IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    ДАХ в момента е 6706 , Комерса 2 ,42 ,Дойче банк на 35,67 евро.
    Купувах при Комерса защото смятам ,че акулата пак използва сходен номер ,купува до 14,15 ч на таргета и определена цена 2,52-2,55 и после като вижда че има напън надолу пуска ги по надолнището и прибира акциите им, на всеки цент се поставяше оферта купува по милион без опит за нагоре както сутринта и мейкъра се скри даже след 16 ч.
    Утре ще интересен ден!
    Явно отиваме към 6620-6600 а комерса има добра подкрепа тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
      Не ми взе поръчката,че изтече времето.И утре е ден!
      Лека у успех!
      ДАХ в момента е 6706 , Комерса 2 ,42 ,Дойче банк на 35,67 евро.
      Купувах при Комерса защото смятам ,че акулата пак използва сходен номер ,купува до 14,15 ч на таргета и определена цена 2,52-2,55 и после като вижда че има напън надолу пуска ги по надолнището и прибира акциите им, на всеки цент се поставяше оферта купува по милион без опит за нагоре както сутринта и мейкъра се скри даже след 16 ч.
      Утре ще интересен ден!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Имаме 8 червени сесии на ДАУ ,поне от кумова срама ще направят две ,три зелени защото 10 К ще ги зове до няколко дни и нищо не може да им помогне .Моето мнение за обръщане към 13 К . почнаха да се занимават с проблемите на ЕС и всички други аборигени според тях.Така че след Мудис ще видиме рали на ДАУ и после на ДАХ.
        Не ми взе поръчката,че изтече времето.И утре е ден!
        Лека у успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
          6765 подаде и според мен на 6715 ще е интересно.
          Имаме 8 червени сесии на ДАУ ,поне от кумова срама ще направят две ,три зелени защото 10 К ще ги зове до няколко дни и нищо не може да им помогне .Моето мнение за обръщане към 13 К . почнаха да се занимават с проблемите на ЕС и всички други аборигени според тях.Така че след Мудис ще видиме рали на ДАУ и после на ДАХ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
            Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20
            6765 подаде и според мен на 6715 ще е интересно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
              мечето=монти
              явно не си в час
              Не съм в час,понеже не влизам често,но междучасието явно свърши!

              Коментар




              • На Дакс е още рано за дълги.. аз затворих къси на 6770.
                Вече от днес страха е достатъчно голям и може да се влиза в някои акции по-сериозно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  мечето=монти
                  явно не си в час
                  Незнам дали е монти,но беше с nick мечи-цвети и нямаше грешни изказвания за определени немски банки,но както и да е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                    Няма го мечето,то беше специалист на основните немски банки!А,ако си успял да хванеш движенията,евалата.
                    мечето=монти
                    явно не си в час
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Тегаво и голямо падане в последователни дни.
                      С паричките от вчера сутринта през 40 цента и две евро.
                      Комерсбанк на 2,4 и Дойче банк на 36 евро.
                      Хайде пак почивка за да не се ядосвам като гледам маркета.
                      Сега като преосмисля цените, Комерса повече от 17 % за два дни диапазон от 2,83 до 2,39 евро луда работа.
                      Няма го мечето,то беше специалист на основните немски банки!А,ако си успял да хванеш движенията,евалата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                        Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20
                        Ако утре падне до 6700 ще пусна индекс ,което не съм правил от една година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                          Целта ще е 7045
                          Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            В момента е пълна лудница.
                            След лудницата ,следва цирк а след цирка карнавал и пълни джобове на Капакабана....
                            Поздрави!
                            П.П.Днес ДАУ тества 12 К за пети път тази година и за втори се доближава до 13К . Мисля ,че 13 и нещо му е време след като се вижда края на едно сериозно падане без корекция .
                            Last edited by Монти; 02.08.2011, 20:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zvan76 Разгледай мнение
                              Здравейте, защо се занимавате с банки, от 2 години underperform пазара, а вие продължавате да ги купувате?? Може някой да е изкарал пари, ама му се е завило свят преди това.

                              Познаваме ги ,падат с 20 % ,качват се с 15 % , правят увеличения ,свалят ги защото е суша ,защото е студ ,защото са виновни за всичко ,но някой се сеща че са подценени и за няколко часа се правят толкова колкото за години при други акции.За последните 20 дни имам четири покупки под 2,50 и още толкова продажби над 2,80 при Комерса ,при дойчебанк 4% е достатъчно...
                              какво му трябва повече на човека,няколко дни як стрест и бърза печалба. Иначе за спокойствие е БФБ,чакане за сделка през час а по твоята позиция през ден а качване редуване със спад през месец,два и то за няколко К ..

                              Коментар


                              • Аз лично ги намирам за силно подценени в момента. Иначе си прав... особено купилите 2010 са доста назад. Моменти като настоящия са добри за правене на пакет с хоризнт няколко години.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X