IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сривльовци не можаха го закарат на 10 000 и туй то... нищо щом е над 8888 няма страшно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
      Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

      Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли
      аз бях шортил нали писах но затворих рано позицията на ДАКса а на Швеийцарците ми бутнаха стопа, нали се хилехте там с твоя авер андтито глупака, то американците са силни ама европейците нали ги виждаш кво става и на black panter и на него му казах, че като немало криза и щели следващите 3 месеца да ходели на горе, ама нема на горе преди нещо като ей тва ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката
        Аз ще изчакам да видя утре какво ще стане преди да купя, очаквам петък здрава разпродажба.
        Че дори и в понеделник ... и после вече ще имам по ясна представа кое? какво? къде?

        Иначе ако някой е шортил от 9700 евала, ама никой не се е похвалил така че едва ли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Да видим къде е дъното
          Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
          Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
          Ама хахо бате ти не видиш ли къде е дъното на 8780 нал ти казах, там е SMA200 на дневна и фибо нивата сочат натам, а дългосрочното дъно е на 7 рка може и 6500 зависи от засилката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Мда,точно за това може да слезе и още.
            За мен в момента е "bargain" много е ниско спрямо фундамента.
            Шортят го изкуствено, рано или късно ще вдигне, сега са го нарочили и всички са шорт.
            Но в един момент ще спрат и ще почнат да го купуват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Да видим къде е дъното
              Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
              Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.
              Мда,точно за това може да слезе и още.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Слизаме.
                Да видим къде е дъното
                Според мен 9000, може и да падне малко под 9000, до 8900 след това трябва да се активизират купувачите.
                Но не очаквайте скоро 9800 много проблеми се насъбраха с Украйна, Китай, ЕЦБ.

                Коментар


                • Слизаме.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Обаче ме кефи гнидките как купуват евраци. Защо ли. дай фундамент
                    щото явно долара е непотребен за тва, то фундамет не ти требе кат некой принтира 18 трилиона и глупаците принтаджийте FED,BOJ, BOE, ECB увеличили глобално дълга на света на 100 трилиона. Тех ги боли щеката нали ние ше плащаме дееба майка им откачена ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      На тия нива дакса е strong buy много е близо до дъното.
                      9100-9000 макс за дъното.
                      Аз съм дълъг от 9300 на 9100 добавям голяма позиция.
                      е явно не е разбрал Хахо бате колко пъти микелис требе да ти кае, че strong buy е тогаз, когато е до SMA200 на месечна или седмична, сега на 8780 е EMA50 на седмична и е просто за малко buy ама чак па strong ...

                      Коментар


                      • Обаче ме кефи гнидките как купуват евраци. Защо ли. дай фундамент

                        Коментар


                        • Кукло ти кажи куе ще правим ли че голям ръст нещо се заформи. Кажи куеееееее

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            давай точно числата и колко парчета си накупил,щото това ще ти е края май!
                            2 на 9300
                            3 на 9200

                            И после

                            4 на 9100
                            5 на 9000

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              На тия нива дакса е strong buy много е близо до дъното.
                              9100-9000 макс за дъното.
                              Аз съм дълъг от 9300 на 9100 добавям голяма позиция.
                              давай точно числата и колко парчета си накупил,щото това ще ти е края май!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Хубаво пускане
                                Де го Хахо да обясни-тука добро място за покупки ли е?
                                На тия нива дакса е strong buy много е близо до дъното.
                                9100-9000 макс за дъното.
                                Аз съм дълъг от 9300 на 9100 добавям голяма позиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X