IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тъъ тъй кукло кажи сега един бай дъ дип

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Споко, още сме в рейндж
      рейнджа от нула до безкрай ?!?
      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

      Коментар


      • Споко, още сме в рейндж, идеален момент за влизане на пазара имам дълъг ДАКС на 9680 и 9650.
        Дау ни дърпа надолу нещо.
        Но няма причина за притеснение скоро ще сме нагоре и ДАКС над 9700 отново.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
          Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?
          Той сега е вече в кенефа, ако може ще излезне, ако са повече контрактите - ще седи там.

          Коментар


          • Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?

            Коментар


            • голям Гео Милев е той , поет

              Коментар


              • Haho, баце, кажи сега колко хиляди контракта дакс си къс да не стане грешка после? Или ти твойте ги затвори на 9728 днес а

                Коментар


                • Вай, вай... что случилось
                  До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                  Коментар


                  • Хахоооо, напира ли гуйното вече ааа
                    Стискай че сега започваме момче!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Виж си пак какви си ги написал по-горе
                      Хората в Южна Африка стачкували
                      Какво общо има световната икономика със заплатите на негрите в Южна Африка ???
                      А като ти четох расъжденията в темата за златото мале-мале паднах от смях.
                      Себестойността на златото била 1300 долара ???
                      И може ли да ми обясниш как го изчисли това, по заплатите на негрите копачи в Южна Африка ли?
                      В Южна Африка има ценни метали ако на тебе не ти требе на ората им требе и ако нема производство уйя ми ценни метали а сега разбра ли ???
                      А за твойта световна икономика ей статията дет негрите в Америка са без раота и представляват 60% от населението вече там
                      Last edited by michaelis; 23.01.2014, 15:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        По пързалката са късите.
                        Аз съм на лифта и към върха
                        Ех ама ДАКС-а като стигне 10 000 другата седмица как ще ви се смея
                        Ти слушай дедо си и си земи кафявите гащи да са ти под ръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                          Хахо, HAHOOOO, слагай ските бате, че почва пързалката, а ти имаш място в челната редица и кафявите гащи слагай, като му дойде времето ще разбереш защо
                          По пързалката са късите.
                          Аз съм на лифта и към върха
                          Ех ама ДАКС-а като стигне 10 000 другата седмица как ще ви се смея

                          Коментар


                          • Хахо, HAHOOOO, слагай ските бате, че почва пързалката, а ти имаш място в челната редица и кафявите гащи слагай, като му дойде времето ще разбереш защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              ммммм еее тука един голем икономически ръст виждам аз за пишман икономистите

                              Jobless benefits slashed in more states: Is the safety net coming to an end?

                              http://finance.yahoo.com/blogs/daily...171021480.html

                              Haho хортуваше преди време
                              "кризата свъшрва, парите се вадят от дюшеците, развърта се всичко, почват се бизнеси ...."
                              нарао лудница икономиката тръгна е да ама парите сега се прибират в бурканбанк и дюшекбанк, платината и другите метали почват да скачат, защото ората не искат да слизат у бунара за жълти стинки и почват да стачкуват в Южната Африка и с две думи си ебало капаците и икономиката тръгна, тръгна ...
                              Виж си пак какви си ги написал по-горе
                              Хората в Южна Африка стачкували
                              Какво общо има световната икономика със заплатите на негрите в Южна Африка ???
                              А като ти четох расъжденията в темата за златото мале-мале паднах от смях.
                              Себестойността на златото била 1300 долара ???
                              И може ли да ми обясниш как го изчисли това, по заплатите на негрите копачи в Южна Африка ли?

                              Коментар


                              • Те техните ръстове само на кратуни ги правят гадовете

                                Коментар

                                Working...
                                X