IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
    Голяма разпродажба,но влезнах да пробам отново дълга на 6605
    Продадох с 10 точки одгоре.Не е лесно тези дни!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
      Явно отиваме към 6620-6600 а комерса има добра подкрепа тук.
      Голяма разпродажба,но влезнах да пробам отново дълга на 6605

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ако утре падне до 6700 ще пусна индекс ,което не съм правил от една година.
        Затворих дълга на 6750. Не ми е познат ДАХ достатъчно.
        Комерса и Дойчебанк се държат но се чака нещо за нагоре след погромите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          ДАХ в момента е 6706 , Комерса 2 ,42 ,Дойче банк на 35,67 евро.
          Купувах при Комерса защото смятам ,че акулата пак използва сходен номер ,купува до 14,15 ч на таргета и определена цена 2,52-2,55 и после като вижда че има напън надолу пуска ги по надолнището и прибира акциите им, на всеки цент се поставяше оферта купува по милион без опит за нагоре както сутринта и мейкъра се скри даже след 16 ч.
          Утре ще интересен ден!
          Явно отиваме към 6620-6600 а комерса има добра подкрепа тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
            Не ми взе поръчката,че изтече времето.И утре е ден!
            Лека у успех!
            ДАХ в момента е 6706 , Комерса 2 ,42 ,Дойче банк на 35,67 евро.
            Купувах при Комерса защото смятам ,че акулата пак използва сходен номер ,купува до 14,15 ч на таргета и определена цена 2,52-2,55 и после като вижда че има напън надолу пуска ги по надолнището и прибира акциите им, на всеки цент се поставяше оферта купува по милион без опит за нагоре както сутринта и мейкъра се скри даже след 16 ч.
            Утре ще интересен ден!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Имаме 8 червени сесии на ДАУ ,поне от кумова срама ще направят две ,три зелени защото 10 К ще ги зове до няколко дни и нищо не може да им помогне .Моето мнение за обръщане към 13 К . почнаха да се занимават с проблемите на ЕС и всички други аборигени според тях.Така че след Мудис ще видиме рали на ДАУ и после на ДАХ.
              Не ми взе поръчката,че изтече времето.И утре е ден!
              Лека у успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                6765 подаде и според мен на 6715 ще е интересно.
                Имаме 8 червени сесии на ДАУ ,поне от кумова срама ще направят две ,три зелени защото 10 К ще ги зове до няколко дни и нищо не може да им помогне .Моето мнение за обръщане към 13 К . почнаха да се занимават с проблемите на ЕС и всички други аборигени според тях.Така че след Мудис ще видиме рали на ДАУ и после на ДАХ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                  Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20
                  6765 подаде и според мен на 6715 ще е интересно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    мечето=монти
                    явно не си в час
                    Не съм в час,понеже не влизам често,но междучасието явно свърши!

                    Коментар




                    • На Дакс е още рано за дълги.. аз затворих къси на 6770.
                      Вече от днес страха е достатъчно голям и може да се влиза в някои акции по-сериозно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        мечето=монти
                        явно не си в час
                        Незнам дали е монти,но беше с nick мечи-цвети и нямаше грешни изказвания за определени немски банки,но както и да е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                          Няма го мечето,то беше специалист на основните немски банки!А,ако си успял да хванеш движенията,евалата.
                          мечето=монти
                          явно не си в час
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Тегаво и голямо падане в последователни дни.
                            С паричките от вчера сутринта през 40 цента и две евро.
                            Комерсбанк на 2,4 и Дойче банк на 36 евро.
                            Хайде пак почивка за да не се ядосвам като гледам маркета.
                            Сега като преосмисля цените, Комерса повече от 17 % за два дни диапазон от 2,83 до 2,39 евро луда работа.
                            Няма го мечето,то беше специалист на основните немски банки!А,ако си успял да хванеш движенията,евалата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                              Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20
                              Ако утре падне до 6700 ще пусна индекс ,което не съм правил от една година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                                Целта ще е 7045
                                Ударен стоп,но обмислям отново дълга от сега 6760 или 6715-20

                                Коментар

                                Working...
                                X