IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДАКС-а е звяр днес !!!
    Давай батка нагоре ... 10 000 не е толкова далеч

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Добро утро
      След снощното рали спах чудесно
      ДАКС-чето расте ли расте ...
      Кой е къс в bull меркета?
      балъците като мене, само чакам момента да му скоча пак на гушата ....

      Коментар


      • Добро утро
        След снощното рали спах чудесно
        ДАКС-чето расте ли расте ...
        Кой е къс в bull меркета?

        Коментар


        • Расте
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Бонджорно рагаци и тути ебачи
            Ко ме ста?
            бонджорно, гледах индикаторите и оая статийка там, и 'Голем Ръст' на акцийте ни очаква, и гръдната жаба ако по-голема, май може и по на доле да слезнеме от 2008

            Коментар


            • Бонджорно рагаци и тути ебачи
              Ко ме ста?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hitfx Разгледай мнение
                Катеренето май ще продължава
                Не знам младежи, аз май не знам да затварям всичко и да глеам ли и аз не знам, преценете си сами

                http://solarcycles.net/2013/12/18/tower-of-sand/

                гледката ще е много грозна, ама много ....

                Коментар


                • DAX

                  Катеренето май ще продължава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от i1939 Разгледай мнение
                    По добре по квадралион на месец. Така всеки галош по света ще милионер в зелено.
                    Извън рамките на сериозното писание по-горе. Банките продължават да правят огромни печалби и да надуват балона на дериватите, който вече се измерва в квадрилиони, а не в трилиони. Така че при следващият системен крах, а те напоследък са като зимен грип, оставяте единият щам, за да те тръшне другият очаквам доста интересно движение при суровините, които сега циклят в дефлационната спирала, а леснонапечатаните пари се изливат в акции и недвижими имоти дериватни инструменти итн, но не влизат от известно време в реалната икономика. Спокойно ще дойде време акциите да спихнат и да се надуе една сериозна инфлация подобна на 79-80 година
                    ама аз неам нищо напреки, те глупаците не разбират че режат клона на който седят, те правят уж печалба, а после печалбата нема им стигне си платат заплатите, ама нищо де то като се стигне до тоя момент ше видат те 'кон боб яде ли'
                    Last edited by michaelis; 18.12.2013, 09:14.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      Чек чек да те поздравим с едно парче, че много ги обичам такива като тебе, с един поздрав DAX да отиде до година на 25 000 и ако може FED да принтират не 85 а по 185 милиарда на месец

                      http://www.youtube.com/watch?v=DyV0OfU3-FU

                      ------------------------------------------------------------------------------------
                      In Gold we trust
                      По добре по квадралион на месец. Така всеки галош по света ще милионер в зелено.
                      Извън рамките на сериозното писание по-горе. Банките продължават да правят огромни печалби и да надуват балона на дериватите, който вече се измерва в квадрилиони, а не в трилиони. Така че при следващият системен крах, а те напоследък са като зимен грип, оставяте единият щам, за да те тръшне другият очаквам доста интересно движение при суровините, които сега циклят в дефлационната спирала, а леснонапечатаните пари се изливат в акции и недвижими имоти дериватни инструменти итн, но не влизат от известно време в реалната икономика. Спокойно ще дойде време акциите да спихнат и да се надуе една сериозна инфлация подобна на 79-80 година

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Ти сигурно играеш само с по 1 контракт и общо имаш инвестирани 3 контракта?
                        Малчо,не е твоята работа.
                        Що ти със 100 ли играеш,ох аз забравих,че си на демо,верно
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Благодаря за загрижеността,но не съм в такава беда каквато си мислиш,сумата в която съм на минус е само 4 цифрена
                          Ти сигурно играеш само с по 1 контракт и общо имаш инвестирани 3 контракта?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            hemilio това твоето се нарича wishful thinking и е много опасно при трейдването.
                            Понеже ти си пуснал късите и сега ти се иска пазара да се срути и си го вярваш и отказваш да приемеш реалността и наливаш пари в губещи позиции, а пазара върви нагоре нагоре и ти се отдалечаваш все повече.
                            Моите постове те дразнят страшно много, защото ти казвам обратното на това което искаш да чуеш, и се събирате с новото си прятелче michaelis и си пишете как идва големият срив и като някоя секта си вярвате на глупостите ...
                            Чек чек да те поздравим с едно парче, че много ги обичам такива като тебе, с един поздрав DAX да отиде до година на 25 000 и ако може FED да принтират не 85 а по 185 милиарда на месец

                            http://www.youtube.com/watch?v=DyV0OfU3-FU

                            ------------------------------------------------------------------------------------
                            In Gold we trust

                            Коментар


                            • Благодаря за загрижеността,но не съм в такава беда каквато си мислиш,сумата в която съм на минус е само 4 цифрена
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • ДАКС-а го виждам да завърши 2014 някъде към 11,000-12,000 (15%-20%) ръст.
                                Ще има един спад от около 10% по някое време може да падне до 8000 (ако hemilio успее да си разтовари късите на някаква малка загуба тогава добре).

                                Коментар

                                Working...
                                X