IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    не съм още Мамуне
    Блажиш ли, блажиш ли? Вече у парите трябва да си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ти влезе ли в парите бре?
      не съм още Мамуне,ала тази позиция ще я изкарам от калта-ако ще Турско да става-осерявания, добавяния,с всички средства

      Не случайно ходих да сритам Бика на Уол Стрийт ,че стана дебела ,то мойто си стана инвестиция вече (прост и упорит)

      Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !

      Благодаря
      Last edited by hemilio; 20.06.2013, 14:55.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
        Поздравявам те за решението. Много "инвеститори" не могат да преглътнат и минималната загуба, затова държат позиция докато загубата стане максимална. Явно преглъщането на максимална загуба е по-лесно.
        Абе Нокер, стига с тези лозунги бре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
          Не беше нетърпение, просто след скока до 8500 имах шанса за изляза със загуба 30 евро и я затворих. Пък идваше изказването на Бернанке, а както сега пазара се сурна, така можеше и да се изригне, ако Бернанке беше казал друго. Вече е ясно, че ако я обях оставил щеше да е на +, но не съжалявам, пазара и утре ще е там.

          Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !
          Поздравявам те за решението. Много "инвеститори" не могат да преглътнат и минималната загуба, затова държат позиция докато загубата стане максимална. Явно преглъщането на максимална загуба е по-лесно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            търпението е злато

            Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
            Не беше нетърпение, просто след скока до 8500 имах шанса за изляза със загуба 30 евро и я затворих. Пък идваше изказването на Бернанке, а както сега пазара се сурна, така можеше и да се изригне, ако Бернанке беше казал друго. Вече е ясно, че ако я обях оставил щеше да е на +, но не съжалявам, пазара и утре ще е там.

            Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              търпението е злато

              Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
              Ти влезе ли в парите бре?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                Затварям късото на 8130, стигат ми толкова силни усещания по тая позиция
                търпението е злато

                Никой ли не търгува дакс? , гледам темата позападнала
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                  Качих се и аз от твойта страна на пързалката от 8100
                  Затварям късото на 8130, стигат ми толкова силни усещания по тая позиция

                  Коментар


                  • Благодаря на всички за информацията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Ще има още едно увеличение ли?
                      Не само едно е, това дето го гласуваха миналия месец, тече от днес до 28 май

                      Това е прессъобщението, обаче искат потвърждение, че си от Германия

                      За целта
                      Germany
                      10115
                      Berlin

                      https://www.commerzbank.de/en/hauptn..._02_32906.html
                      |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                      |___________||__|___|)
                      (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                        Комерца дали ще падне до 5 евро, как мислите?
                        принципно всичко е възможно, когато банката я управляват политици ( Блесинг изпълнява каквото му каже Меркел, защото държавата е най-сериозния акционер в момента) ...

                        ако не правят повече увеличения и това е наистина за последно .. едва ли ще иде на 5, но иначе е възможно... стига да почнат пак да шушнат, че трябва да си пооправят числата....

                        Докато Меркел има сериозни %.... тая банка няма да тръгне нагоре...няма да фалира, но ще правят подобни изцепки ежегодно... това са политици... дреме им, че се разводняват акциите...нали им излизат числата. Ако сега влязат с рогата напред някои китайци.. ще им светне светофара, че така не се прави,..

                        поздрави

                        на 5 ще си взема още... ако го видим
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
                          Новата емисия са на 4.5. Днешното слизане до 7 е заради разтоварване от Софин.

                          http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
                          http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
                          Ще има още едно увеличение ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.
                            Новата емисия са на 4.5. Днешното слизане до 7 е заради разтоварване от Софин.

                            http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
                            http://www.fmsa.de/en/press/press-re...ease_fmsa.html
                            |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                            |___________||__|___|)
                            (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Не съм чел нищо от 1 месец, имам много друга работа и почти не търгувам, на колко беше увеличението 1.14 ли?
                              На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                                Ти четеш ли нещо въобще??? Купувай колкото може. Увеличиха вече капитала и зега едни бързи 50% нагоре ще има
                                Не съм чел нищо от 1 месец, имам много друга работа и почти не търгувам, на колко беше увеличението 1.14 ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X