IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Нокиа , 3,29 ....?
    Нямат спирачка....или имат?
    Кофти тръпка...ще чакам ... Мога и 10 г., живот и здраве.,.
    Изхарчих кеша - за последно добавих на 3.34 ...
    Успех с Wirecard
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Интересна теза... Ако не сменят СЕО ще призная, че си прав .,..
      Това, че отрязаха дивидента е чудесно. Единственото, което ще натиска цената е всеобщо понижаване на индексите... За ме е добър баланс за място, където да паркираш част от портфейла .,.. въпреки, че все още съм на мнение , че е време да се държи повече кеш.
      Относно долната граница на рейнджа ...аз я видях вече вчера
      Нокиа , 3,29 ....?
      Нямат спирачка....или имат?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

        Занимавах се с Нокиа преди година-две. Тогава ми се струваше, че като фирма, която е част от бъдещата визия на света, а на всичко от горе е част и от олигопол, просто няма как да сбъркат. Сега вече е ясно, че и мениджмънта им мисли така.
        Неприятното в инвестиционната ти теза дори и при тези ниски нива е, че нямат нужда от теб. Ниско-рисков, обслужваем дълг, а дори и да им трябват средства - безплатни пари в Европа Лагард дал. А ако нямат нужда от теб - каква награда очакваш?

        Не е ли по-разумно да приемем, че онзи-деншните цени от 3,80 ще са нашия първи изход и да изчакаме да видим долната граница на бъдещия рейндж?
        Много вероятно е при цена под 5 да излязат доста от институционалните инвеститори, а да влязат любителите на играта без комисиони.
        Ако това стане - може да очакваме доста дни с движения от около 10%, а накрая след година - цената да си е пак тук?
        Интересна теза... Ако не сменят СЕО ще призная, че си прав .,..
        Това, че отрязаха дивидента е чудесно. Единственото, което ще натиска цената е всеобщо понижаване на индексите... За ме е добър баланс за място, където да паркираш част от портфейла .,.. въпреки, че все още съм на мнение , че е време да се държи повече кеш.
        Относно долната граница на рейнджа ...аз я видях вече вчера
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Мдаа, заредил съм се със спокойствие ... и кураж
          Да вземе Доналд да туитне, нещо за нея и гледай какво става ... Ако бях на негово място направо щях да я купя и да си реша проблема със сигурността . Разбира се , ако не купува Гренландия ...че няма да му остане кеш .
          Извън майтапа, нищо чудно някой като Ейпъл или Макрософт да прояви любопитсво към сегашната и ниска оценка ...както и към купищата патенти които има
          Занимавах се с Нокиа преди година-две. Тогава ми се струваше, че като фирма, която е част от бъдещата визия на света, а на всичко от горе е част и от олигопол, просто няма как да сбъркат. Сега вече е ясно, че и мениджмънта им мисли така.
          Неприятното в инвестиционната ти теза дори и при тези ниски нива е, че нямат нужда от теб. Ниско-рисков, обслужваем дълг, а дори и да им трябват средства - безплатни пари в Европа Лагард дал. А ако нямат нужда от теб - каква награда очакваш?

          Не е ли по-разумно да приемем, че онзи-деншните цени от 3,80 ще са нашия първи изход и да изчакаме да видим долната граница на бъдещия рейндж?
          Много вероятно е при цена под 5 да излязат доста от институционалните инвеститори, а да влязат любителите на играта без комисиони.
          Ако това стане - може да очакваме доста дни с движения от около 10%, а накрая след година - цената да си е пак тук?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Спокойно , големите акули се пробват като големи аннализатори и ще я докарат около 3,3 ....после да се надяваме нагоре.
            Говоря за Голдманите и барклаусите....
            Първите с това 3,30 и сел могат да повлекат доста оФце.....
            Мдаа, заредил съм се със спокойствие ... и кураж
            Да вземе Доналд да туитне, нещо за нея и гледай какво става ... Ако бях на негово място направо щях да я купя и да си реша проблема със сигурността . Разбира се , ако не купува Гренландия ...че няма да му остане кеш .
            Извън майтапа, нищо чудно някой като Ейпъл или Макрософт да прояви любопитсво към сегашната и ниска оценка ...както и към купищата патенти които има
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Не се сдържах и удвоих на 3.44 ...
              И от спекулант станах дългосрочен
              Спокойно , големите акули се пробват като големи аннализатори и ще я докарат около 3,3 ....после да се надяваме нагоре.
              Говоря за Голдманите и барклаусите....
              Първите с това 3,30 и сел могат да повлекат доста оФце.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Благодаря, ...ако потъне още ще те чакам в клуба. Аз няма да добавям , щото бая си купих . Ама така е при дънния риболов - голяма стръв за голяма риба
                Не се сдържах и удвоих на 3.44 ...
                И от спекулант станах дългосрочен
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                  Компания, която бе пълен хегамон в даден сегмент и се провали тотално, не заслужава доверие, за момента посоката при тях е само една. Нямат някакво особено конкурентно предимство в сферата на 5G технологиите, където наблягат в момента. Доста рязко спадна днес, едни 10% са възможни краткосрочно да се направят, но за повече от няколко месеца не може да им се вярва за чудеса.
                  Провалила се напълно- доста силни думи... Чудя се колко от световния пазар трябва да държи една успешна компания ? Apple , ...Tesla
                  п.с. по харесвам Ериксон, но в случая мисля, че Нокия е по сгодна на тия цени...
                  Last edited by Protokol; 25.10.2019, 09:05.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Успех ти желая !Утре ще ги погледна сутринта и ако са върнали под 3,3 ще купя ако не ....ще си гледам моя жертвен агнец вирекард....!
                    Благодаря, ...ако потъне още ще те чакам в клуба. Аз няма да добавям , щото бая си купих . Ама така е при дънния риболов - голяма стръв за голяма риба
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Nokia
                      Каква оценка давате - покупка или продажба ?
                      Компания, която бе пълен хегамон в даден сегмент и се провали тотално, не заслужава доверие, за момента посоката при тях е само една. Нямат някакво особено конкурентно предимство в сферата на 5G технологиите, където наблягат в момента. Доста рязко спадна днес, едни 10% са възможни краткосрочно да се направят, но за повече от няколко месеца не може да им се вярва за чудеса.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Не...но на 3.54 намазах филията ...
                        Надявам се да съм направил добра преценка - сравнително малко дълг, както и конкуренция ...Когато приключат с интеграцията на Алкател, пазара ще им се отплати..Не ми харесва , че се опитват да правят всичко в сферата на телекомуникациите , вкл. телефони ...ама може и е +
                        Успех ти желая !Утре ще ги погледна сутринта и ако са върнали под 3,3 ще купя ако не ....ще си гледам моя жертвен агнец вирекард....!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Трябва да си купил 3,52..?
                          Не...но на 3.54 намазах филията ...
                          Надявам се да съм направил добра преценка - сравнително малко дълг, както и конкуренция ...Когато приключат с интеграцията на Алкател, пазара ще им се отплати..Не ми харесва , че се опитват да правят всичко в сферата на телекомуникациите , вкл. телефони ...ама може и е +
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Изглеждате ми позитивно настроени
                            Заложих поръчка за голямо кюфте на 3.54 ...
                            Трябва да си купил 3,52..?

                            Коментар


                            • Ако стане е добре но може и да не стане .
                              търпение трябва ще чакаме да върне над 4
                              бавно и тихо нагоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                                Аз купувам и ще чакам бърза работа нямам
                                добре де ,но не е ли по добре утре сутринта като върне повечко да купиш и да чакаш отскока с по 5,7 % в края на деня ако стане номера де ...

                                Коментар

                                Working...
                                X