IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ZEW индексът на икономическите очаквания за януари е 61.7 пункта, очакваше се да достигне 64.0 пункта. Показателят бе 62.0 пункта за предходния период.

    А на лудия кон не му пука
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      абе то и аз съм с фашистка клавиатура ама намерих начин да го манипулирам windowsa иначе ората тука се бунят ако пишем на людоедски
      кво да се обеснйвам на де4урлигата. да дерzаиат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        моиат компутер не поддаржа кирилица пак и ме марzи да писа на бг

        последното нема да коментирам
        абе то и аз съм с фашистка клавиатура ама намерих начин да го манипулирам windowsa иначе ората тука се бунят ако пишем на людоедски

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          Кажи откъде го копира това да знем, да не четем там Нали уж ти беше тоз дето знае за тези фирми най-много от целия форум?
          моиат компутер не поддаржа кирилица пак и ме марzи да писа на бг

          последното нема да коментирам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            just few remarks: higher dividend return, better portfolio in emerging markets, the french state is behind with 35%
            Кажи откъде го копира това да знем, да не четем там Нали уж ти беше тоз дето знае за тези фирми най-много от целия форум?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
              А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
              Не изказеам предположения,а факти!
              Който има желание,може да се поразрови и да провери.
              Съвсем пък друг е факта,че европа се топи като население,капиш?
              Ако си мислиш,че плей стейшъните харчат повече ток от модернизираните производства,дълбоко се лъжеш.
              Ще ти дам един прост факт.
              Плазмата ми от преди 8-9 години харчеше 500 вата ток (като калорифер беше)
              Сегашния ми телевизор харчи 140вата,ха сега това го умножи по няколко стотин милиона и си отговори сам.
              Last edited by hemilio; 20.01.2014, 22:37.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Защо е по-добро?

                just few remarks: higher dividend return, better portfolio in emerging markets, the french state is behind with 35%

                e office im v Belgia e po skapan e ot tozi na eon i rwe (nai hubav), no tuk prospects sa nai dobri

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  GDF по добре
                  Защо е по-добро?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
                    А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
                    Дай да влезнат, пък тогава да го мислим. За сега са някоко десетки хиляди такива измежду десетки милиони, ако не са и над 100 милиона. Пълна екзотика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Тенденцията е консумацията на ел.енергия в Европа да пада-заради енергиината ефективност която изповядват,умната!
                      И аз малко не разбрах, що да пада консумацията бе омбре все пак народот се увеличава след 10г. не вервам да харчим по малко ток, даже напротив, всеко лапе като порасте, включително и мойто playstation, XBox, etc. ще работи нон стоп
                      А пък като влязат електросите автамабили малко по масивно тогава и батерии и чудесии ...
                      Last edited by michaelis; 20.01.2014, 17:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Тенденцията е консумацията на ел.енергия в Европа да пада-заради енергиината ефективност която изповядват,умната!
                        ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                          Всичките са супер пръчки, докато не се повиши консумацията на електроенергия в Европа и не се промени енергийната политика на съюза, която ги съсипва. Жерар Местрале, шефа на GDF, реве поне от 1 година по тази тема, а колегите му от ЕОН и РВЕ поне от 2.
                          Тенденцията е консумацията на ел.енергия в Европа да пада-заради енергиината ефективност която изповядват,умната!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            допусни 4е zнам zа теzи фирми пове4е от всеки друг в тоzи форум
                            Що?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Всичките са супер пръчки, докато не се повиши консумацията на електроенергия в Европа и не се промени енергийната политика на съюза, която ги съсипва. Жерар Местрале, шефа на GDF, реве поне от 1 година по тази тема, а колегите му от ЕОН и РВЕ поне от 2.
                              допусни 4е zнам zа теzи фирми пове4е от всеки друг в тоzи форум

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                GDF по добре
                                Всичките са супер пръчки, докато не се повиши консумацията на електроенергия в Европа и не се промени енергийната политика на съюза, която ги съсипва. Жерар Местрале, шефа на GDF, реве поне от 1 година по тази тема, а колегите му от ЕОН и РВЕ поне от 2.

                                Коментар

                                Working...
                                X