IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • изчакай според мене, че има големи шансове доста да се търкулни. до 9000 например е чист хоризонта

    Коментар


    • акцентът е върху "малко"
      по-надолу ще има и още малко
      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

      Коментар


      • според мене ще спадне хубаво, така че полека с плановете за 9700 и прочие

        Коментар


        • Знам, че не питаш мен, но да си призная, че напазарих малко току що.
          С кратки цели разбира се
          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Споко, още сме в рейндж, идеален момент за влизане на пазара имам дълъг ДАКС на 9680 и 9650.
            Дау ни дърпа надолу нещо.
            Но няма причина за притеснение скоро ще сме нагоре и ДАКС над 9700 отново.
            Колко контракта дълги купи на 9680?

            Коментар


            • пускай негъра и марш отатък

              Коментар


              • На около 9600 ше хой на горе дееба и пумията, там лудите ше купят и може и да може да го докарат и до 10 000 това е последната вълна 5 от брояча + тва и има гап за затваряне там горе няма остаят нещата така, те тея на Wall Street са всичките кат Хахо

                Коментар


                • аре бе купувай

                  Коментар


                  • тъъ тъй кукло кажи сега един бай дъ дип

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Споко, още сме в рейндж
                      рейнджа от нула до безкрай ?!?
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Споко, още сме в рейндж, идеален момент за влизане на пазара имам дълъг ДАКС на 9680 и 9650.
                        Дау ни дърпа надолу нещо.
                        Но няма причина за притеснение скоро ще сме нагоре и ДАКС над 9700 отново.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                          Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?
                          Той сега е вече в кенефа, ако може ще излезне, ако са повече контрактите - ще седи там.

                          Коментар


                          • Хахооо, надявай вече кафявите гащи баце, нема мърдане! То и акото требе да се е показало вече, а?

                            Коментар


                            • голям Гео Милев е той , поет

                              Коментар


                              • Haho, баце, кажи сега колко хиляди контракта дакс си къс да не стане грешка после? Или ти твойте ги затвори на 9728 днес а

                                Коментар

                                Working...
                                X