IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Така е ...купих няколко пъти Коба на 5,6-6 евра но продадох към 9 а тя стигна 13...
    Уффф, вече забравих детайлите! Междувременно Коба имаше сплитове и разводнявания, та конкретните числа малко ме объркват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ти имаш инстинкт на спекулант.
      Някога викаше, дано не се объркам в опит да те цитирам, защото отдавна не съм те чувал да повториш: хващам дъната, но нямам търпение и после нагоре винаги продавам по-рано!
      Така ли беше или се бъркам?!

      На мен тези герм. банки са ми твърде рискови, а нямам вкус към бърза, трескава спекула.
      Така е ...купих няколко пъти Коба на 5,6-6 евра но продадох към 9 а тя стигна 13...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Винаги се купува в ниското и се продава на високо....
        Чакам следващия спад....
        За мен това е невъзможна оферта...
        ДБ е много зле и може да стане страшно в даден момент....а при Коба има държавен дял и те командват парада...
        В момента ДБ е на цена като Коба....като стане 2/3 ще се купува....ако стане...
        Ти имаш инстинкт на спекулант.
        Някога викаше, дано не се объркам в опит да те цитирам, защото отдавна не съм те чувал да повториш: хващам дъната, но нямам търпение и после нагоре винаги продавам по-рано!
        Така ли беше или се бъркам?!

        На мен тези герм. банки са ми твърде рискови, а нямам вкус към бърза, трескава спекула.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Уникредит планира да отправи обвързваща оферта за закупуване на Комерца. Пък Комерца и Дойче в момента си говорят за сливане.
          Само като си помисля, едно време с Монти колко емоция, сили, време, пък и мъни хвърлихме в този Комерц и колко недоброжелателни подмятания отнесохме! Пфу!
          Винаги се купува в ниското и се продава на високо....
          Чакам следващия спад....
          За мен това е невъзможна оферта...
          ДБ е много зле и може да стане страшно в даден момент....а при Коба има държавен дял и те командват парада...
          В момента ДБ е на цена като Коба....като стане 2/3 ще се купува....ако стане...

          Коментар


          • Уникредит планира да отправи обвързваща оферта за закупуване на Комерца. Пък Комерца и Дойче в момента си говорят за сливане.
            Само като си помисля, едно време с Монти колко емоция, сили, време, пък и мъни хвърлихме в този Комерц и колко недоброжелателни подмятания отнесохме! Пфу!
            Last edited by nachev; 04.04.2019, 16:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              За мен Байер е в абсолютно дъно и всички рискове вече са калкулирани в цената.Поне така ми се иска,сутринта се нахлопах на 55,02 пък да видим,може и да ям дървото
              Дали?
              То на останалите само 10%, дори и 5% на това да присъдят и то май няма остане кап
              Голяма конска доза отрова глътнаха с това монсанто.
              По хиенесто племе от уса адвокатчетата няма - надушат ли кръв и няма спирка...

              On Wednesday, the jury awarded Hardeman $5 million in compensatory and $75 million in punitive damages. Under a 2003 U.S. Supreme Court ruling, punitive damages are generally limited to less than 10 times the compensatory damages award, meaning the current verdict will likely be reduced, said Adam Zimmerman, a law professor at Los Angeles-based Loyola Law School.

              The trial is only the second of more than 11,200 Roundup lawsuits set to go to trial in the United States.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение

                Купи ли TUI.
                Имам поръчка на 7.88 още от сутринта ...
                Няма да ги гоня на всяка цена ...Подозирам, че в понеделник ще има червено по Европа - след като англичаните не гласуват сделката ...
                п.с. Доста е рисковано защото късите се увеличават
                Last edited by Protokol; 29.03.2019, 12:30.
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Нямам идея къде е дъното ..дано да е днешното и дълго да блажиш ...
                  Аз ще чакам да видя малко паника покрай Brexit или по някакви други причини малко (поне 3-4%) да спихнат индексите...че нещо се превъзбудиха напоследък....
                  Купи ли TUI.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    За мен Байер е в абсолютно дъно и всички рискове вече са калкулирани в цената.Поне така ми се иска,сутринта се нахлопах на 55,02 пък да видим,може и да ям дървото
                    Нямам идея къде е дъното ..дано да е днешното и дълго да блажиш ...
                    Аз ще чакам да видя малко паника покрай Brexit или по някакви други причини малко (поне 3-4%) да спихнат индексите...че нещо се превъзбудиха напоследък....

                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Това за дългосрочното инвестиране с висок дивидент съм го ял на закуска преди 10 г. ...
                      Сега предпочитам да вляза в ниското пък дивидента може и да е mini mini ...
                      За мен Байер е в абсолютно дъно и всички рискове вече са калкулирани в цената.Поне така ми се иска,сутринта се нахлопах на 55,02 пък да видим,може и да ям дървото
                      Last edited by strol; 28.03.2019, 12:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        При настоящата цена не мисля,че да си дългосрочен инвеститор в Байер е лоша алтернатиа , а и 5% дивидент не е никак злеДа му мислят ахмаците дето стискат с БГ-боклуците

                        Това за дългосрочното инвестиране с висок дивидент съм го ял на закуска преди 10 г. ...
                        Сега предпочитам да вляза в ниското пък дивидента може и да е mini mini ...

                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Можеш ли ги разбра :
                          - Обвинението пледираше за присъда, "която да изпрати послание" .... Изглеждат доволни от решението.
                          - Защитата казва, че частично е в полза на Bayer....но щели да обжалват ....
                          Мисля, че акцията ще намери дъно, когато излизи новина , че обединяват делата в едно общо. Така по-лесно ще могат да се калкулерат щетите ...
                          Дотогава е голям риск и от спекулант лесно можеш да станеш дългосрочен инвеститор ....
                          п.с. това не означава, че акцията не ми харесва
                          При настоящата цена не мисля,че да си дългосрочен инвеститор в Байер е лоша алтернатиа , а и 5% дивидент не е никак злеДа му мислят ахмаците дето стискат с БГ-боклуците


                          Last edited by strol; 28.03.2019, 11:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            Преди да отвори пазара вече е на около 55. Как ще затвори, не знам. Може и да "закачи" Монти на 50 евро. Зависи колко са очаквали "големите риби", и дали тази глоба е голяма или малка...
                            Можеш ли ги разбра :
                            - Обвинението пледираше за присъда, "която да изпрати послание" .... Изглеждат доволни от решението.
                            - Защитата казва, че частично е в полза на Bayer....но щели да обжалват ....
                            Мисля, че акцията ще намери дъно, когато излизи новина , че обединяват делата в едно общо. Така по-лесно ще могат да се калкулерат щетите ...
                            Дотогава е голям риск и от спекулант лесно можеш да станеш дългосрочен инвеститор ....
                            п.с. това не означава, че акцията не ми харесва
                            Last edited by Protokol; 28.03.2019, 10:17.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение

                              82 милиона глоба.На колко го чакате.
                              Преди да отвори пазара вече е на около 55. Как ще затвори, не знам. Може и да "закачи" Монти на 50 евро. Зависи колко са очаквали "големите риби", и дали тази глоба е голяма или малка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                и аз търся решение но там в Щатите могат 3 дни да решават ако имат разногласия....?
                                82 милиона глоба.На колко го чакате.

                                Коментар

                                Working...
                                X