IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    7500,8000,8300,крайна,хеджирал съм,спокойно,просто вкарах повече пари в акаунта от колкото ми се искаше.
    То че ще падне ще падне, постнах в темата NYSE едно много яко, кратко и ясно клипче, защо ще падне, но по-принцип можеш да се заяждаш когато си long, тогава загубата е лимитирана до 0, и ти знаеш, че тая тапня повече от 0 няма да падне, ама на shorta, аз съм си кръстил тая позиция 'risk position' за мене лично и лимита е +безкрайност, погледни ги на тея борси какви са малумници и го бутат като че все едно искат да хванат Господ за шлифера, ей и Haho333 техен поддръжник, но на тая земя има гравитация и колкото по високо, толкова повече засилка си взимат за на долу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      Това не бих направил то че ще падне ще падне ама човек като не знае кога тва е тъпотията. И това е още една от причините да избягвам shorta с CFD по принцип 2/3 от времето тея индекси са bullish. Усредняване не знам какво е, но ако допълваш средства в губеща позиция ако съм разбрал правилно, това не е добре по принцип хеджирай с нещо там като си short na DAX ходи с нещо на горе ей тея Японците са по побаркани и от американците. Кога ти е първия short 7200 - 7500 ?
      7500,8000,8300,крайна,хеджирал съм,спокойно,просто вкарах повече пари в акаунта от колкото ми се искаше.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Да се плаша няма ,нищо вече не може ме изненада.
        Имам къси даксове от ноември миналата година.
        Няма да ти кажа колко пъти съм усреднявал и довнасял.
        Това не бих направил то че ще падне ще падне ама човек като не знае кога тва е тъпотията. И това е още една от причините да избягвам shorta с CFD по принцип 2/3 от времето тея индекси са bullish. Усредняване не знам какво е, но ако допълваш средства в губеща позиция ако съм разбрал правилно, това не е добре по принцип хеджирай с нещо там като си short na DAX ходи с нещо на горе ей тея Японците са по побаркани и от американците. Кога ти е първия short 7200 - 7500 ?
        Last edited by michaelis; 17.12.2013, 15:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          http://www.investor.bg/sasht/337/a/p...comment-newest

          Погледни ги беее поглени ги майко мила едните пък дали 'негативна' прогноза от 1775 na 1750 wow хахаха хахахахаххх. Не знам аз чакам 1200 позитивна прогноза за моите PUT опции не знам те кво чакат, значи Gold ще лети в облаците

          Само нема се плашиш бате пазарите като погледнем историята, много обичат такива вертикални тояги и разни правоъгълни триъгълници кадето са нарисувани на графиката
          Да се плаша няма ,нищо вече не може ме изненада.
          Имам къси даксове от ноември миналата година.
          Няма да ти кажа колко пъти съм усреднявал и довнасял.
          Last edited by Andi11; 17.12.2013, 15:17.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Верно е да ева и изродите им.
            http://www.investor.bg/sasht/337/a/p...comment-newest

            Погледни ги беее поглени ги , майко мила едните пък дали 'негативна' прогноза от 1775 na 1750 wow хахаха хахахахаххх. Не знам аз чакам 1200 позитивна прогноза за моите PUT опции не знам те кво чакат, значи Gold ще лети в облаците

            Само нема се плашиш бате пазарите като погледнем историята, много обичат такива вертикални тояги и разни правоъгълни триъгълници кадето са нарисувани на графиката
            Last edited by Andi11; 17.12.2013, 15:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              нищо особено няма да стане ще се се срине малко и пак старата песен на нов глас, до края на Януари докато излезе фискалната година и после е големия мач
              Човек като види месечната графика и гледа не нормален Bull Trend а 3 годишно рали, ако можеше да го изправят на 90° или с обратен наклон най добре ще да е
              Верно е да ева и изродите им.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hitfx Разгледай мнение
                Има голяма вероятност да се окажеш прав. Ще видим утре вечер какво ще стане
                нищо особено няма да стане ще се се срине малко и пак старата песен на нов глас, до края на Януари докато излезе фискалната година и после е големия мач
                Човек като види месечната графика и гледа не нормален Bull Trend а 3 годишно рали, ако можеше да го изправят на 90° или с обратен наклон най добре ще да е
                Last edited by michaelis; 17.12.2013, 13:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Да,но аз я разглеждам като корективно движение.
                  Има голяма вероятност да се окажеш прав. Ще видим утре вечер какво ще стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Че и на СДФ,пак можеш да си фиксираш загубата с ордер ОСО.
                    е как ще си фиксирам загуба с CFD освен със stop loss, не знам какво е това O.C.O. с опцията губиш премията но имаш време като бариера иначе нека скача колкот си иска.
                    Поставям пут опция на 9100 то отиде на 9400, няма проблем загубата си е фиксирана ама с CFD загубата ми е 300 пункта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hitfx Разгледай мнение
                      Сериозна позитивна сесия за DAX вчера
                      Да,но аз я разглеждам като корективно движение.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • DAX

                        Сериозна позитивна сесия за DAX вчера

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          ами не го остайх защото ме гърбиха вече 50 пъти от short, за тва вече само с опций short,ако стане стане ако не загубата ти е фиксирана, па нека ходи кадет ще, аз постнах и в NYSE после и без тва няма значение и 2008 пасти да яде
                          Че и на СДФ,пак можеш да си фиксираш загубата с ордер ОСО.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            ако знаеш какъв профит чакаш,що не си сложи поръчка да си вземеш профита на нивата на които си мислил?
                            хубаво,дерзай.
                            кабела съм го укъсил
                            ами не го остайх защото ме гърбиха вече 50 пъти от short, за тва вече само с опций short,ако стане стане ако не загубата ти е фиксирана, па нека ходи кадет ще, аз постнах и в NYSE после и без тва няма значение и 2008 пасти да яде

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              Акциите сега навлизам в тоя бранш те са по волатилни и от DAX, а точно понеделника преди да падне 400 пункта ми скаса нервите аз short той не, трагне аз пак на долу, то пак подскочи, викам си мама ти дееба ше те остаа днеска и на следващтия ден тея от работата ме занимаваха с глупости, треаше да работим и изпуснах 400 пункта ама поне опциите сваршиха работа но пазара винаги ти дава втори шанс няя страшно, а аз кво гледам FTSE, DAX, SP500 - директора, DOW, SMI, EURStoxx дам, валутки EUR/JPY/GBP/USD и от скоро златото защото много го намразиха нещо
                              ако знаеш какъв профит чакаш,що не си сложи поръчка да си вземеш профита на нивата на които си мислил?
                              хубаво,дерзай.
                              кабела съм го укъсил
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Дакс търгувам от близо 3 години,но не е за слаби сърца и малки акаунти.
                                Много е палав,дащен е и в същото време опасен,хубаво го оприличи на бесен кон!
                                ЦФД,предимно,на NYSE-s&p 500,от Европейските преди се заигравах с CAC 40 и EUROSTOX 50,акции на s&p 500,Валутни двойки,злато и сребро,когато е в цикъл на даване абе всичко което мърда
                                Акциите сега навлизам в тоя бранш те са по волатилни и от DAX, а точно понеделника преди да падне 400 пункта ми скаса нервите аз short той не, трагне аз пак на долу, то пак подскочи, викам си мама ти дееба ше те остаа днеска и на следващтия ден тея от работата ме занимаваха с глупости, треаше да работим и изпуснах 400 пункта ама поне опциите сваршиха работа но пазара винаги ти дава втори шанс няя страшно, а аз кво гледам FTSE, DAX, SP500 - директора, DOW, SMI, EURStoxx дам, валутки EUR/JPY/GBP/USD и от скоро златото защото много го намразиха нещо
                                Last edited by michaelis; 16.12.2013, 23:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X