IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аааааааа не се притеснявай хубавото тепърва започва , после всичко ще бъде тихо като след атомка

    Коментар


    • с тия ръстове на дакса съвсем ще замре темата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Хемилио къде се криеш с бандата мишоци.
        Мълчите а?
        Днес сме 1.5% нагоре?
        Коментари няма?
        Хейтърите коментират само като падаме
        чадо,имам си работа,не мога да седя като тебе по цял ден пред монитора и да пиша щуротии.
        казал съм ти посоката,седи и гледай мача това е корекция на корекцията-не видя ли движение от 700 пункта само в едната посока?

        е те това е корекцията на движението надолу.
        Колко пъти трябва да ти го набивам в ........,че такова нещо като движение само в една посока НЯМА!!!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • а аз 200 кукло

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
            Ако си спомняш предсказанията ни в началото на годината....май ще съм прав. Сега се приготви за следващото пропадане.

            п.с. нали питаше кой отвори къси на 9700
            И аз така имах 100 къси контракта и ги затворих на 8900

            Коментар


            • егати кефа така беше жейсъне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Хемилио къде се криеш с бандата мишоци.
                Мълчите а?
                Днес сме 1.5% нагоре?
                Коментари няма?
                Хейтърите коментират само като падаме
                Ако си спомняш предсказанията ни в началото на годината....май ще съм прав. Сега се приготви за следващото пропадане.

                п.с. нали питаше кой отвори къси на 9700

                Коментар


                • При тва скъпо евро ,скоро дойчовците ще почнат да боксуват
                  Game Over...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Абе,ти каза,че под 9000 няма да падне,ама падна.
                    Пък аз казах,че по 9000 ще падне, и се случи
                    Сеага мисля,че не е намерило дъното още.
                    По важния въпрос е кое дъно търсим- капиш?
                    Щото може бая да заорем,дакса си ги може тези неща
                    Ти кажи до къде я докара,колко е голям минуса,имаш ли стоп,къде е, или марджин кола ти е стопа?
                    Хемилио къде се криеш с бандата мишоци.
                    Мълчите а?
                    Днес сме 1.5% нагоре?
                    Коментари няма?
                    Хейтърите коментират само като падаме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Кво става? Някой има ли прогнози за ДАКС-а?
                      Аз лично мисля че сме доста близо до дъното, може да паднем още малко но от тук нататък сме в рейндж или нагоре.
                      Абе,ти каза,че под 9000 няма да падне,ама падна.
                      Пък аз казах,че по 9000 ще падне, и се случи
                      Сеага мисля,че не е намерило дъното още.
                      По важния въпрос е кое дъно търсим- капиш?
                      Щото може бая да заорем,дакса си ги може тези неща
                      Ти кажи до къде я докара,колко е голям минуса,имаш ли стоп,къде е, или марджин кола ти е стопа?
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Кво става? Някой има ли прогнози за ДАКС-а?
                        Аз лично мисля че сме доста близо до дъното, може да паднем още малко но от тук нататък сме в рейндж или нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                          Щом падна под 9050 не се знае къде ще спре 8500 е вероятно ниво, Аз освен руски акции нищо не барам на тези нива и се кефя на късите ми индекси.... пристеснително е че американците са толкова булиш. В момента играта не е за хора които поглеждат за половин -един час какво е станало
                          нема кво да се плашиш, че американците били bullish, те тея индекси после наваксват едни спрямо други . Преди да започне 2 годишното мегарали, мачкаха американците повече спрямо DAX, сега мачкат повече немците нищо DJ и SP ще слезнат колкото трябва, няя страшно

                          Коментар


                          • Я мислим дека ДАКСот се изрути яко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Да видим къде е дъното
                              Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                              Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
                              Щом падна под 9050 не се знае къде ще спре 8500 е вероятно ниво, Аз освен руски акции нищо не барам на тези нива и се кефя на късите ми индекси.... пристеснително е че американците са толкова булиш. В момента играта не е за хора които поглеждат за половин -един час какво е станало

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                                сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно
                                8888 ще ги смачка като валяк яйце-стой та гледай-утървахте лудия кон
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X