IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хубавото е че доле неклайнове и кво ли не остава нетествано и се отдалечава в дълбините . ще е лудница . освен ако не забранят късите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      в момента се кумя,дали да не селна още един контракт на тези нива,иначе съм на стенд бай!
      Ако ще SELL-ваш изчакай поне 9800 (щото според мен сериозно) ще ги стигне много бързо. Но ти си знаеш, имам и някой идей как да се измъкнеш от късите но ако искаш ми пиши на лични ще ти споделя една стратегия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Хемилио ти сега ДАКС-а трейдваш ли ги или изчакваш? (сериозно те питам)
        в момента се кумя,дали да не селна още един контракт на тези нива,иначе съм на стенд бай!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Няма майтап-моме-50 пункта на долу за 1 мин.-внимавай много с лудия Кон!!!
          Пфффф сори, натиснал съм грешния бутон, исках да натисна BUY а съм натиснал SELL.
          Че за тва резкия спад де, но проблем сега ще го върна обратно на 9780?
          Да изчакам ли някой да купи преди да го кача?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Няма майтап-моме-50 пункта на долу за 1 мин.-внимавай много с лудия Кон!!!
            Хемилио ти сега ДАКС-а трейдваш ли ги или изчакваш? (сериозно те питам)

            Коментар


            • Ееее обадиха се и мечките добре добре свалихте 30 точки.
              Мечи рев в пустиня buying opportunity за биковете.
              10 Дълги на ДАКСА от 9750 таргет 9800. (това сериозно)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Къс ДАКС 9780 Таргет 9700

                Майтап бе мишоци
                Няма майтап-моме-50 пункта на долу за 1 мин.-внимавай много с лудия Кон!!!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Пукал приготвил съм ти една чутура тоя път в мойта посока на 4н

                  Коментар


                  • Къс ДАКС 9780 Таргет 9700

                    Майтап бе мишоци

                    Коментар


                    • Коня ,Коняяяяяя уйде у рякатаааааааа
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • еми именно, аз знам че пазара са се сетили преди мене и са са скъпи, хранително вкусовите, но както казва равния, тряя да има една мръсна корекция да тръшнат тоя оня и тогава акцийте на доле, всикчките и comodities на горе, аз ше си ги чакам акцийте все ше слезнат, няя каде да ходят толкоз а има schweizeri дават хубави дивиденти, тея фармацефтиката Roche, Novartis, часовникарите Swatch UHRN:SWX много съм им навитак ама много дебели дееба, Nestle имат хубави неща доста, ама тряя се чака има едни захарни в Германия Südzucker SZUG:XETRA облизвам се и за тях и в Австрия има едни Agrana AGR:WBO въобще за захарни компании съм навит бая, някакви предложения ?
                        Last edited by michaelis; 15.01.2014, 22:59.

                        Коментар


                        • И аз мисля че компаниите от стабилни сектори, като хранително вкусова промишленост, стоки за ежедневна употреба и други подобни са прекалено скъпи към момента и има бая да страдат следващите години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            Бат snaky аз лично не съм фен на да слагам пари на авто тарикатите, това е индустрия, кадето много зависи от благоденсктвието на народа, а сега народа не виждам да е навил на масрафа, повече бих си купувал шоколади, захарни раоти, зърнени, дрогерий и такива производители с две думи манджаре та дори и лекарствените, че квото и да стане без тях не може, а без коли може
                            Много са скъпи тез шоколади на борсата И пазара се е сетил същото като теб и го отчел в цената Виж примерно Данон. Акцията не е мръднала с 1 мм спрямо цената от януари 2013, а П/Е е 20! БМВ е може би финансово най-стабилния автопроизводител, а П/Е е 10. Раздават същия дивидент. Данон имат дългове, БМВ не. Едното е циклично, другото не. Ама едното е доста скъпо. Няма как да изненадаш пазара с такова наблюдение. Същото важи и за Нестле и други такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Какво мислите за закупуване акции на Фиат? Питам в тази тема поради липсата на тема италиански акции.
                              Фиат губи пари, Крайслер прави пари. До скоро фиат не можеше да се докопа до кеша на крайслер - сега след като купи целия крайслер вече може.

                              Лична аз също съм се чудил дали да си взема. Смятам че могат да направят дабъл следващите година - година и половина. Това което ме притеснява е по-скоро американския пазар. Т.е. че ръста на акциите на фиат смятам че до голяма степен ще се определя от това как се възприема крайслер като стойност. Ако американците влезат в дългаконсолидация, това ми се струва че може да навреди на циклични компании, като автомобилните в САЩ. А от тук и на цените на фиат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Ако една компания се търгува на борсите в Сащ и Швейцария, къде е по-добре да се купят акции?

                                Снейки, благодаря за отговора!
                                От личен опит : там където са най-ниски таксите за търговия А и може часовете за търговия да те устройват повече на едно или друго място. Ти си знеш.
                                Ако ще взимаш нещо дето дава дивидиент САЩ е по-добре, че швейцарците май бръснат на сухо. По спомен към 40%, ама да си го провериш това, че не помня точната цифра. Освен, ако не купиш много акции, разбира се, за да си струва да се занимаваш с данъчни кредити и т.н. простотии.

                                Коментар

                                Working...
                                X