Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SOFCOM, SOFCOM2 / 6SO, 6SOA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Верно е че нямаме златодобивни компании на БФБ, но пък си имаме компания която печели без значение от посоката на златото, но пък ако е нагоре по -добре https://m.investor.bg/analizi/91/a/v...ystove-309667/
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Симо да пием по една бира това лято какво ще кажеш ?
      Готово Вожде . Вече бях две седмици на почивка ,че и в твоят район бях , ама мислех че ръководиш фирмата в USA. След 20 - и мисля пак да се топна в Черно море като за последно и ако още си тук ще се обадя.
      Иначе по темата - отчета пак кърти .

https://www.investor.bg/novini-i-ana...n-leva-309475/
      Last edited by MrSi; 06.08.2020, 12:39.

Коментар

• Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

Не съм смятал бройките, но не пречи в бъдеще да се обяви и ново, дивидента редовен, акцията подкрепят, радват за сега.
        Запознайте се с дневния ред на ОСА за 2020.

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Тук май приключиха с обратното изкупуване !
          Не съм смятал бройките, но не пречи в бъдеще да се обяви и ново, дивидента редовен, акцията подкрепят, радват за сега.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Тук май приключиха с обратното изкупуване !

Коментар

Ташуне, ти до България идваш ли си ? Ела протестирай да свалим Тиквун, че борсата да живне и тя !
              Дадено !!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Ташуне, ти до България идваш ли си ? Ела протестирай да свалим Тиквун, че борсата да живне и тя !

Коментар

• Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

При условие че ги дават по два пъти годишно, струва ми се добре

Коментар

Как ви се струват 20ст., добре ли е, зле ли е ? Аз бих казал бива
                    При условие че ги дават по два пъти годишно, струва ми се добре

Коментар

Някъде другаде може би но не и тук.
                      Пак предлагат дивидентец
                      Как ви се струват 20ст., добре ли е, зле ли е ? Аз бих казал бива

Коментар

• Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

изкупуването и даване на дивидент са две противоположни по същност подхода
                        Някъде другаде може би но не и тук.
                        Пак предлагат дивидентец

Коментар

И така не е зле, 20% ръст на печалбата или от 40ст. на 48ст. на акция
                          аз се бях нагласил за 65 ст., ама нищо.... чакаме Q1 и Q2 да видим Covid как се отразява

Коментар

Точно така. Колегата се бърка сериозно. Това мисля е поради въвеждането на новият Евро стандарт по МСФО от 2019г
                            И така не е зле, 20% ръст на печалбата или от 40ст. на 48ст. на акция

Коментар

• Първоначално изпратено от Iliya Angelov Разгледай мнение

Спрямо 2018 е 200 000 лв. нагоре, ама спрямо неодитирания Q4 за 2019 от x3news сравнявам. Там е 1.6 мил. лв. грубо печалбата, сега стана 1.2 мил лв.
                              Така е, нещо счетоводно не е наред, не е малка разликата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Iliya Angelov Разгледай мнение

Спрямо 2018 е 200 000 лв. нагоре, ама спрямо неодитирания Q4 за 2019 от x3news сравнявам. Там е 1.6 мил. лв. грубо печалбата, сега стана 1.2 мил лв.
                                Точно така. Колегата се бърка сериозно. Това мисля е поради въвеждането на новият Евро стандарт по МСФО от 2019г

Коментар

Working...
                                X