IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Манчев , Що стана с Тотал...
    Може би съм от старата генерация където лекарствата и храните са убежище при криза....
    Та не бих държал Тотал вместо Байер.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Пропусна още два фактора , кото ще натиска цената в следващите 1-2 г :
      - доколко ще ги удари Тръмп с мита ...дори и да им се размине 1-2 туита могат да свършат чудеса ...за желаещите да си купят по-тънко
      - как ще покрият новите еко стандарти ...злите езици казват, че са много зле с материала ...
      Това е ясно за Колите....
      Кажи за уникредит и Коба да влизаме ли.....пак ,имам малко в Коба но е за цвят.....?!
      Чудя се дали да не влеза в Аареалбанк цялостно ,там късия Партнер затваря позицията си......или да изчакам малко....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Само 3 директора проверяват и нема с процент....
        За мен спада за скъпите коли тепърва идва .....това 40 колкото беше преди седмица ще е радост ако остане....
        За мен първо стъпало е 35 а второ 30 евра......кри криза ...
        Пропусна още два фактора , кото ще натиска цената в следващите 1-2 г :
        - доколко ще ги удари Тръмп с мита ...дори и да им се размине 1-2 туита могат да свършат чудеса ...за желаещите да си купят по-тънко
        - как ще покрият новите еко стандарти ...злите езици казват, че са много зле с материала ...
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Даймлер колко да пада още
          Само 3 директора проверяват и нема с процент....
          За мен спада за скъпите коли тепърва идва .....това 40 колкото беше преди седмица ще е радост ако остане....
          За мен първо стъпало е 35 а второ 30 евра......кри криза ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Днес ,само аз ли виждам че ДАХ го балонират изкуствено а требва поне с един ,два процента да е назад....
            Това икономически данни ,това Голфа ,това Даймлер ,това Коба ,ДВ и сие ,ЛуФТханза , Вирекард и туристите...
            Даймлер колко да пада още

            Коментар


            • Днес ,само аз ли виждам че ДАХ го балонират изкуствено а требва поне с един ,два процента да е назад....
              Това икономически данни ,това Голфа ,това Даймлер ,това Коба ,ДВ и сие ,ЛуФТханза , Вирекард и туристите...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                Продадох Bayer, влязох в Total. Да видим...
                Един път и аз да "уцеля" момента. Колко евро е подходяща цена за изход според вас?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Продадох Част от Банките си не защото се отказвам да спекулирам с тях а защото идваха сбирките на ЕЦБ и ФЕД.....тези намаления на лихвите са противопоказни на сделките биу на банките....
                  Утре след ФЕД ще хвърлям боб за покупки ....
                  Сега имам последно Вирекард около 25 бройки от 150 и чакам скок над 165+..... утре. Всичките новини там са за скок ама обикновено става не съвсем така...особенно ако ДАУ днес завърши със сериозен минус...
                  ама дървена глава си с тия банки да го ева, също кат ония с форексчийниците и техните системи хризантеми .... после брокера виновен ...
                  S&Pто ше върне до там и после май пак нагоре, което е кофти за мене защото съм шорт, да гледат да се вразумят до Декември ако не ше треа да прайм Rollover



                  че ше слезе, ше слезе ама е достатъчно да създадат проблеми и ядове на шортаците

                  Last edited by michaelis12; 19.09.2019, 10:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    брао много добре си напрайл и повече да не съм чул да ги купуаш тия, а БАУ нема да скача с никви % ти аз си държим шорта на SPXa за декември за под 2950 даже съм натоварил яко каруцата и с януарски шортове и имам само това нищо повече. Ако нещо се излъже раята на некоя зелена пръчка да им оберат парите и после фюу надоле, ако не си спомняш е върни и виж нивата на годишна база стандартно отклонение какви бяха на SPXа, едното беше overbought над таргета за годината и беше 3022 цената вече беше веднъж там и даде задна и са пак носорозите го бутат натам и оше по-голема задна ше стане на 2700 или на Тошко нивото 2600, което аз чакам да затворим и да взеем годишна заплата ....
                    Да ама винаги може да стане и друго яче ако тия пендели от ФЕДа пак нещо бъзикат пазара, т.е. "свободния пазар" ....
                    Продадох Част от Банките си не защото се отказвам да спекулирам с тях а защото идваха сбирките на ЕЦБ и ФЕД.....тези намаления на лихвите са противопоказни на сделките биу на банките....
                    Утре след ФЕД ще хвърлям боб за покупки ....
                    Сега имам последно Вирекард около 25 бройки от 150 и чакам скок над 165+..... утре. Всичките новини там са за скок ама обикновено става не съвсем така...особенно ако ДАУ днес завърши със сериозен минус...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Нали знаеш че като се качи дадена акция нагоре се освобождаваш от нея или частично или цЯлостно....
                      Така че нема да ходиме на църква че продадох над 3/4 над 6...
                      Сега проблема ми е дали днес ДАУТО ще скочи с неколко процента нагоре и после /утре ще прави бум/ или ще прави бум и утре ще се качи яко нагоре....
                      брао много добре си напрайл и повече да не съм чул да ги купуаш тия, а БАУ нема да скача с никви % ти аз си държим шорта на SPXa за декември за под 2950 даже съм натоварил яко каруцата и с януарски шортове и имам само това нищо повече. Ако нещо се излъже раята на некоя зелена пръчка да им оберат парите и после фюу надоле, ако не си спомняш е върни и виж нивата на годишна база стандартно отклонение какви бяха на SPXа, едното беше overbought над таргета за годината и беше 3022 цената вече беше веднъж там и даде задна и са пак носорозите го бутат натам и оше по-голема задна ше стане на 2700 или на Тошко нивото 2600, което аз чакам да затворим и да взеем годишна заплата ....
                      Да ама винаги може да стане и друго яче ако тия пендели от ФЕДа пак нещо бъзикат пазара, т.е. "свободния пазар" ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        Монти Колбата хвърчи ли или ше хоиме на църква, че от сабале е -3.40% надоле ....





                        а за твойте Ареали ако пробие онова зеленото нема да е ок никак даже



                        за тва нищо не мога да кажа седи там и виси като сопол на некви стероиди, ако слезе поне на 100 си заслужава един BUY там на ЕМА50 месечна иначе в Нирваната ньет ...

                        Нали знаеш че като се качи дадена акция нагоре се освобождаваш от нея или частично или цЯлостно....
                        Така че нема да ходиме на църква че продадох над 3/4 над 6...
                        Сега проблема ми е дали днес ДАУТО ще скочи с неколко процента нагоре и после /утре ще прави бум/ или ще прави бум и утре ще се качи яко нагоре....
                        Last edited by Монти; 18.09.2019, 13:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Михаеле вече Молитвата е скочила и с повече от 20 % от дъното 4,65 и то за много кратко време....вече воюва на кота 6.....
                          От 10 дни плаках в темата ту за Коба ,ту за Аареалбанк и нещата станаха , но нещо Вирекар ми зацикли на 150 , аз съм от много надолЕ тук ама цената е много повече от тази при тези печалби над 50 % та некой да каже нещо......за нея що така Цикли и да не споменава онези мошеници от ФТ и спекулата със Сингапур за да си правят тиража......
                          Монти Колбата хвърчи ли или ше хоиме на църква, че от сабале е -3.40% надоле ....





                          а за твойте Ареали ако пробие онова зеленото нема да е ок никак даже



                          за тва нищо не мога да кажа седи там и виси като сопол на некви стероиди, ако слезе поне на 100 си заслужава един BUY там на ЕМА50 месечна иначе в Нирваната ньет ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            кое къде хвърчи бе Монти ?? .... я си намести очилата и го погледни по-добре на дневна ... 1.41% "хвърчене" ли е ?! така го кааш се едно е скочила с 20% бате ....



                            ей тука не седмична има нещо като дивергенция за нагоре ама ше почакате малко за нея, докато се доразвие, после потвърждение за дъно и евентуално за догодина на нещо такова ми прилича, а дали ще е точно така не знам ....

                            Михаеле вече Молитвата е скочила и с повече от 20 % от дъното 4,65 и то за много кратко време....вече воюва на кота 6.....
                            От 10 дни плаках в темата ту за Коба ,ту за Аареалбанк и нещата станаха , но нещо Вирекар ми зацикли на 150 , аз съм от много надолЕ тук ама цената е много повече от тази при тези печалби над 50 % та некой да каже нещо......за нея що така Цикли и да не споменава онези мошеници от ФТ и спекулата със Сингапур за да си правят тиража......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Михаеле12,

                              Гледам тази Коба Фърчи нагоре и без черква....
                              А тази вирекарда много добра ама не за днес.... това казаха твойте америкаски банкери от моргановци....
                              Я пусни пак една графика на коба ,ДБ и Вирекард може и ААреалбанк....че там нещо закучи....

                              Протокол ,
                              В момента има качване на ДАХ и банките заради Бъдещи очаквания на ЕЦБ а после.....?
                              кое къде хвърчи бе Монти ?? .... я си намести очилата и го погледни по-добре на дневна ... 1.41% "хвърчене" ли е ?! така го кааш се едно е скочила с 20% бате ....



                              ей тука не седмична има нещо като дивергенция за нагоре ама ше почакате малко за нея, докато се доразвие, после потвърждение за дъно и евентуално за догодина на нещо такова ми прилича, а дали ще е точно така не знам ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                                п.с. Thomas Cook - някой да се е осмелил да го търгува... или поне да играе на стражари и апаши - както се изцепи колегата за газаджиите .,.
                                https://www.tradegate.de/orderbuch.p...n=GB00B1VYCH82
                                колко ли са му късите ???
                                Над 10% като гледам
                                https://www.fca.org.uk/publication/d...ily-update.xls

                                Коментар

                                Working...
                                X