IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На около 9600 ше хой на горе дееба и пумията, там лудите ше купят и може и да може да го докарат и до 10 000 това е последната вълна 5 от брояча + тва и има гап за затваряне там горе няма остаят нещата така, те тея на Wall Street са всичките кат Хахо

    Коментар


    • аре бе купувай

      Коментар


      • тъъ тъй кукло кажи сега един бай дъ дип

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Споко, още сме в рейндж
          рейнджа от нула до безкрай ?!?
          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

          Коментар


          • Споко, още сме в рейндж, идеален момент за влизане на пазара имам дълъг ДАКС на 9680 и 9650.
            Дау ни дърпа надолу нещо.
            Но няма причина за притеснение скоро ще сме нагоре и ДАКС над 9700 отново.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
              Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?
              Той сега е вече в кенефа, ако може ще излезне, ако са повече контрактите - ще седи там.

              Коментар


              • Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?

                Коментар


                • голям Гео Милев е той , поет

                  Коментар


                  • Haho, баце, кажи сега колко хиляди контракта дакс си къс да не стане грешка после? Или ти твойте ги затвори на 9728 днес а

                    Коментар


                    • Вай, вай... что случилось
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Хахоооо, напира ли гуйното вече ааа
                        Стискай че сега започваме момче!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Виж си пак какви си ги написал по-горе
                          Хората в Южна Африка стачкували
                          Какво общо има световната икономика със заплатите на негрите в Южна Африка ???
                          А като ти четох расъжденията в темата за златото мале-мале паднах от смях.
                          Себестойността на златото била 1300 долара ???
                          И може ли да ми обясниш как го изчисли това, по заплатите на негрите копачи в Южна Африка ли?
                          В Южна Африка има ценни метали ако на тебе не ти требе на ората им требе и ако нема производство уйя ми ценни метали а сега разбра ли ???
                          А за твойта световна икономика ей статията дет негрите в Америка са без раота и представляват 60% от населението вече там
                          Last edited by michaelis; 23.01.2014, 16:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            По пързалката са късите.
                            Аз съм на лифта и към върха
                            Ех ама ДАКС-а като стигне 10 000 другата седмица как ще ви се смея
                            Ти слушай дедо си и си земи кафявите гащи да са ти под ръка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                              Хахо, HAHOOOO, слагай ските бате, че почва пързалката, а ти имаш място в челната редица и кафявите гащи слагай, като му дойде времето ще разбереш защо
                              По пързалката са късите.
                              Аз съм на лифта и към върха
                              Ех ама ДАКС-а като стигне 10 000 другата седмица как ще ви се смея

                              Коментар


                              • Хахо, HAHOOOO, слагай ските бате, че почва пързалката, а ти имаш място в челната редица и кафявите гащи слагай, като му дойде времето ще разбереш защо

                                Коментар

                                Working...
                                X