IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я мислим дека ДАКСот се изрути яко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Да видим къде е дъното
      Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
      Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
      Щом падна под 9050 не се знае къде ще спре 8500 е вероятно ниво, Аз освен руски акции нищо не барам на тези нива и се кефя на късите ми индекси.... пристеснително е че американците са толкова булиш. В момента играта не е за хора които поглеждат за половин -един час какво е станало

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
        сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно
        8888 ще ги смачка като валяк яйце-стой та гледай-утървахте лудия кон
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
            Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

            Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли
            аз бях шортил нали писах но затворих рано позицията на ДАКса а на Швеийцарците ми бутнаха стопа, нали се хилехте там с твоя авер андтито глупака, то американците са силни ама европейците нали ги виждаш кво става и на black panter и на него му казах, че като немало криза и щели следващите 3 месеца да ходели на горе, ама нема на горе преди нещо като ей тва ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката
              Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
              Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

              Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Да видим къде е дъното
                Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Мда,точно за това може да слезе и още.
                  За мен в момента е "bargain" много е ниско спрямо фундамента.
                  Шортят го изкуствено, рано или късно ще вдигне, сега са го нарочили и всички са шорт.
                  Но в един момент ще спрат и ще почнат да го купуват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Да видим къде е дъното
                    Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                    Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                    Мда,точно за това може да слезе и още.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Слизаме.
                      Да видим къде е дъното
                      Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                      Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.

                      Коментар


                      • Слизаме.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Обаче ме кефи гнидките как купуват евраци. Защо ли. дай фундамент
                          щото явно долара е непотребен за тва, то фундамет не ти требе кат некой принтира 18 трилиона и глупаците принтаджийте FED,BOJ, BOE, ECB увеличили глобално дълга на света на 100 трилиона. Тех ги боли щеката нали ние ше плащаме дееба майка им откачена ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            На тия нива дакса е strong buy много е близо до дъното.
                            9100-9000 макс за дъното.
                            Аз съм дълъг от 9300 на 9100 добавям голяма позиция.
                            е явно не е разбрал Хахо бате колко пъти микелис требе да ти кае, че strong buy е тогаз, когато е до SMA200 на месечна или седмична, сега на 8780 е EMA50 на седмична и е просто за малко buy ама чак па strong ...

                            Коментар


                            • Обаче ме кефи гнидките как купуват евраци. Защо ли. дай фундамент

                              Коментар


                              • Кукло ти кажи куе ще правим ли че голям ръст нещо се заформи. Кажи куеееееее

                                Коментар

                                Working...
                                X