IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/novini/261/a...ecard--281177/
    Поздрави, Монти. 8%ръст само днес.Занапред определено ще си записвам какво споделяш и предвиждаш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Мога да дам съвети в Коба ,ареалбанк и Вирекард.....
      Няколко пъти писах за влизане около 26 в ареалбанк -вече е 31 а и сериозен дивиденд от 2,2 евра, Коба хубавото капризно момиче на Меркел , търсят да я купят от поне 3 банки - ДБ , ИНГ и Уникредит но цената и е над 15 евра на акция за да стане търговиьята иначе и искат даже и 25 евра...толкова е дало правителството.....
      Така че не вярвам да стане работата....
      Вирекард...
      Една много сладка компания налазена от Блек рокс и куп други къси , в симбиоза с няколко вестници като ФТ ,който и спретнаха срив ,подкупи и т.н...от 200евра.
      В момента е много кризистно положението...
      Изтича решението на забраната на къси от Дофин/днес/ или както там се казва техния регулатор...и на 25 имат отчет.....
      Ако има продължение на забраната на 23 април ще скочат с поне 10 % ако няма ще има голям страх на 23 до 25 ....и може би спад
      Купих днес 20 бройки на 118 спекулативно до 133 ...с надежда да имат добър отчет при лош сценарии...
      Колите за сега реализират качване но страха че ще бъдат ударени не може да се успокои...
      Байер мина 60 ,чакат развитие и успокоение от Щатите...мисля че там скоро ще има скок в една или друга посоко...?
      Благодаря за мненията и съветите. И за мен е непонятна цената на Байер, при положение че в края на месеца е екс-дивидента, а и при връх от 130 евро, тази цена ми се струва доста подценена в дълсгосрочен план. А следиш ли някой европейски REIT , с добра дивидентна доходност и диверсифициран портфейл? Следя alstria office REIT , но там цената скочи доста. Бих влязъл на 12,00-12,50 евро ако слезе...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
        За по-малко от месец хванах сериозен ръст на DAI и ARL. Чудя се обаче кога да сляза от въртележката. Първоначалния ми таргет за излизане пазарът го подмина като малка гара. Предстоят и сериозни дивиденти.
        Даймлер имам на 55 евро, но там съм дългосрочно, и предпочитам да чакам дивиденти. И все пак ако цената стигне 80 евро, най-вероятно бих продал. До края на годината трябва да пуснат електрическия Мерцедес, и това може да вдигне резултатите, тъй като досега май са нямали електромобил. Ръста на акцията май дойде от новината че Китайци купуват 50% от Смарт, което е доста положително. Ареал банк не я следя, тъй досега бях скептичен към банки, но май са доста добри откъм дивидентна доходност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

          Да, тук е момента да благодаря, че преди време повдигна въпроса за ареалбанк, поради което я разгледах и се включих. Е, влязох на по-високо от 26, но и така е добре. Както писах малко по-рано, чудя се кога да изляза. Наистина дивидента е сериозен и се питам дали да го изчакам.
          За мен е възможна цена е 36 евра до месец , но трябват нерви при този маркет и идващите евроизбори/те са един от проблемите/...здрави нерви и възможност да се загуби доста.Миналата година стигна 41/2 евра...по спомен.
          Аз съм по страхлив и не бих чакал да влеза в МАЙ месец;..... но това ми е слабост, влизам рано и рано излизам.....и си го зная.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Мога да дам съвети в Коба ,ареалбанк и Вирекард.....
            Няколко пъти писах за влизане около 26 в ареалбанк -вече е 31 а и сериозен дивиденд от 2,2 евра, Коба хубавото капризно момиче на Меркел , търсят да я купят от поне 3 банки - ДБ , ИНГ и Уникредит но цената и е над 15 евра на акция за да стане търговиьята иначе и искат даже и 25 евра...толкова е дало правителството.....
            Така че не вярвам да стане работата....
            Вирекард...
            Една много сладка компания налазена от Блек рокс и куп други къси , в симбиоза с няколко вестници като ФТ ,който и спретнаха срив ,подкупи и т.н...от 200евра.
            В момента е много кризистно положението...
            Изтича решението на забраната на къси от Дофин/днес/ или както там се казва техния регулатор...и на 25 имат отчет.....
            Ако има продължение на забраната на 23 април ще скочат с поне 10 % ако няма ще има голям страх на 23 до 25 ....и може би спад
            Купих днес 20 бройки на 118 спекулативно до 133 ...с надежда да имат добър отчет при лош сценарии...
            Колите за сега реализират качване но страха че ще бъдат ударени не може да се успокои...
            Байер мина 60 ,чакат развитие и успокоение от Щатите...мисля че там скоро ще има скок в една или друга посоко...?
            Да, тук е момента да благодаря, че преди време повдигна въпроса за ареалбанк, поради което я разгледах и се включих. Е, влязох на по-високо от 26, но и така е добре. Както писах малко по-рано, чудя се кога да изляза. Наистина дивидента е сериозен и се питам дали да го изчакам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
              Благодаря за отговорите. Следя я от около половин година като цена, и общо взето наблюденията ми са че може да се качи до около 15,50 което не е кой знае какво, но все пак. Френската EDF също я гледах на 12 евро, и ми се стори добре като цена. Вие какво наблюдавате и бихте препоръчали от Европа с добър дивидент, и подцененост на акцията?
              Мога да дам съвети в Коба ,ареалбанк и Вирекард.....
              Няколко пъти писах за влизане около 26 в ареалбанк -вече е 31 а и сериозен дивиденд от 2,2 евра, Коба хубавото капризно момиче на Меркел , търсят да я купят от поне 3 банки - ДБ , ИНГ и Уникредит но цената и е над 15 евра на акция за да стане търговиьята иначе и искат даже и 25 евра...толкова е дало правителството.....
              Така че не вярвам да стане работата....
              Вирекард...
              Една много сладка компания налазена от Блек рокс и куп други къси , в симбиоза с няколко вестници като ФТ ,който и спретнаха срив ,подкупи и т.н...от 200евра.
              В момента е много кризистно положението...
              Изтича решението на забраната на къси от Дофин/днес/ или както там се казва техния регулатор...и на 25 имат отчет.....
              Ако има продължение на забраната на 23 април ще скочат с поне 10 % ако няма ще има голям страх на 23 до 25 ....и може би спад
              Купих днес 20 бройки на 118 спекулативно до 133 ...с надежда да имат добър отчет при лош сценарии...
              Колите за сега реализират качване но страха че ще бъдат ударени не може да се успокои...
              Байер мина 60 ,чакат развитие и успокоение от Щатите...мисля че там скоро ще има скок в една или друга посоко...?

              Коментар


              • За по-малко от месец хванах сериозен ръст на DAI и ARL. Чудя се обаче кога да сляза от въртележката. Първоначалния ми таргет за излизане пазарът го подмина като малка гара. Предстоят и сериозни дивиденти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                  Вие какво наблюдавате и бихте препоръчали от Европа с добър дивидент, и подцененост на акцията?
                  UPM, BASF, IBE..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Благодаря за отговорите. Следя я от около половин година като цена, и общо взето наблюденията ми са че може да се качи до около 15,50 което не е кой знае какво, но все пак. Френската EDF също я гледах на 12 евро, и ми се стори добре като цена. Вие какво наблюдавате и бихте препоръчали от Европа с добър дивидент, и подцененост на акцията?
                    UBS, Danske bank, TUI .,.. но чакам да се разлютят пазарите покрай изборите....

                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Благодаря за отговорите. Следя я от около половин година като цена, и общо взето наблюденията ми са че може да се качи до около 15,50 което не е кой знае какво, но все пак. Френската EDF също я гледах на 12 евро, и ми се стори добре като цена. Вие какво наблюдавате и бихте препоръчали от Европа с добър дивидент, и подцененост на акцията?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        Repsol на 15 евро, добре ли е според вас?
                        Не

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                          Repsol на 15 евро, добре ли е според вас?
                          Не.

                          Коментар


                          • Repsol на 15 евро, добре ли е според вас?

                            Коментар


                            • Газпром предлагат 10.43 рубли дивидент за 2018
                              много добър
                              бавно и тихо нагоре

                              Коментар


                              • “The period between the end of European elections and the summer . . . that is the period for us where volatility could pick up again,”

                                https://www.ft.com/content/db26b942-...9-b6515a54c5b1

                                След като в голяма степен хаотичния Брекзит се размина, сега спекулантите чакат да се облажат покрай евроизборите ...
                                Възможно е при банковите акции да видим хубави многогодишни дъна ...
                                Има ли готови ?
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X