е лишена от смисъл. Никъде няма информация, но нещо ми подсказва, че ще има и други точки в дневният ред на ОСА на 19. 12. 2017 г. Таман за Никулден ще стане яко.
          Не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            На последната анкета масовата част от запитаните отговориха че очакват продажна цена на пакета малко над 6 лева,не знам какви са ви надеждите за над 8 ......иначе мажо щеше да крепи на по-високо ниво от днешното
            Тя ако ставаше с анкети тая работа...
            Ще поживеем и ще видим!
            Досегашния ми опит показва че в 90% от случаите оптимизма и търпението ми се възнаграждават подобаващо

            Коментар


            • На последната анкета масовата част от запитаните отговориха че очакват продажна цена на пакета малко над 6 лева,не знам какви са ви надеждите за над 8 ......иначе мажо щеше да крепи на по-високо ниво от днешното
              Last edited by спекуланта; 23.11.2017, 17:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Щях да се съглася относно коментара (и надеждите) за посочената цена .. ако се продаваше мажоритарен дял..
                Ама дотук само слухове и то за миноритарен дял ...
                Съгласен съм. На база слухове - само толкова!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Ей неефективно и каубойско пазарче сме си и това е! Ако беше една нормална борса с оглед подготвяната сделка за част от банката и евентуалната й цена (при Р/В 1-1,10), цената щеше бавно да пълзи към тази цел. Но при нас не.. замряхме си за месеци наред и като станат нещата ще има пак юруш на маслините и рязко отскачане към 8-9 лв.
                  Щях да се съглася относно коментара (и надеждите) за посочената цена .. ако се продаваше мажоритарен дял..
                  Ама дотук само слухове и то за миноритарен дял ...
                  Аз си мисля, че в една друга БГ банка могат да влязат сериозни инвеститори ,..само да се олаби малко пресата срещу Русия ...Отделно, че я провериха по спомен на 97% (корпоративните). Затова и съм заложил там ....
                  Last edited by Protokol; 23.11.2017, 16:27.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • На нормалните борси, банките дават дивидент. 5 и нещо даже и е много високо.

                    Коментар


                    • Ей неефективно и каубойско пазарче сме си и това е! Ако беше една нормална борса с оглед подготвяната сделка за част от банката и евентуалната й цена (при Р/В 1-1,10), цената щеше бавно да пълзи към тази цел. Но при нас не.. замряхме си за месеци наред и като станат нещата ще има пак юруш на маслините и рязко отскачане към 8-9 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Да хубав софтуер,БЛАГОДАРЯ.Лично ти кои фондове от всичките най вече следиш?
                        Наистина полезен софтуер.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Да хубав софтуер,БЛАГОДАРЯ.Лично ти кои фондове от всичките най вече следиш?
                          За мен най-показателни са фондовете на ОББ и ДСК. Затова съм ги изнесъл в отделни менюта отстрани, заедно с още няколко фонда, но основните за мен са ОББ и ДСК.

                          Коментар


                          • Не е тайна, мога да споделя, че в момента съм на +66% тука. Имам достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                              ...........

                              За утешителна награда на любопитните ще кажа, че софтуерът ми за следене на дяловете на договорните фондове пак работи.

                              http://baud.bitballoon.com
                              Колко само са показателни за философията на пазарите тия графики.. показват как обратно на здравата логика и на икономическия закон за търсенето и предлагането, с нарастване на цените се покачва и броя (търсенето) на дяловете
                              Просто психологията на тълпата е водеща сила и побеждава всякакви точни науки и логически сметки

                              Браво за труда Ванка!

                              Коментар


                              • Моят скромен опит от 12 години на нашата борса ме научи, че тук всеки го интересува другите какво и колко имат, особено ако за тези други се предполага, че имат повече акции, но рядко човекът, който се интересува, би споделил той самият какво и колко има. Във форума вече не споделям нито къде инвестирам, нито колко акции имам. Може пък при ФИБ да нямам нито една акция и тежестта на акцията в портфейла ми да е 0%. За утешителна награда на любопитните ще кажа, че софтуерът ми за следене на дяловете на договорните фондове пак работи. http://baud.bitballoon.com Last edited by Иван Давидов
                                При мен е нула проценти (y) без кардиологични сътресения (засега)
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X