IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДАКС-а мине ли 9400 оттам нагоре до към 9600.

    Коментар


    • подлогите европейски цял ден нищо не направиха за пореден път. сега чакат големия да се изкашля

      Коментар


      • ей програмиста стига с тия обърнати чутури гнидо такава .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Никакви метарейдъри, Бенртрейдъра е на Саксо и е супер
          Еми люде аз докат намеря правилния път, то не бяха програми и чудесии, че програмирах, че туй че онуй докато най накрая ми просветна да не гоним стотинките ами по добре брокер с който кат натиснеш нещо е това което е и позиция с месеци да се държи. Ама докат ми дойде акъла, но по добре късно от колкот никога са казали ората
          Last edited by michaelis; 20.12.2013, 14:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            Значи сме в една кръвна група горе долу, те също са Saxo Bank нали така или ти си с Метатрейдъра? Аз преди метатрейдър та метатрейдър, ей в Oanda го има и тояга бате, докато се изпълни поръчката отзад има някви милисекунди докато загрее. На Саксонците платформата обаче квот натисна - тва е
            Никакви метарейдъри, Бенртрейдъра е на Саксо и е супер

            Коментар


            • на бенча къртя аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                аз през Бенчмарк
                Значи сме в една кръвна група горе долу, те също са Saxo Bank нали така или ти си с Метатрейдъра? Аз преди метатрейдър та метатрейдър, ей в Oanda го има и тояга бате, докато се изпълни поръчката отзад има някви милисекунди докато загрее. На Саксонците платформата обаче квот натисна - тва е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  при кои брокери цъкате? български или на вънка, да видим те кво предлагат, аз цъкам при оандата и сега мигрирам при Саксо Банкерите.

                  А нивото за което говориш ти е цената на отварянето за месеца 9404 - Oanda и там е сложен най-големия аршин за сега.

                  а снимката трепе рибата, много е як, 'Рамбо' били го кръстили тоя бик
                  http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1028924
                  аз през Бенчмарк

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    цялата мъка е заради 9405 но виж надолу е пропаст . падането е свободно
                    при кои брокери цъкате? български или на вънка, да видим те кво предлагат, аз цъкам при оандата и сега мигрирам при Саксо Банкерите.

                    А нивото за което говориш ти е цената на отварянето за месеца 9404 - Oanda и там е сложен най-големия аршин за сега. И на месечна има един такъв странен candlestick не се сещам кое съзвездие беше, ама тея лунните съзвездия с такива опашки вещаят връщане пак там на 8896

                    а снимката трепе рибата, много е як, 'Рамбо' били го кръстили тоя бик
                    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1028924
                    Last edited by michaelis; 20.12.2013, 14:28.

                    Коментар


                    • цялата мъка е заради 9405 но виж надолу е пропаст . падането е свободно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                        Съгласен съм обаче една малка дрисня преди края треа да има, щото да разхлади теленцата
                        няма вече баце, ше виси и стои там като сопол +-20-30 пункта са само моеж да загубиш, плешивия, вече празнува и всички лъвове и сме само ние бастуните тука и се надлъгваме с брокера

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          стоя си аз, люпим си семки и плющя кебапчета и ви гледам само сеира, са нема нищо повече бе ора, нищо, за годината финито
                          Съгласен съм обаче една малка дрисня преди края треа да има, щото да разхлади теленцата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            Прави точно засилка за надолу и ми е много интересно само докаде
                            стоя си аз, люпим си семки и плющя кебапчета и ви гледам само сеира, са нема нищо повече бе ора, нищо, за годината финито

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Точно Head and Shoulders се получи на ДАКС-а от тук нататък атака на 9400 до 9500.
                              Прави точно засилка за надолу и ми е много интересно само докаде

                              Коментар


                              • Точно Head and Shoulders се получи на ДАКС-а от тук нататък атака на 9400 до 9500.

                                Коментар

                                Working...
                                X