IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Има ли вече решение по това дело? Засега няма някакво по-сериозно движение.
    и аз търся решение но там в Щатите могат 3 дни да решават ако имат разногласия....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Днес се очертава голям ден за Bayer....има вероятност да видим движения от +/- 10%
      https://boerse.ard.de/aktien/bayer-t...rozess100.html
      Аз очаквам -7-8% ...
      п.с. нямам все още
      Има ли вече решение по това дело? Засега няма някакво по-сериозно движение.

      Коментар


      • Покупка на 11.Чакам я на 14.Търгува са на Xetra.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Съвсем приятелски ти пожелавам, да не успееш да купиш Байер-а на тази цена Или по-скоро да успееш, но след месец да продадеш на 70
          Манчев , Байер е голЕма фирма ,но тази сделка с Монсанто....
          За мен хапчетата са добра инвестиция при световна криза.....така че проблема е да влезеш най ниско..... при фирмени проблеми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Поръчка за 100 бр на 50+
            Вирекард поръчка за 20 бр на 113 евро...
            Изпуснах банките ...Коба и Аареалбанк...
            Съвсем приятелски ти пожелавам, да не успееш да купиш Байер-а на тази цена Или по-скоро да успееш, но след месец да продадеш на 70

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Днес се очертава голям ден за Bayer....има вероятност да видим движения от +/- 10%
              https://boerse.ard.de/aktien/bayer-t...rozess100.html
              Аз очаквам -7-8% ...
              п.с. нямам все още
              Поръчка за 100 бр на 50+
              Вирекард поръчка за 20 бр на 113 евро...
              Изпуснах банките ...Коба и Аареалбанк...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                А аз какво да кажа като съм взел Байер на 67,50, и не продадох когато бяха над 70 И да ме е страх, и да не ме е, ще ги стискам и ще чакам дивиденти. Общо взето там цената се движи спрямо делата която се водят срещу тях в САЩ. И е малко на лотария. Иначе смятам че сектора в които са, си има потенциал. Яд ме е само че избирах между 2-3 позиции, и се спрях на Bayer, вместо на alstria office REIT примерно.
                Днес се очертава голям ден за Bayer....има вероятност да видим движения от +/- 10%
                https://boerse.ard.de/aktien/bayer-t...rozess100.html
                Аз очаквам -7-8% ...
                п.с. нямам все още
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Е той пазара днес е нагоре, на загуба ли ги затвори?
                  22.03.2019, 11:54
                  Къс CAC.. Стоп свещеното 5445

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Е поръчката беше на 127+и се изпълни докато работех , нямаше да ги продам...
                    После купих няколко на 116 и сега се чудя какво да правя...? За утре някои нещо да каже...По логиката ще върне но колко....
                    Сложих поръчка на 51 в Байер за 100 акции...пък да видим....? Сутринта изтеглих поръчката от 55 там..? Там е страх..?
                    А аз какво да кажа като съм взел Байер на 67,50, и не продадох когато бяха над 70 И да ме е страх, и да не ме е, ще ги стискам и ще чакам дивиденти. Общо взето там цената се движи спрямо делата която се водят срещу тях в САЩ. И е малко на лотария. Иначе смятам че сектора в които са, си има потенциал. Яд ме е само че избирах между 2-3 позиции, и се спрях на Bayer, вместо на alstria office REIT примерно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Тук верно мога да те поздравя. На какво се дължи този скок днес ? Някакви опасения са се оказали напразни,или какво?
                      Е поръчката беше на 127+и се изпълни докато работех , нямаше да ги продам...
                      После купих няколко на 116 и сега се чудя какво да правя...? За утре някои нещо да каже...По логиката ще върне но колко....
                      Сложих поръчка на 51 в Байер за 100 акции...пък да видим....? Сутринта изтеглих поръчката от 55 там..? Там е страх..?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Когато е трябвало го коментирахме и я спекулирахме.......
                        Тук верно мога да те поздравя. На какво се дължи този скок днес ? Някакви опасения са се оказали напразни,или какво?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Затворени къси.
                          Е той пазара днес е нагоре, на загуба ли ги затвори?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                            Как може да не коментирате WIRECARD?

                            https://m.onvista.de/aktien/Wirecard-Aktie-DE0007472060
                            Когато е трябвало го коментирахме и я спекулирахме.......

                            Коментар


                            • Как може да не коментирате WIRECARD?

                              https://m.onvista.de/aktien/Wirecard-Aktie-DE0007472060

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Къс CAC.. Стоп свещеното 5445.
                                Затворени къси.

                                Коментар

                                Working...
                                X