IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    за DB мисля че ако се задържи сегашния курс EUR/USD ще изкарат хубав отчет къмто 30.06.2017, към 30-ти март еврото е било 1.23. Иначе да друга причина към момента да си ги купиш освен ниското p/b няма, все си мисля че към края на годината цената ще е една идея по-висока иначе от началото на годината цената е надолу с 4 евро пък tangible book value-то е паднало с колко 20-30 цента но пък колко е tangible туй бук велю е друг въпрос но гледаме филма аз от банки много не разбирам в имотите се чувствам по-уверен
    Предложи нещо в сферата на имотите тогава. Аз гледах едни Alstria office REIT , но цената сега ми се вижда малко висока. Като цяло лошото е че при една криза, имотите най-вероятно пак ще са най-засегнати. Иначе компанията мисля че е добра, просто ще чакам някаква корекция в цената, че да ми излиза дивидентната доходност...

    Коментар


    • за DB мисля че ако се задържи сегашния курс EUR/USD ще изкарат хубав отчет къмто 30.06.2017, към 30-ти март еврото е било 1.23. Иначе да друга причина към момента да си ги купиш освен ниското p/b няма, все си мисля че към края на годината цената ще е една идея по-висока иначе от началото на годината цената е надолу с 4 евро пък tangible book value-то е паднало с колко 20-30 цента но пък колко е tangible туй бук велю е друг въпрос но гледаме филма аз от банки много не разбирам в имотите се чувствам по-уверен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Пиша под твоя коментар щото и аз съм с тази нагласа - чакам под 10 ...
        Струва ми се, че е в подобна ситуация като RBS до преди година-две . За кратко време може да направи 50% и повече ...
        Иначе фундаментално как я виждате след няколко години ? Мен ме притеснямват три факта :
        - отказват се големия бизнес
        - възможно е тръмпоманията да я удари сериозно , ...ако не и нещо по лошо . Каубоите са решили само те да въртят парите на света...не, че в момента е различно
        - имат навик често да правят увеличение на капитала
        На практика не виждам плюсове освен нищожниото P/B ,,, Подобен филм гледах и при Banko Populare ...добре, че излязох в самия край ...
        не знам за тръмпоманията, но се е осрала от пазарни манипулации и вътрешни междуособици.
        ако я закарат до към 9 и нещо може да се пробвам. иначе не ми дреме за нея

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          under 10 i'll be in long
          Пиша под твоя коментар щото и аз съм с тази нагласа - чакам под 10 ...
          Струва ми се, че е в подобна ситуация като RBS до преди година-две . За кратко време може да направи 50% и повече ...
          Иначе фундаментално как я виждате след няколко години ? Мен ме притеснямват три факта :
          - отказват се големия бизнес
          - възможно е тръмпоманията да я удари сериозно , ...ако не и нещо по лошо . Каубоите са решили само те да въртят парите на света...не, че в момента е различно
          - имат навик често да правят увеличение на капитала
          На практика не виждам плюсове освен нищожниото P/B ,,, Подобен филм гледах и при Banko Populare ...добре, че излязох в самия край ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            under 10 i'll be in long
            under 10, i sell everything and buy DB only

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              Under 11, I am buyer
              under 10 i'll be in long

              Коментар


              • Swap Ontex at 22.5 for Pandora at 81.25
                Long RUB vs. EUR

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  Barclays startet Deutsche Bank mit 'Underweight' - Ziel 8 Euro
                  Under 11, I am buyer

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Някой чака ли DB под 10 ? ,,, има доста мнеия, че въобще не е за пипане
                    Barclays startet Deutsche Bank mit 'Underweight' - Ziel 8 Euro

                    Коментар


                    • Някой чака ли DB под 10 ? ,,, има доста мнеия, че въобще не е за пипане
                      Last edited by Protokol; 15.05.2018, 11:34.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • ко бе еврейки от бомбичката ли искате да папкате . хохохохохохохоохох


                        Коментар


                        • Абе много страшно това 13050 би еврейкиииииии
                          голям страх бе напълнихте .........хяяхяхях
                          ох какъв съм ви го приготвил еврейкиииииииииии
                          хяхяхяхяхяххях

                          Коментар


                          • давай да пускам ол ина от 13050

                            бутате нагоре А?



                            пхяхяхяхяхяхяхяхяхя
                            Last edited by X_Y; 10.05.2018, 18:28.

                            Коментар


                            • Ефеее ко стана уа мноу дигата .егати якия еврейски оптимизъм носи това 13050.ххяяхяпхяхяхяхях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Боооже боже даксът бил стигнал 13000. И кво като го закарахте там бе еврейчета. Само си увеличавате загубите така .а уж ще си играем на борсички.хяхяпхяппяхпяяяяяя

                                едно брутално ол ин съм пуснал от 13050 майкоооо днес как хубаво ще се леби не е истина.хяхяххяхяхяхя
                                Пак ли не излизат бомбите я виж кво писа миналата седмица
                                бомбата бе .късо за 12590.хяхяхях

                                Коментар

                                Working...
                                X