IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
    Прав е колегата.
    От цената на акцията след ре-сплита 10:1 извадиха цената на правата и така се стигна до цена от 8 и нещо.
    Сметката е била малко "по-сложна" защото 21 права даваха право за купуване на 20 нови.
    Иначе не е допълнително фиксирано съотношение 8 към 1.
    не ме интересува от просто любопитсто...
    цената на Коба ще бъде ориентирана към цената на сплита...до следващата идиотщина на Мартин Благословения...
    Дойче банк преди две години правиха увеличение на 33 евро и вече две години играе в интервали 20-40 но средната е около 33 евро...
    Така че ако си имал акции и изчислиш с правата колко е била в момента на сплита ще имаме един бъдещ ориентир...
    аз съм хванал цената 8,3 но не знам дали е вярна... към 1,14 ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Та, шефанализаторът казал:

      "Обявената от нас през последните дни Къса Вълна е в пълен ход от тази сутрин, която се отнася както за Дакс така и за двойката Евро/ЩД, които губят яко. Изхождаме от убеждението, че това движение надолу още далеч не е приключило".

      Това се отнася за вчера, 03 07 13

      Ама, споко, това не се отнася за Кобата, тя си пада и при растящ и при падащ Дакс
      Имаше и някои случаи, обаче, когато падащият Дакс беше сигнал, че Кобата ще почне да катери.
      Втора трете над 5,6.....
      За мен 5,5 е дъното ,но третата трета ще я купувам или под 5 или когато тръгне нагоре над 6....
      Коба е банка свързана с Меркел ,сега следват избори .. да видим докъде ще я бутат... ,за мен следва едно качване поне до 7,5 ...скоро ...

      Коментар


      • Та, шефанализаторът казал:

        "Обявената от нас през последните дни Къса Вълна е в пълен ход от тази сутрин, която се отнася както за Дакс така и за двойката Евро/ЩД, които губят яко. Изхождаме от убеждението, че това движение надолу още далеч не е приключило".

        Това се отнася за вчера, 03 07 13

        Ама, споко, това не се отнася за Кобата, тя си пада и при растящ и при падащ Дакс
        Имаше и някои случаи, обаче, когато падащият Дакс беше сигнал, че Кобата ще почне да катери.

        Коментар


        • За тези, които разбират немски език

          http://www.wallstreet-online.de/nach...dax-03-07-2013

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Нещо много тихо на западния фронт...
            Влезнах в Коба на 6,15 ..пък да видим..... една трета..

            Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
            По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
            Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....
            Прав е колегата.
            От цената на акцията след ре-сплита 10:1 извадиха цената на правата и така се стигна до цена от 8 и нещо.
            Сметката е била малко "по-сложна" защото 21 права даваха право за купуване на 20 нови.
            Иначе не е допълнително фиксирано съотношение 8 към 1.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
              Аз удвоих на 5,76. Позицията ми е толкова малка че не ме боли да гледам графики и т.н. Досега съм загубил едни 200 евра само
              Като почне да пада няма спиране ,после обратното... но важното да излезеш преди да те затисне цената...
              Мисля ,че до 5 няма стигне...
              Следващата покупка щеу ми е под 5,5 ако стигне...
              Аз не бързам... нашшта борса спря ралито исега може да се правя на Нострадамус на ДАХ...:

              Коментар


              • [QUOTE=Монти;1059470294]Нещо много тихо на западния фронт...
                Влезнах в Коба на 6,15 ..пък да видим..... една трета..

                Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
                По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
                Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....[/QUOTE

                Аз удвоих на 5,76. Позицията ми е толкова малка че не ме боли да гледам графики и т.н. Досега съм загубил едни 200 евра само

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
                  По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
                  Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....
                  10 към 1 си беше. После раздодоха преференциални права за записване.

                  @hemilio: добър ден дочака

                  Коментар


                  • В ЕВРОПА ТЕПЪРВА ЩЕ ИМА ЯДОВЕ.
                    СЕДЯ И СИ ЧАКАМ ДАКСА
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      На 7,1 (или 0.71 преди сплита) бу трябвало да е. Брокера ми даде 20% допълнителни акции от продажбата на права че отворих скромна позиция на 10.
                      Нещо много тихо на западния фронт...
                      Влезнах в Коба на 6,15 ..пък да видим..... една трета..

                      Сплита ...доколко разбрах беше към 10 към 1...,
                      По късно се е коригирано към 8 към 1 ... така ли....
                      Значи при цена 1,15 към 8 и нещо.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Доста предвидим е Дакс тези дни, не посмяха с – 5% за сесия и това остави доста дребни играчи на пазара, които са на + от движенията. Все пак със сигурност са изкарали от играта тези с плитките стопове, явно са достатъчно като процент.
                        При предвидим пазар, парадоксално, но статистически печалбите са по-ниски.

                        Коментар


                        • Доста предвидим е Дакс тези дни, не посмяха с – 5% за сесия и това остави доста дребни играчи на пазара, които са на + от движенията. Все пак със сигурност са изкарали от играта тези с плитките стопове, явно са достатъчно като процент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Блажиш ли, блажиш ли? Вече у парите трябва да си
                            Не съм още,но съм близо,не съм очквал ,че за толкова кратко време ще сурне 400-450 пункта
                            Бравус

                            Ще си чакам и печалбицата,че много измъчена и дълга позиция стана
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              не съм още Мамуне
                              Блажиш ли, блажиш ли? Вече у парите трябва да си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Ти влезе ли в парите бре?
                                не съм още Мамуне,ала тази позиция ще я изкарам от калта-ако ще Турско да става-осерявания, добавяния,с всички средства

                                Не случайно ходих да сритам Бика на Уол Стрийт ,че стана дебела ,то мойто си стана инвестиция вече (прост и упорит)

                                Успех на теб иначе, знам, че отдавна държиш късите и дано успееш да затвориш благополучно !

                                Благодаря
                                Last edited by hemilio; 20.06.2013, 13:55.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X